Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: VU+ Girişler Neden bu kadar alana sıkıştırılmış?

Member
    Giriş Tarihi
    31-03-2009
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    487280

VU+ Girişler Neden bu kadar alana sıkıştırılmış?

Arkadaşlar,

Araştırdım bulamadım bu sebeple yeni konu açıyorum.VU + da arka tarafa HDMI,Kablosuz aparatı, eth. girişi bağlantılarını ,Esata ve USB yi de taktığımda RS232 girişini ( 2 tür kablom var) sokmak için neredeyse girişleri kıracaktım.Veya tersi RS232 bağlıyken kablosuz aparatı takamıyorsun.2 sinin aynı anda takılı olması lazım ki net bağlantısı olsun. 6 girişi bu kadar geniş alanda ne diye böyle dipdibe yapmışlar anlamadım bence üreticinin bunu dikkate alarak biraz bu bölümü genişletmesinde fayda var.Ha diyeceksiniz ki ya hepsini ne diye takıyorsun ihtiyaç olanı tak buda bir çözüm ama burda her seferinde kullanıcı tak-çıkar yapacağına üretimde çok küçük bir düzenleme ile bu sorun giderilir diye düşünüyorum.
    Düzenleyen aoehakoo : 15-01-2011 at 10:55

Adviser
    Giriş Tarihi
    27-01-2005
    Mekan
    08 Artvin
    Üye No
    66389

dostum rs 232 kabloyu sürekli kullanmak için koymamışlarki ayrıca bütün çıkışları kullanacaz diye birşeyde yok gayet kullanışlı kim ne kullanmak istiyorsa çok rahat kullanır...

Member
    Giriş Tarihi
    31-03-2009
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    487280

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi unnamed Mesajı Göster
    dostum rs 232 kabloyu sürekli kullanmak için koymamışlarki ayrıca bütün çıkışları kullanacaz diye birşeyde yok gayet kullanışlı kim ne kullanmak istiyorsa çok rahat kullanır...
    Walla ben Rs ile kablosuz aparatı yanyana takamıyorum:) Hepsi tabii ki gerekmiyor ama en azından 2 sine de aynı anda ihtiyacım var bence teknik bir ayrıntı belki ama gerekli olduğunu düşünüyorum

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı