Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: hp compaq 6720s kablosuz modem sorunu

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-09-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    27727

New Icon23 hp compaq 6720s kablosuz modem sorunu

diz üstü bilg. bir sorun var bilg. kablosuz modemi görmüyor bilg.modemin yanına getiriyorum sinyal orta diyor veya iyi olarak değişiyor modem ile bilg. arasında bir duvar var sadece acaba neden diğr odada görmüyor moddem markası ZyXEL p-660W-Tx ttnet den aldım bana evin içinde kullana bilirsin dediler yardımlarınızı bekliyorum :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1: :help1:

New Member
    Giriş Tarihi
    16-11-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    547736

bildiğim kadarı ile kullanmış olduğun modemin üzerinde 5 DBI anten var fakat evin yapısı sinyalleri kesiyor yada wlan kartında bir sıkıntı var gibi duruyor modemin wlan ayar kısmına girip kanal ayarını değiştirip güvenliği biraz düşür static web yap sonrada test et olumsuz sonuç alırsan başka bir bilgisayar ile aynı yerden kaç diş sinyal görüyorsun onada bir bak derim.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-09-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    27727

modemin m.h ile görüşdüm onlar ayarı o şekilde yaptı ama yinede yok diz üstü bilg. sıkıntı var dediler bil. win7 yüklü xp yükle dediler birazdan xp yüklyecem bununla ilgisi olabilirmi formatlasam olurmu hangisi daha iyi sizce

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı