5 YENİ DİZİ DAHA YAYINLANMAK İÇİN GÜN SAYIYOR


5 yeni dizi daha yayınlanmak için sırasını bekliyor? Bunlardan hangileri ekran sınavını başarıyla verecek?YEDİ YENİ DİZİMİZ VAR

İkisi yayında, beşi de sırasını bekliyor. Bunun arkası da gelecek.
‘Sırat’ (Star): Tardu Flordun, Nur Sürer ve Caner Kurtaran başrolde. ‘Mükemmel Çift’te beklenen olmadı. Caner Kurtaran şu sıralar pek beğeniliyor. Kapalı kutu bir dizi.
‘Nuri’(Kanal D): Kanal, yeni dizilerde ilk denemeyi ‘Şüphe’ ile yaptı. ‘Yaprak Dökümü’nün eline su dökemeyeceği anlaşıldı. ‘Nuri’ Tayfun Güneyer imzalı. Oldum olası Güneyer imzalı dizilerle aram hoş olmadı. ‘Türk Malı’ son örnek. Sentetik bir komedi anlayışı var Güneyer’in. Oktay Kaynarca ile Meltem Cumbul bakalım ne kadar komik olabilecekler?
Paragraf gibi diziler döneminin son örneği; ‘Adını Feriha Koydum’(Show TV). Med Yapım yine atakta. İniş döneminden ‘Karadağlar’la çıkışa geçti. Vahide Gördüm bir yana, genç kızlarımızın gözdesi Hazal Kaya’nın başrolde olduğu bir dizinin iş yapıp yapmayacağı görülmüş olacak.
‘Canan’ (Fox): Başrolü için izlenen diziler kategorisine girip giremeyeceği denenecek. Gamze Özçelik ‘suni başrol oyuncusu’dur benim için. Tecavüze uğrayıp besleme olarak zengin aileye verilen Canan portresinin altından kalkabilecek mi? Pek zannetmiyorum.
‘Sende Gitme’ (TRT): Yılın en iddialı dizisi olacak mesajıyla geliyor. TRT, ‘dizilerin’ pek sevmediği bir kanal. Burada tutunmak öyle kolay değil.
‘Muhteşem Yüzyıl’ (SHOW) ise zaten ortada. Tartışmasız 2011’in flaş dizisi oldu bile.


</B>