Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: Next 18000fta usb uydudan güncelleme cihazı.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5884

Next 18000fta usb uydudan güncelleme cihazı.

Merhaba saygı değer arkadaşlar bugün bir müşterime next 18000fta usb cihaz monte ettim yanlız bir iki sıkıntım var cihazla ilgili öncelikle cihazın eksisi rf out olmayışı zira monte edileceyi tv ya scartlı yada line girişli olması gerek,yada rf in olan bir tvye akıllı kutu monte edilmesi gerekiyor,umarım cihaza rf out eklenir.şimdi ikinci sorun cihaz her açılışta uydudan güncelleme istiyor hayır diyorum,cihazı kapat aç yine cihaz yeni yazılım buldu uydudan güncelleme yapmak istermisiniz diye soruyor iç ayarlara baktım güncellemeleri kapatıyım diye GÜNCELLEME KAPAT yok bide güncelleme yapsında kurtuluyum dedim 10dk falan bekledim, yükleme 100/1 bile bir ilerlemedi bu cihazın menüsünde benim görmediğim herhangi bir yerde güncelleme kapat varmı acaba yardımcı olacak arkadaşa şimdiden çok teşekkürler ediyorum saygılarımla aliharbiye.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5884

Arkadaşlar cihazın uydudan güncellemesini nasıl kapatabilirim kimsenin bilgisi yokmu acaba,müşterim yarın bunun yüzünden inşallah cihaz iade ve değişime gitmez.

Adviser
    Giriş Tarihi
    28-12-2005
    Mekan
    43 Kütahya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    170024

menü diğer ayarlardan açılışta güncellemeyi kapatabilirsiniz, ama cihazı fabrika ayarlarına döndürüp bir kere uydudan güncelleme yaparsanız problemsiz çalışır.emu açmayı unutmayınız,menü tv sistemi 0000

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5884

Sayın uzmantv arkadaşım hay allah razı olsun senden bende cevap alamıyacam diye çok endiş ediyordum valla.Ya @uzmantv ben cihazı sizin dediğiniz gibi önce fabrika ayarına döndürdüm sonra bütün kanalları sildim ve güncelleme yapıp kurtulmak istedim ama nerdeyse 15 dk bekledim ve yükleme çizgisinin ilerlemediğini görünce güncellemeyi iptal edip kanalları tarattım dizdim ve emuyu açtım,bu arada güncellemeyi kapatmak için güncelleme menüsüne bakmıştım ben diğer ayarlara bakacam bana zaman ayırdığınız için sonsuz teşekkürler ediyorum en derin sevgi saygılarımla aliharbiye

Adviser
    Giriş Tarihi
    28-12-2005
    Mekan
    43 Kütahya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    170024

Tekrar merhaba,
    Uydudan güncelleme yapmıyorsa 02..12.2010 yazılımı atmanız gerekli, bir kereye mahsus bir önemli nokta aynı modelde iki seri var yazılımları birbirine uymuyor dikkat atmeniz gerekli. Cihazın önündeki nextstar yazısınız altında S-TYPE Yazısı varsa ona uygun yazılımı atmanız gerekli.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5884

Anladım çok sağolun demekki Uydudan güncelleme yapmıyorsa 02.12.2010 tarihli yazılımı atmam gerekiyor sanırım ondan sonrada sorun olmaz tekrar teşekkürler.

Member
    Giriş Tarihi
    17-07-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    365539

bir de piyasada satılan.2. ceit.18000fta.var.biri.tunerli.biri.tunersiz.tuner siz olan.lar.cabuk poglem cıkarıyo

Adviser
    Giriş Tarihi
    28-12-2005
    Mekan
    43 Kütahya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    170024

nasıl bir problem çıkartıyor bizde bilelim.

Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2009
    Mekan
    50 Nevşehir
    Üye No
    504961

hazır burdaiken uzman hocam 18000 hdmi cıs le ilgili sorunumuza cevap bulamadık aylarca biçare ya *** elle girmiyo bir türlü aktif edemedik elle yazdığımız keyi softcam anormal değil ama trt3 dede bi sorun var açmıyo idman tv yi tv 8 i de softcama ilave ederseniz seviniriz

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5884

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi uzmantv Mesajı Göster
    menü diğer ayarlardan açılışta güncellemeyi kapatabilirsiniz, ama cihazı fabrika ayarlarına döndürüp bir kere uydudan güncelleme yaparsanız problemsiz çalışır.emu açmayı unutmayınız,menü tv sistemi 0000
    @uzmantv arkadaşım başka cihaza yazılım atıp aynen dediğinizi uygulamdım menü diğer ayarlar ota güncelleme kapalı artık sorun kalmadı.Yalnız s o f t c a m olarak bu cihazların hazır dosyaları varmı acaba yoksa k e y ler yazılım içinemi gömülmüş? saygı değer arkadaşım bana zaman ayırdığın için tekrar teşekkürler ediyorum saygılarımla aliharbiye.

Merhaba arkadaşlar sabah şerifleriniz hayırlı olsun bu next ye 18000fta cihazı hakkında billgisi olan arkadaş varmı acaba şu S O F T C A M dosyasını soracaktım bu cihazların softcam dosyası varmı yokmu veya k e y ler yazılımın içinemi gömülmüş lütfen bilgisi olan arkadaş cevap yazarsa çok makbule geçecektir sevgi saygılarımla aliharbiye
    Düzenleyen aliharbiye : 25-01-2011 at 09:17 Sebep: ekleme yapıldı.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı