Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 15 mesajdan 1 ile 15 arası

Konu: yurt disinda D smart üyeleri ikinci sinif ta görülüyor..

Member
    Giriş Tarihi
    08-11-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    281564

yurt disinda D smart üyeleri ikinci sinif ta görülüyor..

Merhaba,
    Bundan 1 ay önce Yurt disinda almanyadan d smart modüllü maxi +HD üyeligi yaptim,yayinlari izliyorum ,fakat
    Bazi transporterdeki yayinlari bati yönüne yönlendirmediklerinden bazi yayinlari seyredemiyorum.Mesela Hd en ,id veya discovery gibi .bunlari normal büyüklükte bir antenle almak imkansiz.Burdan sunu söylemek istiyorum D smart yurt disindan üye kazanmak istemiyormu yoksa yurt disindakilere bunlari layik görmüyormu.Bizde kayda seyredilmeye deger bir seyler verilmesini istiyoruz.Tememnim burdan etkili bir forumdan sesimizi duyurmak..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-12-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    518530

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi zero1 Mesajı Göster
    Merhaba,
    Bundan 1 ay önce Yurt disinda almanyadan d smart modüllü maxi +HD üyeligi yaptim,yayinlari izliyorum ,fakat
    Bazi transporterdeki yayinlari bati yönüne yönlendirmediklerinden bazi yayinlari seyredemiyorum.Mesela Hd en ,id veya discovery gibi .bunlari normal büyüklükte bir antenle almak imkansiz.Burdan sunu söylemek istiyorum D smart yurt disindan üye kazanmak istemiyormu yoksa yurt disindakilere bunlari layik görmüyormu.Bizde kayda seyredilmeye deger bir seyler verilmesini istiyoruz.Tememnim burdan etkili bir forumdan sesimizi duyurmak..
    Almanyanın tam olarak neresindesiniz?Ona göre fikrimi söyleyebilirim...Çanak boyutu ne kadar?

Member
    Giriş Tarihi
    08-11-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    281564

Merhaba
    Almanyada ,münih cevresinde oturuyorum ve canagim T 85 avrupa ya yönelik olan yayinlarda problem yok ve zaten seyredilmeye degmez,söyle kaliteli bir sey izleyelim dedim.Ama maalesef bazi kanallar bu yöne yönlendirilmemis.zaten burada canak her yere takilmadigi gibi bundan büyügünüde apartmanda takmak imkansiz.tek cözüm DT nin yaptigi gibi yayinlarin batiya yönlendirilmemesi.selamlar.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-12-2004
    Mekan
    60 Tokat
    Üye No
    49834

yayınlar batıya yönlendirilirse doğu ülkelerinde yaşayan vatandaşlar nasıl izleyecek bunun çözümü hem doğu hem batı frekansından aynı yayını vererek olur başka çôzümde zor gözüküyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-12-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    518530

Merhaba
    Almanyada ,münih cevresinde oturuyorum ve canagim T 85 avrupa ya yönelik olan yayinlarda problem yok ve zaten seyredilmeye degmez,söyle kaliteli bir sey izleyelim dedim.Ama maalesef bazi kanallar bu yöne yönlendirilmemis.zaten burada canak her yere takilmadigi gibi bundan büyügünüde apartmanda takmak imkansiz.tek cözüm DT nin yaptigi gibi yayinlarin batiya yönlendirilmemesi.selamlar.
    Bilmez miyim İsviçreye misafirliğe gitmiştim orda da aynı durumdu... Eğer balkonunuz ve maddi imkanınız varsa 150-160 cm çapında çanak anten alın çay bahçelerinde büyük şemsilerin düşmemesi için ağırlıkları olur(su koyarlar içine)onları kullanın çanağı da oraya montajlayın antenin yönünü Güneydoğuya çevirin Güney+doğu 42 derece...Deneyin inşallah doğu kapsamı kanallarını izleyebilirsiniz...

Member
    Giriş Tarihi
    08-11-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    281564

Merhaba
    Sorunun canak büyüklügünde ve yayinlarin sadece dogu transporderinden kaynaklandigini biliyorum,sorun D smartin müsteri potansiyelinden haberi olmamasi ve müsteri kazanmayi bilmemesinden ve kimse bu islerle ilgilenenlerin kafalarinin ticari zihniyette olmamasindan kaynaklaniyor.müsteri hazir ama bu yayinlari vermez isen hic kimse dandik kanallar icin üye olmaz.Tahminimce eski kafa ben ne verirsem yesinler mantigi ,gecti o eski zamanlar.Inaninki münihte d smart almak icin iki bayi sinide defalarca tel actim.bIr tanesine ulasmak imkansiz gibi,bir taneside iki hafta beni oyaladi sonunda direkt d smarttan ismarlamak zorunda kaldim.düsününki bu kurulus bu zihniyetteki kimselerle müsteri topliyacaklar.Bayi secimi yanlis ,her seyleri yanlis.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2007
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    341134

Merhaba
    Sorunun canak büyüklügünde ve yayinlarin sadece dogu transporderinden kaynaklandigini biliyorum,sorun D smartin müsteri potansiyelinden haberi olmamasi ve müsteri kazanmayi bilmemesinden ve kimse bu islerle ilgilenenlerin kafalarinin ticari zihniyette olmamasindan kaynaklaniyor.müsteri hazir ama bu yayinlari vermez isen hic kimse dandik kanallar icin üye olmaz.Tahminimce eski kafa ben ne verirsem yesinler mantigi ,gecti o eski zamanlar.Inaninki münihte d smart almak icin iki bayi sinide defalarca tel actim.bIr tanesine ulasmak imkansiz gibi,bir taneside iki hafta beni oyaladi sonunda direkt d smarttan ismarlamak zorunda kaldim.düsününki bu kurulus bu zihniyetteki kimselerle müsteri topliyacaklar.Bayi secimi yanlis ,her seyleri yanlis.
    Sayin zero 1 D SMARTa üye olurken hangi kanallarin izleyeceginizi herhalde biliyordunuz veya bilmiyordunuz aradiginiz kanallari göremeyince, D smartdan olmayan kanallarin dogu transponderlerinden verilmesini istiyorsunuz. Bence kisa bir arastirma yapip ona göre karar verseydiniz daha mantikli olur ve magdur olmazdiniz.Sizin bulundugunuz bölgeden o antenle daha fazla randiman alamazsiniz. Anlasma sürenizin bitiminde süreyi uzatmayin bence ve digitürke gecin ayni fiyata istediginiz tüm kanallari izlersiniz yinede karar sizin .

Member
    Giriş Tarihi
    08-11-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    281564

Merhaba
    D smart avrupa reklaminda ****** haric tüm kanallar diyor.yani simdi bu kanallari istemek benim hakkim olmuyormu.Ben üyeligimi devam ettirmem olur biterde d smartta bu kafayla müsteri kazanamaz..Zaten Dt üyeligim 7-8 seneden beri var..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2007
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    341134

Merhaba
    D smart avrupa reklaminda ****** haric tüm kanallar diyor.yani simdi bu kanallari istemek benim hakkim olmuyormu.Ben üyeligimi devam ettirmem olur biterde d smartta bu kafayla müsteri kazanamaz..Zaten Dt üyeligim 7-8 seneden beri var..
    Sayin zero o reklami iyice incelersen orada 12 kanal yayini oldugunu görürsün onlarinda birkismi eoru yayin sen iyice incelemeden üye olmussun, dt üyeligin olduguna göre d smartta bosuna üye olmussunuz bence.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    4332

Sayın zero1 ,
    Benim vaktiyle hispasat ,astra uyduları meşhurken aldığım motorlu çanağın çapı 2 metre-yinede bazı tp lerde yetersiz kalıyor-.Demek istediğim kapsama alanı dışındaki uyduları seyretmek için bayağı bir maddi fedakarlık gerekiyor.Sizin olayınızda dsmart ın bir sorumluluğu olduğunu zannetmiyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2004
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    23330

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Alptekin34 Mesajı Göster
    Bilmez miyim İsviçreye misafirliğe gitmiştim orda da aynı durumdu... Eğer balkonunuz ve maddi imkanınız varsa 150-160 cm çapında çanak anten alın çay bahçelerinde büyük şemsilerin düşmemesi için ağırlıkları olur(su koyarlar içine)onları kullanın çanağı da oraya montajlayın antenin yönünü Güneydoğuya çevirin Güney+doğu 42 derece...Deneyin inşallah doğu kapsamı kanallarını izleyebilirsiniz...
    Şemsiye çanağı kar ve yağmurdan koruyup sinyal kaybınımı önlemek içinmidir?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2005
    Mekan
    64 Uşak
    Üye No
    130239

Merhaba
    avrupa`da ****** yayincilik yazaklanmismi :smiles20::smiles20::smiles20:

Member
    Giriş Tarihi
    08-11-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    281564

Merhaba..Sayin ünal1957 arkadas esas siz reklama iyi bakmamissiniz,maxi paket yaziyor ve maxi paketteki
    yayinlara bir bakabilirsiniz.zaten benim anlatmak istedigimi issallah anliyabilirsiniz.bilgiendirmelerinde bile hayir yok.gider de benim gibi üye zor bulurlar.Ve tüm paketler diyor.Hd ler dahi.bir defa daha dikkatli okuyun lütfen..

Düzenleyen zero1 : 25-01-2011 at 21:07

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2007
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    341134

Merhaba..Sayin ünal1957 arkadas esas siz reklama iyi bakmamissiniz,maxi paket yaziyor ve maxi paketteki
    yayinlara bir bakabilirsiniz.zaten benim anlatmak istedigimi issallah anliyabilirsiniz.bilgiendirmelerinde bile hayir yok.gider de benim gibi üye zor bulurlar.Ve tüm paketler diyor.Hd ler dahi.bir defa daha dikkatli okuyun lütfen..

Arkadasim benim dsmart üyeligim yok ama pek cok kanalin avrupaya verilmedigini biliyorum, yayinlarin icerigini bilmiyorum sayi olarak reklamdaki sayiyi yazdim zaten bu yayinlara para ödemenin mantigi yok zira ayni yayinlarin pek cogunu canakla almak mümkün.

Sayin zero 1 madem reklamlarinda hd yayin yaziyorlar ve size izletmiyorlar yapilacak olan $ey bellidir. Sizi kandirdiklari belli almanyada yasadiginiza göre ilk önce abone oldugunuz yere yazili olarak müracaat edip reklamdaki tahadütleri yerine getirmelerini iste, olmadi sözlesmeyi iptal edip aldiklari parayi iade etmelerini talep et onuda yapmazlarsa direk olarak avukata veya tüketicileri koruma kuruluna bas vur. Bunlarin buradaki sirketi alman kanunlarina göre kurulmustur vatandasi kandiramazlar, kolay gelsin.
    Düzenleyen ünal1957 : 26-01-2011 at 09:55 Sebep: ekleme

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2004
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    5198

Sanki baska yerde birinci sinifta görülüyor.Bu önce devletin ayibi sonra ikinci sinif görenlerin.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı