Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: avea bayisini kınıyor ve yazıklar olsun diyorum

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-06-2007
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    361062

avea bayisini kınıyor ve yazıklar olsun diyorum

201o şubat ayında türkcell den yandım sığınacak yer arıyordum memur olduğum için birde avea ya bakım dedim
    bayi heryöne kamu tarifesinin 29 tl olduğunu söyledi ben özellikle bu tarifenin süreyle kısıtlı olup olmadığını sordum bayi bizde öyle şey yok efendim dedi bende afişe baktım küçük yazılar varmı diye baktım göremedim
    4 faturalı hat aldım bu ay bir yıl dolduğu için üst tarifeye geçtiğimi aslında ben o tarifeyi yüzde 25 indirimi almışım müşteri hizmetleri böyle söyleyince beynime kan sıçradı yav allahanızı severseniz bu gsm şirketleri doğruyu söylemek o kadarmı zor dürüst olmak paaradan daha mı önemli tek kelime söylüyorum gözünüzü para doyursun

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-07-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    237257

Bayi çalışanları pek bişi bildikleri yok, o yüzden söylenenlere pek inanmayın. benim tavsiyem olarak, ilgili operatörün web sitesinden tarifeyle ilgili en doğru bilgi ve detay her zaman oradadır, onun dışında söylenenleri söylenti olarak kabul edebilirsiiniz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-06-2007
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    361062

iyi güzel de kardeş erkesin interneti yok boy boy afişler asmışlar afişe bunun 1 yıl ile sınırlı oldduğu bir sene sonra hangi fiyattan olacağı eklenebilir işine gelen alır ben afişte böyle bir ibare göremedim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    89046

aveadan da yanmışsın yeni sığınacak dal vodafone...
    1 sene orda.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-06-2007
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    361062

abone olduğum bayiye gittim durumu anlattım bayi kendilerine bir yıl sonra tarife değişeceği bilgisi verilmediğini bu tarifenin zamladndığını ancak eski aboneerin bundan etkilenmemesi gerektiğini söyledi
    müşteri hizmetlerini aradım 3 kere 48 saat içinde size kesin dönülür dendi 108 saat oldu tık yok

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2005
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    65714

arkadaşım herşeyin kolayı var..gir internete sikayetvar.com bu siteye şikayetini yaz..baktın ki aramadılar 3-5 tane yalan şikayet yaz..adamlar muhakkak arar..canını sıkma

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı