Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 18 mesajdan 1 ile 18 arası

Konu: Sinema Tv Yeni Kanallar

Junior Member
    Giriş Tarihi
    10-09-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    131772

Sinema Tv Yeni Kanallar

SinemaTv Aşk, SinemaTv 1001, SinemaTv Aksiyon, tivibu, iptivibu ve superplay'de şubatın ilk haftasında yayına başlayacakmış ancak Teledünya ve D-smart ile görüşmeler sürüyormuş. İnşallah fiyat farkı olmadan gelir bu kanallar.

Yeni kanallarımız SinemaTV Aşk, Aksiyon ve 1001, Şubat ayının ilk haftasında IPTivibu, Tivibu ve SuperPlay üzerinden yayına başlayacak.
    D-Smart ve Teledünya ile görüşmelerimiz devam ediyor.
    kaynak:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2010
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    524526

Gelir umarım.Fiyatta değişmez dediğin gibi.Yeni eklenen kanallar yüzünden çoğu kişi pek memnun değil.Yakın zamanda eklenirse iyi olacak.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-09-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    455551

New Icon26 sinema tv yeni kanalları anlaşma sağlayabilirse d-smart ve teledünya ile yayına geçebilir!

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Gargamell Mesajı Göster
    SinemaTv Aşk, SinemaTv 1001, SinemaTv Aksiyon, tivibu, iptivibu ve superplay'de şubatın ilk haftasında yayına başlayacakmış ancak Teledünya ve D-smart ile görüşmeler sürüyormuş. İnşallah fiyat farkı olmadan gelir bu kanallar.

kaynak:
    arkadaşım gargamell... sinema tv yeni kanalları anlaşma sağlayabilirse teledünya ve d-smart üzerinden yayına geçebilirler inşallah...şubat ayında belli olur... dikkatini çekerim... bilgilerine sunarım... :smiles11:

Junior Member
    Giriş Tarihi
    03-10-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    137741

Yeni Sinematv Kanalları

Bugün teledünyaya baktığımda sinematv logolarının değiştiğini farkettim sinematv sitesinde açılacak olan aksiyon , romantik gibi kanallarının yayın akışını girmişler.Yeni kanallar açıldımı , açıldıysa Teledünyada fullsinema paketi olmayan benim gibiler bu kanalları izleyemeyecekmi?
    Düzenleyen fg_ : 01-02-2011 at 11:07

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-06-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    359407

Tivibu'da
    FilmClub'ın ismi Sinema TV Aksiyon
    FilmClub2'in ismi Sinema TV Aşk
    Club 1001'in ismi de Sinema TV 1001 olmuş

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2010
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    524526

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Ergin Özcan Mesajı Göster
    Tivibu'da
    Teledünya bu hızla hiç bir kanalı ekleyemez hele ki sinema kanalını.
    Düzenleyen HuNTiK : 01-02-2011 at 11:45

Junior Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2011
    Mekan
    20 Denizli
    Üye No
    554262

Angry sinematv hd DOLBY DİGİTAL 5.1 ses olayı...

mrb.foruma yeni üye oldum.ama bir süredir takip ediyorum,benim derdim bu sinematv lerin yeni kanal açıp açmaması değil ama hali hazırda teledünya hd abonesiyim.fakat benim anlamadığım sinematv ler sözde hd yayın yapıyolar ama ne hikmetse sesi dolby digital 5.1 olarak veremiyorlar.defalarca mail vs. yazdığım halde doğru dürüst cevap bile vermiyorlar ilgilenende yok,bi defa cevap geldi yok alt yapıymış,neyin alt yapısı sinematv kurulalı 3 sene olmuş ayrıca filmlerin içinde ses olarak zaten alt yapı var yani sadece cihazlarını uyumlu hale getirecekler ama tık yok,bu kadar zormu bunu adam gibi dolby ses ve alt yazılı olarak yayınlamak anlamıyorum,sizlerinde desteğini bekliyorum 5.1 ses sisteminde dolby yayın olmadan hd film izlemenin ne anlamı var soruyorum.alt yapıymış duyanda istanbul a tüp geçit yapacaklar zanneder...:hhh:sitesinde ve reklamlarında dolby digital ses olduğunu söyleyip müşteriyi aldatmış oluyorlar.dikkatinizi çekerim.tşk...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-09-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    455551

New Icon25 sinema tv yeni kanallarını teledünya platformuna bekliyorum...

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Ergin Özcan Mesajı Göster
    Tivibu'da
    arkadaşlar... sinema tv paketinin yeni kanalları filmclupların yerine telekom web tv-iptv ve süperonline-süperplay şebekelerinin üzerinden bugün yayına başladıktan sonra inşallah yakında d-smart ve teledünya platformlarımızın kanal listelerine eklenmesini bekliyorum... dikkatinizi çekerim... bilgilerinize sunarım...:jump:

Junior Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2010
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    540665

Arkadaşlar maalesef den satın al bölümüne tıklarsanız yeni açılam kanalların yalnızca ıptivibu superplay ve tivibu dan yayın yapacağının görürüsünüz

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-09-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    455551

New Icon22 sinema tv yeni kanallarını anlaşma sağlanırsa d-smart ve teledünya ile izleyebiliriz...!!!

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi digiorcun Mesajı Göster
    Arkadaşlar maalesef den satın al bölümüne tıklarsanız yeni açılam kanalların yalnızca ıptivibu superplay ve tivibu dan yayın yapacağının görürüsünüz
    arkadaşlar... sinema tv yeni kanallarını süperplay aboneliğim üzerinden izliyorum ve anlaşma sağlanırsa d-smart ve teledünya aboneliklerimiz üzerinden seyredebiliriz... dikkatinizi çekerim... bilgilerinize sunarım... :warn:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-05-2004
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    14540

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi memoxxx Mesajı Göster
    mrb.foruma yeni üye oldum.ama bir süredir takip ediyorum,benim derdim bu sinematv lerin yeni kanal açıp açmaması değil ama hali hazırda teledünya hd abonesiyim.fakat benim anlamadığım sinematv ler sözde hd yayın yapıyolar ama ne hikmetse sesi dolby digital 5.1 olarak veremiyorlar.defalarca mail vs. yazdığım halde doğru dürüst cevap bile vermiyorlar ilgilenende yok,bi defa cevap geldi yok alt yapıymış,neyin alt yapısı sinematv kurulalı 3 sene olmuş ayrıca filmlerin içinde ses olarak zaten alt yapı var yani sadece cihazlarını uyumlu hale getirecekler ama tık yok,bu kadar zormu bunu adam gibi dolby ses ve alt yazılı olarak yayınlamak anlamıyorum,sizlerinde desteğini bekliyorum 5.1 ses sisteminde dolby yayın olmadan hd film izlemenin ne anlamı var soruyorum.alt yapıymış duyanda istanbul a tüp geçit yapacaklar zanneder...:hhh:sitesinde ve reklamlarında dolby digital ses olduğunu söyleyip müşteriyi aldatmış oluyorlar.dikkatinizi çekerim.tşk...
    Teledünya ne yapsın, SinemaTV şirketi ilgilenmedikten sonra. Teledünya sadece yayıncı kuruluş. Asıl iş Kanal şirketinde.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2011
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    554289

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi digiorcun Mesajı Göster
    Arkadaşlar maalesef sinematv.com.den satın al bölümüne tıklarsanız yeni açılam kanalların yalnızca ıptivibu superplay ve tivibu dan yayın yapacağının görürüsünüz
    Orçun arkadaş;
    Söz konusu yerde verilen bilgiden "an itibari ile buralardan izleyebilirsiniz" anlamı çıkıyor. "Yanlızca buralarda" anlamı çıkmıyor. Yani anlaşma sağlandığında d-smart ve teledünya'ya da gelecektir.

Sabırsızlıkla bekliyoruz biz de :)

ek: linkli mesajıma izin verilmediği için link kısmını düzelttim.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2011
    Mekan
    08 Artvin
    Üye No
    554369

Kablo Tv heryerde var mı ?

Junior Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2011
    Mekan
    20 Denizli
    Üye No
    554262

New Icon26

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi okayhan Mesajı Göster
    Teledünya ne yapsın, SinemaTV şirketi ilgilenmedikten sonra. Teledünya sadece yayıncı kuruluş. Asıl iş Kanal şirketinde.
    evet arkadaşım zaten benim sözüm sinematv kanallarına teledünyaya değil :smile_non

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-01-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    519675

bunlar hd değil galiba

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-09-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    455551

Unhappy sinema tv yeni kanalların sd yayın yapması canımı sıkıyor...!!!

arkadaşlar... sinema tv yeni kanalların sd yayın yapması canımı sıkıyor... sinema tv paketinin sahibi olsaydım imkanlarımı zorlayıp tüm kanalların hd yayın yapmasını sağlardım... dikkatinizi çekerim... :(

Junior Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2011
    Mekan
    20 Denizli
    Üye No
    554262

sinematv hd yayınlarda dolby digital ses ve alt yazı olmadan hepsi boş,işin enteresanı; var diye tanıtım ve reklam yapıyorlar 3 senedir... dikkatinizi çekerim,sessiz kalmayalım...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    960

"Kanalların şu anlık Teledünya'da yayını yoktur.Olmayacaktır.1 Şubat geçti.Ve ilgili kanallar TİVİBU ve SuperPlay'e eklendi.Yani Netten yayın yapan platformlara eklendi.Şu an Teledünya ve D-Smarta ekleneceğine dair kesinleşmiş bir durum yok." bilgisine istinaden konu kapatılmıştır.

Gelişme olduğu taktirde konu açılabilir.
    Düzenleyen medcezir : 04-02-2011 at 00:45

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı