Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 22 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Fox tv'den tanitim ataĞi!

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-06-2010
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    533894

New Icon4 Fox tv'den tanitim ataĞi!

Kanal tanıtım gücünü arttırmak ve marka bütünlüğünü sağlamak için hangi ismi göreve getirdi?

Fox TV tanıtım departmanının başına Jane Prıor getirildi. Bu görevi halen program müdürlüğü görevinde bulunan Kemal Coşkuner yürütüyordu. News Corp.’a bağlı dünyaca ünlü Foxtel, Channel Nıne, Natıonal Geographıc Channel, Sky Italıa, Fox Entertaınmentannenea Channel gibi televizyonlarda daha önce yöneticilik ve danışmanlık görevlerinde bulunan Jane Prıor’un atamasını Fox Türkiye Operasyon Diretörü Pietro Vicari bir iç yazışma ile çalışanlara duyurdu.

Fox TV’nin tanıtım gücünü arttırmak ve marka bütünlüğünü sağlamak amacıyla bu göreve getirilen Jane Prıor , Pietro Vicari’ye bağlı olarak görev yapacak.

MEDYARADAR/ÖZEL

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2010
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    523545

Acaba TNT yüzünden mi FOX kendini toparlamak istiyor? Açıkcası şuan berbat durumda...Jenerikleri rezalet...
    Ne diyelim hayırlı olsun.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-10-2008
    Mekan
    22 Edirne
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    458894

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi poseidon82b Mesajı Göster
    Kanal tanıtım gücünü arttırmak ve marka bütünlüğünü sağlamak için hangi ismi göreve getirdi?

Fox TV tanıtım departmanının başına Jane Prıor getirildi. Bu görevi halen program müdürlüğü görevinde bulunan Kemal Coşkuner yürütüyordu. News Corp.’a bağlı dünyaca ünlü Foxtel, Channel Nıne, Natıonal Geographıc Channel, Sky Italıa, Fox Entertaınmentannenea Channel gibi televizyonlarda daha önce yöneticilik ve danışmanlık görevlerinde bulunan Jane Prıor’un atamasını Fox Türkiye Operasyon Diretörü Pietro Vicari bir iç yazışma ile çalışanlara duyurdu.

Fox TV’nin tanıtım gücünü arttırmak ve marka bütünlüğünü sağlamak amacıyla bu göreve getirilen Jane Prıor , Pietro Vicari’ye bağlı olarak görev yapacak.

MEDYARADAR/ÖZEL
    FOX'u sementha fox bile kurtaramaz.
    fox tv saçma saman yayın politikasına para savurganlığına son verip.orjinal fox tv'nin formatıyla yayın yapmalıdır.

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

bu Fox TV ne bahtsız bir Televizyon Kanalı...bir türlü istenen patlamayı yapamıyor...Halbuki Amerika'da ve Dünya çapında oldukça büyük bir Kanal ve her türlü imkanlara sahip..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2009
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    509031

aslında fox kendi çapında iyi bir yerde tgrt dönemlerine göre tabiki ve orjinal fox dizileri zaten foxlifeta yayınlanıyor tek sorun sadece digide olması dsmart,teledünya ve tivibuya eklenmeli ...bence yabancı kanllar yerelleştiğinde flash yada kanal 7 gibi kanallardaki programlardan çok türkmax,tv8,ntv gibi kanallardaki eğlence programları örnek almalı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2006
    Mekan
    22 Edirne
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    184779

FOX hayalkırıklığı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    390397

TGRT'yi geri istiyoruz !

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-05-2008
    Mekan
    23 Elazığ
    Üye No
    432093

Kabuğunu iyi yapıp, içi fos çıksa neye yarar. İstediğin kadar kendini tanıt FOX, için bomboş. İlk açılacağın zaman halbuki ne kadar ümitliydim. Turuncu temayı bıraktığın an bittin benim için.

Adviser
    Giriş Tarihi
    28-08-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    24853

ya foxuda türkleştirdik. kadın programları, evlendirme programları, okul dizileri....ilk çıktığında bende ümitlenmiştim. lostu sessiz sedasız yayından kaldırdı kaliteli yabancı dizileri gece yarılarına attı. foxta sadece tvde ilkkez filmler varsa ızlıyorum yoksa...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-05-2008
    Mekan
    23 Elazığ
    Üye No
    432093

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi TECHNOVA Mesajı Göster
    ya foxuda türkleştirdik. kadın programları, evlendirme programları, okul dizileri....ilk çıktığında bende ümitlenmiştim. lostu sessiz sedasız yayından kaldırdı kaliteli yabancı dizileri gece yarılarına attı. foxta sadece tvde ilkkez filmler varsa ızlıyorum yoksa...
    FOX, ilk açıldığı dönem Grey's Anatomy dizisini yayınlamaktan vazgeçince zaten düşmüştü gözümden. Şimdi bir hiç artık.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2010
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    523545

Bir yerde FOX'a da hak vermek lazım kendi orjinal formatında yayındayken reytinglerde sürünüyordu. Aynı durum malesef CNBC-e ve e2'de mevcut aylık izlenme oranları çok düşük cartoon network yumurcak tv bile yüzlerce kez aynı şeyleri yayınladıkları halde cnbc-e ve e2'ye kaç kat fark atmış durumda (Flash tv gibi rezilleri saymıyorum o ucuz yayınlarıyla bir sürü reyting alıyorlar) keza tnt neredeyse şuana kadar yüzdelik payda %00.1 share mi ne alıyor şaka gibi ama gerçek bunlar i-z-l-e-n-i-l-m-i-y-o-r...Doğal olarak reklam alamıyorlar, adamlar ne yapsın sürekli zarar mı etsinler? ve mecbur format değişikliğine gidiliyor...

New Member
    Giriş Tarihi
    14-10-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    272904

bu kanalar nasıl zarar ediyor her zaman kaliteli yabancı diziler onlarda

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-01-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    303848

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hedo Mesajı Göster
    bu Fox TV ne bahtsız bir Televizyon Kanalı...bir türlü istenen patlamayı yapamıyor...Halbuki Amerika'da ve Dünya çapında oldukça büyük bir Kanal ve her türlü imkanlara sahip..
    avrupa yayini yapmazsa bir cacik olmaz bu kanaldan...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    67484

sıra fox a geldi anlaşılan
    fox yayına başlamadan tgrt'nin küçük logosuyla güzel işler yapıyordu ne zaman fox yayına girdi değişmin devam ettiremedi.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    67484

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi master58 Mesajı Göster
    avrupa yayini yapmazsa bir cacik olmaz bu kanaldan...

aynen katılıyorum...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    09-08-2010
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    538522

TGRT'yi arar hale geldik.

Member
    Giriş Tarihi
    13-07-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    536425

bence fox dizileri 1.5 saat olsun haberleden sonra bir bölüm türk dizisi sonra yabancı dizi ve haberler falan böyle olsa fox benim için bir numara olur mesela grey's anatomy glee nikita gibi dizileri alsa tadından yenmez

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-09-2007
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    381408

tgrt de izlediğim tek bir şey yoktu. tgrt yi geri falan istemiyorum. fox fena gitmiyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2009
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    509031

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ajan hk Mesajı Göster
    tgrt de izlediğim tek bir şey yoktu. tgrt yi geri falan istemiyorum. fox fena gitmiyor.
    aynen nsini geri isterler anlamıyorum dandik türkü filmi mi yoksa saçma sapan magazin-şaka programlarını mı ?

foxtel-skydan yönetici geldiğine göre belki fox türkiyede platform kurar onun hazırlığıda olabilir bu

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-01-2010
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    520504

TNT büyük bir atak yaptı..FOX tv'de TNT'nin gerinde kalmak istemiyorsa biraz daha kendini geliştirmesi lazım.

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı