Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 11 mesajdan 1 ile 11 arası

Konu: Vodofon tlem kayboldu

Member
    Giriş Tarihi
    21-10-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    35114

New Icon22 Vodofon tlem kayboldu

Selam güvenerek türkcell den vodofona taşıttıgım numaramı hiç tahmin etmeyecegim bir şekilde 3tl varken 2 sefer müşteri hizmetlerini ararken daha elektronik sekreter ortamında görüşmem kesildi 40+40=80krş gitmesi gerekirken 2lira 5krş yok oldu yani 3liradan tl bakiyem 95krş a düşmüştü.Bugün müşteri hizmetlerini aradım müşt hiz bayan tl lerimin gerekenden fazla düşüldügünü dogruladı yapılacak degerlendirmeden sonra bana bildirilecegini söyledi.Bu duruma maruz kalan vodofon oparötörü kullanan arkadaşlar dan sonuç ne oldugunu yazarlasa sevinirim.bu durum vodofonda sık olan bir hatamıdır en önemlisi hatayı bildirdikten sonra tl ler yeniden iyade ediliyormu.:crashs:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    420584

TL lerinizi geri yüklüyorlar . sakin olun ;) benimde başıma gelmişti.

Member
    Giriş Tarihi
    21-10-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    35114

az önce msaj geldi ilgili birimlere bildimişler bakalım ne olacak sonuç.Bu olay sık oluyormu volkan.ka

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    420584

sık değil ama olunca da bildim yaparsanız geri yüklemeyi yapıyorlar merak etmeyin ;)

Member
    Giriş Tarihi
    21-10-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    35114

Teşekkürler.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    553548

Adam 3tl için vodofoneye dediğini bırakmadı

Member
    Giriş Tarihi
    21-10-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    35114

ben çıkan cumartesi gününden beri bekliyorum düngece 10 da müşteri hizmetleri ile görüştüm oda tl min fazladan alındıgını dogruladı bugün saat 13.50 olmuş kayıp tl ler yüklenmedi.Bunlardan önceki vodofonun sahibide durduk yere kontör çalardı şimdi nerdeler tarih oldular kul hakkını alanın yanına kalmaz.Size bu yazdıklarım hikaye yada kasıtlı yazılmış gibi gelebilir ben bundan sonra vodofona güvenip nasıl tl yükleyeyim.İhtiyaç meselesi degil bu müşterisinin hakkını korumaktır.Lütfen bana saldırmak yerine vodofona kafa tutun.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-12-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    300925

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Jr.Alfonzo Mesajı Göster
    Adam 3tl için vodofoneye dediğini bırakmadı
    arkadasim konuya o yönden bakmayin birde baska yönünden bakin sen sesini cikarmazsan ben sesimi cikarmazsam acaba ne olur hic düsündünmü
    vodafonun kac abonesi var örnek diyelim 10 milyon bu her 10 milyon kisiden ayda 3 tl kesse acaba ne olur bi hesapla olacak tek sey vodafon milyarder olur keyiflerini sefasini sürer abonelerde cefasini ceker
    3 tl deyipde gecmeyin o 3 tl en azindan bir sigara parasi

Member
    Giriş Tarihi
    21-10-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    35114

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Ossi64 Mesajı Göster
    arkadasim konuya o yönden bakmayin birde baska yönünden bakin sen sesini cikarmazsan ben sesimi cikarmazsam acaba ne olur hic düsündünmü
    vodafonun kac abonesi var örnek diyelim 10 milyon bu her 10 milyon kisiden ayda 3 tl kesse acaba ne olur bi hesapla olacak tek sey vodafon milyarder olur keyiflerini sefasini sürer abonelerde cefasini ceker
    3 tl deyipde gecmeyin o 3 tl en azindan bir sigara parasi
    Yukarıda siz hariç beni anlamayan demedigini bırakmadı gibi beni suçlayan kişiler e sesleniyorum bana dokunmayan yılan binyaşasın anlamında düşünüyorsanız birgün size dokunur ozamanda işişten geçer.Bugün saat 14 de kadar bekledim vodofondan bana tl hesaplarımla ilgili bir girişim olmadı ben de aveyaya geçiş formu doldurdum numaramı avea taşıdım umarım bu oparatör de böyle birşey olmaz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-12-2007
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    405996

8 yıldır Telsim Vodafone kullanıyorum. Başıma böyle bir şey gelmedi.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    420584

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi wizard Mesajı Göster
    Yukarıda siz hariç beni anlamayan demedigini bırakmadı gibi beni suçlayan kişiler e sesleniyorum bana dokunmayan yılan binyaşasın anlamında düşünüyorsanız birgün size dokunur ozamanda işişten geçer.Bugün saat 14 de kadar bekledim vodofondan bana tl hesaplarımla ilgili bir girişim olmadı ben de aveyaya geçiş formu doldurdum numaramı avea taşıdım umarım bu oparatör de böyle birşey olmaz.
    Arkadaşım ne diye bu kadar sinir yaptınız? Size diyorum ki paranızı geri verecekler.
    Siz sabredemezseniz kaybeden siz olur.
    kolay gelsin

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık