Uydumarket Banner  

4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 64 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: 19500 hd superior Ccam ayarları

Member
    Giriş Tarihi
    27-07-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    500784

New Icon26 next ye 19500 süperior da cccam nasıl çalışıyor...

merhaba ben aslında şuan next dobratech kullanıyorum.ve cccam tam bir rezalet..songünlerde başka bir ürün aldım.bazı şartlar satıcı tarafından yerine getirilemediği için bu cihazı iade ettim.kullanmak kısmet olmadı..neyse esas konuya gelelim..merak ettiğim konu dobratech i ballandıra ballandıra anlattılar.tam bir fiyasko çıktı! 19500 superior alıp da sanırım bu cihaz da cccam kullanan vardır diye düşünüyorum..lütfen bu cihazı kullanan arkadaşların samimi düşüncelerini öğrenebilirmiyim..almaya değermi? saygılarımla.....

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1297

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ALFONSO2127 Mesajı Göster
    merhaba ben aslında şuan next dobratech kullanıyorum.ve cccam tam bir rezalet..songünlerde başka bir ürün aldım.bazı şartlar satıcı tarafından yerine getirilemediği için bu cihazı iade ettim.kullanmak kısmet olmadı..neyse esas konuya gelelim..merak ettiğim konu dobratech i ballandıra ballandıra anlattılar.tam bir fiyasko çıktı! 19500 superior alıp da sanırım bu cihaz da cccam kullanan vardır diye düşünüyorum..lütfen bu cihazı kullanan arkadaşların samimi düşüncelerini öğrenebilirmiyim..almaya değermi? saygılarımla.....
    bak burda 1 nolu mesajdakilerde tamamlanırsa her şeyiyle 1 numara cihaz olur ama yazdıklarım olursa eyer şuan o yadıklarım çok önemli ve büyük sorun teşkil ediyor bunlar yazılımla olursa bu cihazda başka hiç bir sorun yok aldıgımdam beri cccam da sorun olmadı

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    65 Van
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3394

cihaz kulanılmıyor ki cccamd ı test edelim. bir kanalıaçmadımı diğer şifreli-şifresiz kanalların tümüne şifreli deyip karartiyor. ben dobratech le değiştirmiştim. pişmanım. enazında dobrosky nın kocaman gövdesi vardı.
    vim deki zeytin kutusuna bezziyor 19500...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-06-2008
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    438515

şampiyon kardeş dobrateg içinde iyi bir cihaz demiştin ama tam bir fiyasgo çıktı 750 tl miz çöpe gitti

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1297

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi gazisinan Mesajı Göster
    şampiyon kardeş dobrateg içinde iyi bir cihaz demiştin ama tam bir fiyasgo çıktı 750 tl miz çöpe gitti
    dobrada iyi yükle manhatanı bak keyfine :ok:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    348801

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi gazisinan Mesajı Göster
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mamoste Mesajı Göster
    cihaz kulanılmıyor ki cccamd ı test edelim. bir kanalıaçmadımı diğer şifreli-şifresiz kanalların tümüne şifreli deyip karartiyor. ben dobratech le değiştirmiştim. pişmanım. enazında dobrosky nın kocaman gövdesi vardı.
    vim deki zeytin kutusuna bezziyor 19500...
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sampiyon Mesajı Göster
    dobrada iyi yükle manhatanı bak keyfine :ok:
    şahsi fikrimi sorarsanız önce yanlıs anlasılmasın tabi karalama falan yaptıgım yok herkes cccam taraftarı yukardaki alıntı yaptıgım mesajlarda dahil ccam kullanan arkadaslar şansını 800 hd den yana kullansalar veya atlanta hd boxtan yana kullansalar dahi ii olur yalnız bende bu cihazı seviyorum işte önceden dm800 hd almayı düsünüyordum şimdi bunu alıcam niye diceksiniz cünkü hersey cccam deil arkadaslar bakın benim 1 tb film arsivim var bu tam istedigim uydu alıcısı iste cünkü dev gibi media tankı var buda benim gözümde devlesiyo bu sadece cihazın bi artısıydı yani demek istiyorumki her cihazı farklı özellikleri var size hangisi hitap ediyosa sansınızı ondan yana kullanın ben diosan hd izlicem cccam mükemmel olsun ozaman dm ye alıcaz sizleri ama ben diosan cccamda olsun iste media tankta olsun yani lan kablosunu takmadan bi çok seyin keyfini cıkarıyım ozmaan buraya alıcaz sizeri okadar basit :smiles10::smilies39::banana:

New Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    2137

asıl soruya cevap vermek gerekirse 19500 cccam da sorunsuz çalışıyor 5 adet serverle aynı anda online denedim sorun ve takılma yok bu cihazda cccamla alakası olmayan ve tek can sıkıcı olan sorun HD kanallarda ardarda kanal değiştiridiğimizde şifresiz kanallara dahi şifreli deyip açmaması cihazı arka anahtardan kapatmadanda sorun düzelmiyor kumandadan reset atmak yeterli olmuyor ancak bu tarz sorunlar cihazın yeni olmasından kaynaklanan yazılımsal sorun lar eminin çok kısa zamanda yeni yazılımlar gelecektir

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1297

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi JAWSS Mesajı Göster
    asıl soruya cevap vermek gerekirse 19500 cccam da sorunsuz çalışıyor 5 adet serverle aynı anda online denedim sorun ve takılma yok bu cihazda cccamla alakası olmayan ve tek can sıkıcı olan sorun HD kanallarda ardarda kanal değiştiridiğimizde şifresiz kanallara dahi şifreli deyip açmaması cihazı arka anahtardan kapatmadanda sorun düzelmiyor kumandadan reset atmak yeterli olmuyor ancak bu tarz sorunlar cihazın yeni olmasından kaynaklanan yazılımsal sorun lar eminin çok kısa zamanda yeni yazılımlar gelecektir
    yazımı kendim sildim burasıda karışmasın
    Düzenleyen sampiyon : 10-12-2010 at 10:18

Starting Member
    Giriş Tarihi
    28-08-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    376886

selam next 19500 cccam iyi çalışıyor fakat hd yayınlarda server iyi çalışmıyor

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    65 Van
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3394

yazımı kendim sildim burasıda karışmasın
    başkalarının sorumsuzluğunun cezasını biz çekiyoruz. 60 kuşağını yok eden zihniyetin oluşturduğu mantığın eseri.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-03-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    484736

arkadaşlar çok özür dilerim bu cihaz hoşuma gitti bende next kullanıcısyım yeni tv alcam full hd yanına yakışır diye düşündüm yanlız merak ettiğim ccam server ile ismi malum ligi izleyebiliyormuyuz umarım anlatabilmişimdir

Average Member
    Giriş Tarihi
    08-12-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    294664

izlersin servir satın alırsan

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-03-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    484736

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sezer1965 Mesajı Göster
    izlersin servir satın alırsan
    bir yıllık serveri nerden ve hangi fiyata alabilirz

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1297

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kaya2626 Mesajı Göster
    bir yıllık serveri nerden ve hangi fiyata alabilirz
    bu cihazı alırsan kendi açtıkları sana yeter server almana gerek yok açmadıgı yayın yok

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-03-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    484736

bu cihazı alırsan kendi açtıkları sana yeter server almana gerek yok açmadıgı yayın yok
    peki ya maçları da izleyebiliyormuyuz isim veremiyorum kusura bakmayın anladınız umarım.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    01-06-2009
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    495260

New Icon22 19500 hd superior Ccam ayarları

selam arkadaşlar ccam konusunda tercübeli arkadaşların yardımını bekliyorum nasıl çalışır nasıl kurulur hangi ayarlar yapılması gerekiyo bu cihaza çalıştığı nasıl anlaşılıyor bi açıklama yapan olursa sevinirim cihazda internet bağlı durumda paylasım veren arkadaştan bilgileri cihazın server setting proğramına bilgileri girip anlatıldığı gibi text dosyasını oluşturup usb ile cihaza yükledim başarılı bi şekilde ama sunucu ayarlarına girdiğimde bilgiler yüklenmiş doğru fakat aşağıda bağlantı kesildi yazısı var o ne oluyor ne anlama geliyor yapmadığım eksik ayarlarmı var sizce bağlantı yaptımmı yapamadımmı onuda bilemiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa minnettar olurum

Member
    Giriş Tarihi
    09-04-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    10214

server setting programiyla yukleme elle yaz cihaza, programla yuklersen sorun yasarsin bende ayni sorunla karsilastim .
    Düzenleyen aydinkoc : 03-01-2011 at 15:09

Junior Member
    Giriş Tarihi
    01-06-2009
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    495260

ellede girdim arkadaşım pek değişen bişey yok yapmadığım veya eksik yaptığım bişeymi var onu bilemiyorum nasıl yapıyorsanız bi anlatsanızda o şekil uygula yapsak

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    65 Van
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3394

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi aydinkoc Mesajı Göster
    server setting programiyla yukleme elle yaz cihaza, programla yuklersen sorun yasarsin bende ayni sorunla karsilastim .
    server setting programını nereden bulabiliriz? link verebilirmisin?

Junior Member
    Giriş Tarihi
    01-06-2009
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    495260

buyur arkadaşım burdan indirebilrsin

4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon

Gönderme Kuralları