Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: nerde ird 2 yazilim netaya

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-09-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    132306

nerde ird 2 yazilim netaya

ustalar sanki kaon ve suny modelire netayi alip satilar,yazilim yok birsey yeni yok sadeje neta bolumune yazilanlar basit seiler.Bi bakin suny her modeline ird2 cikardi nerde neta,bendjesi model olarak cihaz dream her zaman yani yazilim var,neta yazilim cikarmasa satis dusejek suny ve kaon saldilar yazilimlrini ird2
    bu bir cesit musteri hizmeti ve biznes taktik.nerdesiniz neta ustalari.kardeslerim bu konuyu yorum yapalim yardimji olalim netaya niyese cok eskidik ve b****k en sonunju olmaktan .:hah::hah::hah::hah::hah::hah::hah::hah::hah:geri kalan modeler iste netaya boile bakiyorlar ve guluyorlar.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    01-05-2007
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    346366

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi goknay Mesajı Göster
    ustalar sanki kaon ve suny modelire netayi alip satilar,yazilim yok birsey yeni yok sadeje neta bolumune yazilanlar basit seiler.Bi bakin suny her modeline ird2 cikardi nerde neta,bendjesi model olarak cihaz dream her zaman yani yazilim var,neta yazilim cikarmasa satis dusejek suny ve kaon saldilar yazilimlrini ird2
    bu bir cesit musteri hizmeti ve biznes taktik.nerdesiniz neta ustalari.kardeslerim bu konuyu yorum yapalim yardimji olalim netaya niyese cok eskidik ve b****k en sonunju olmaktan .:hah::hah::hah::hah::hah::hah::hah::hah::hah:geri kalan modeler iste netaya boile bakiyorlar ve guluyorlar.
    katılıyorum neta resmen uyuyor uyanmıyada hiç niyeti yok buyazılımı yapan nasıl yapıyor çok makina satıcaz diye bakarlar satışlar resmen durdu uyanınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn neta [yetkilileri]:tflag::tflag::tflag::tflag::tflag:

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-02-2009
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    482923

13 deki biss paketi çökmeden 2 gün önce verdiler yazılımı bulsatta çökmeye yakın çıkarırlar belki

Member
    Giriş Tarihi
    23-03-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    8142

Neta eski günlerininin heyecanını kaybetti maalesef.
    10 yıldır hem kendim kullanıyorum, hem de çevremdekilere aldırıyorum.
    Çevremdekiler sadece TV seyrediyor, benim gibi mağdur olmuyor.
    Dreambox alınca ben de bırakacağım Neta'yı.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

Fırına verilmiş hazırlanıyor..Bu nasıl konu açmak burası turkeyforum bu forumda bilgi alışverişi olur.Yazılım çıkacaksa zaten firma yetkilileri veya yakınları bir şekilde forumda duyuru yapar..Bu tip konuları foruma açmak yerine firmaya mail veya telefon ile iletişim kurunuz..
    Konu kapatılmıştır.
    Saygılar.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık