Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: hotbird uydusu sinyal kalitesi sıfır

Member
    Giriş Tarihi
    11-12-2005
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    164481

hotbird uydusu sinyal kalitesi sıfır

selam ustatlar

:help1:YE 2000 X PLUS fta receiver turksat ve hotbird yayın izlerken şu an sadece turksat gösteriyor.hotbird
    sinyal sifır,resetleme yaptım sorun devam ediyor.başka receiver taktığımda hotbird sinyali ve kanalları gösteriyor.uydu alıcısnda ne sorun var???
    saygılar:help1:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2008
    Mekan
    81 Düzce
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    470881

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi halilk Mesajı Göster
    selam ustatlar

:help1:YE 2000 X PLUS fta receiver turksat ve hotbird yayın izlerken şu an sadece turksat gösteriyor.hotbird
    sinyal sifır,resetleme yaptım sorun devam ediyor.başka receiver taktığımda hotbird sinyali ve kanalları gösteriyor.uydu alıcısnda ne sorun var???
    saygılar:help1:
    disqc ayarını kontrol ettiniz mi ? turksat ı gösteriyorsa diğer uyduyuda göstermesi lazım ( diğer cihaz gösterdiğine göre )hotbird lnb diseqc ayarında sorun olmasın ..

Member
    Giriş Tarihi
    11-12-2005
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    164481

acil yardım hotbird uydusu sinyal kalitesi sıfır

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mertkoc81 Mesajı Göster
    disqc ayarını kontrol ettiniz mi ? turksat ı gösteriyorsa diğer uyduyuda göstermesi lazım ( diğer cihaz gösterdiğine göre )hotbird lnb diseqc ayarında sorun olmasın ..
    selam
    uydu sistemi binada merkezi,disgc ayarları bildiğim kadarı sabit,başak receiver taktığımda direk hotbird sinyal ve kanalları görüyorum. eski next uydu alıcısında var:warn:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2008
    Mekan
    81 Düzce
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    470881

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi halilk Mesajı Göster
    selam
    uydu sistemi binada merkezi,disgc ayarları bildiğim kadarı sabit,başak receiver taktığımda direk hotbird sinyal ve kanalları görüyorum. eski next uydu alıcısında var:warn:
    diğer cihaz gösteriyorsa göstermeyen cihazın hodbird lnb diseqc ayarında yanlışlık vardır gösteren cihazın ayarı ile aynımı kontrol et ( turksat ı gösterdiğine göre hotbird i de gösterir )..

Member
    Giriş Tarihi
    11-12-2005
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    164481

hotbird sinyal sorunu

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mertkoc81 Mesajı Göster
    diğer cihaz gösteriyorsa göstermeyen cihazın hodbird lnb diseqc ayarında yanlışlık vardır gösteren cihazın ayarı ile aynımı kontrol et ( turksat ı gösterdiğine göre hotbird i de gösterir )..
    diseqcayarları kontrol ettim,düzeltme yapıldığında hotbird kanalı sinyali gösterdi,
    :banana:tşkler

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı