Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: DM 500HD sorunu

Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    413842

DM 500HD CIFS sorunu

Merhaba Arkadaşlar,

Benim şöyle bir sorunum var. Nadirde olsa Timer ayaralayarak yaptığım başka makineye CIFS kaydında zaman zaman drop atıyor. Mesela ATV kayıtlarında daha fazla yada Star kayıtlarında daha az.

Bunun sebebi CIFS kayıt olduğu için mi yoksa DM500HD ts kayıtı yaparken zorlanıyor mu? Sırf bu sebep için ESATA'lı bir disk bağlamayı düşünüyorum ama sorun eğer DM500HD'Nin yeterli veriyi stream edememesi kaynaklı mı yoksa başka bir sorun mu tam olarak anlamadım. Mesela 2 saatlik bir kayıtta 2-3 kere bazı sahneleri birkaç saniye sonrasına atıyor.

Başına bu olay gelen var mı ağ üzerine kayıt yaparken?

İmaj LT6 1/2
    Düzenleyen lambaci : 16-01-2011 at 14:50

New Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2010
    Mekan
    52 Ordu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    538890

Aynı sorun bendede oldu kardeşim ağ hızı fazla hızlı olmadığı ve kayıt boyutları büyük olduğu için yetersiz kalıyor ben hdd siparişi verdim bekliyorum sanada öneririm, cifs le mifs le olacak gibi değil :)

Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    413842

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi pyrexjis Mesajı Göster
    Aynı sorun bendede oldu kardeşim ağ hızı fazla hızlı olmadığı ve kayıt boyutları büyük olduğu için yetersiz kalıyor ben hdd siparişi verdim bekliyorum sanada öneririm, cifs le mifs le olacak gibi değil :)
    Sağol arkadaşım yanıt için.

Sen hangi harddiski alıyorsun, bende bakınıyorum, hatta casperi varmış ama sanırım ondada adaptör yok. Şu güzelim cihaza nasıl olurda usb koymazlar aklım almıyor.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı