Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: Yazılım yükleyemiyorum...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-07-2006
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    238326

Yazılım yükleyemiyorum...

Arkadaşlar merhaba, geçen hafta aldığım 19500'de bazı sorunlar çıktı. Cihazın servise gitmesi gerekiyormuş, sağolsun satıcı arkadaş eski cihazı elimden aldı bana yeni bir 19500 Plus verdi. ancak cihazın üzerinde 1.81 yazılımı yüklü ne yaptıysam cihaza yazılım yükleyemiyorum. cihaz güncellenecek yazısı çıkıyor devam diyorum kapanıp açılıyor ancak 1.81 versiyonu değişmiyor. 1.81'de 2,09'a doğrudan yükleme yapılamıyormu? piyasada 2.04 yazılımından başka yazılım bulamadım. gecenin bu saati oldu hala yapamadım ben bu işi. menüde ne medya oynatıcısı var ne de emu. F1+000'da emuyu açmıyor. acil yardımmmmm

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    184162

bıldığım kadarıyle anlatayım
    fılaşdıskını fat 32 ye formatla, ıçıne son yazılımı ındırıp dosyadan çıkart fılaşa kopyala,fılaşı cıhaza tak ekranda dısk tamam yazı çıkar.
    cıhazı arkadan kapat 3-5 sanıye sonra cıhazı arkadan aç ve uzun zaman bekle ,
    cıhaza mudahale etme, bır kaç sefer açılıp kapanacak yıne devam edecek sonlanınca.
    *** dosyanı useb medya bölumunden atarsın..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-07-2006
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    238326

üstadım sağolasın ama, ne yazıkki bu çözümü çok denedim yine olmadı.cihaz birkaç defa açılıp kapanıyor ama. yeni yazılımı yüklemiyor. yine 1.81 v.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-07-2006
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    238326

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Flaş diskim Fat32 olmasına rağmen Nextdestek adresinden flaş disk format programıyla düzelterek ancak yapabildim. :(

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    65 Van
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3394

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi muammereksi Mesajı Göster
    bıldığım kadarıyle anlatayım
    fılaşdıskını fat 32 ye formatla, ıçıne son yazılımı ındırıp dosyadan çıkart fılaşa kopyala,fılaşı cıhaza tak ekranda dısk tamam yazı çıkar.
    cıhazı arkadan kapat 3-5 sanıye sonra cıhazı arkadan aç ve uzun zaman bekle ,
    cıhaza mudahale etme, bır kaç sefer açılıp kapanacak yıne devam edecek sonlanınca.
    *** dosyanı useb medya bölumunden atarsın..
    iyi yıllar.
    notunuzun altındaki lingi görünce hemen atıldım. burası farklı bir konunun işlendiği bölüm ancak. merakımı hoş görün lütfen. emekli adamım eski randıman kalmadı. gece 12.01 lerde çatılarda çanak oğraşırken şimdi aylardır satın aldığım çanakla oğraşmaya cesaret edemiyorum. şu linkını verdiğiniz Wavefield 90 çanak aldım. birtürlü kurma zamanım olmadı.
    bu kadar açıklamadan sonra. söz konusu çanak normal ofset çanağın kaç cm lığıne eş değer?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    184162

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mamoste Mesajı Göster
    iyi yıllar.
    notunuzun altındaki lingi görünce hemen atıldım. burası farklı bir konunun işlendiği bölüm ancak. merakımı hoş görün lütfen. emekli adamım eski randıman kalmadı. gece 12.01 lerde çatılarda çanak oğraşırken şimdi aylardır satın aldığım çanakla oğraşmaya cesaret edemiyorum. şu linkını verdiğiniz Wavefield 90 çanak aldım. birtürlü kurma zamanım olmadı.
    bu kadar açıklamadan sonra. söz konusu çanak normal ofset çanağın kaç cm lığıne eş değer?
    kenara taktığın mınımum 85 cm ortaya doğru geldıkçe max 108 cm ye eş değerdır..

ankaradan doğuda oturanlara ben şahsen tavsıye etmem!! 120lık bır çanak
    aparatla oyalanabılırler, batıda oturanlar eyer bütçelerı musaıtse 9-uyduya kdar pıroblemsız ful seyredebılırler..tabıı kurulum pırogramını ındırıp harfıyen rıayet etmek kaydıyle..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    65 Van
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3394

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi muammereksi Mesajı Göster
    kenara taktığın mınımum 85 cm ortaya doğru geldıkçe max 108 cm ye eş değerdır..

ankaradan doğuda oturanlara ben şahsen tavsıye etmem!! 120lık bır çanak
    aparatla oyalanabılırler, batıda oturanlar eyer bütçelerı musaıtse 9-uyduya kdar pıroblemsız ful seyredebılırler..tabıı kurulum pırogramını ındırıp harfıyen rıayet etmek kaydıyle..
    açıklama için teşekür ediyorum. istanbulda uygun zamana denk geldi satın aldım. kuracak zamanımda olmadı. 4 aydır bekliyor. ben van da oturuyorum.batıda izlenebilen bazı uyduları zaten izliyemiyoruz. 90cm ile alınanları kast ettim. bu uydularda kullanmak istiyorum. bizde galiba orta lnb arapsat 28 dereceye denk gelecel şekilde
    42 ile 5 derecedeki sirius a kadar aliyormuş? kurulum programı dediğiniz? açıklarmısınız ve program için link verebilirmisiniz? iyi geceler.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    01-06-2009
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    495260

cihazı normal izlediğin kanala geri dönene kadar hiç dokunma zannedersem tam bitmeden müdahele yapıyorsun benimde başıma gelmişti cihazı kanal göstermeye başlayınca bak bi istersen

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    184162

[QUOTE=mamoste;7259674]açıklama için teşekür ediyorum. istanbulda uygun zamana denk geldi satın aldım. kuracak zamanımda olmadı. 4 aydır bekliyor. ben van da oturuyorum.batıda izlenebilen bazı uyduları zaten izliyemiyoruz. 90cm ile alınanları kast ettim. bu uydularda kullanmak istiyorum. bizde galiba orta lnb arapsat 28 dereceye denk gelecel şekilde
    42 ile 5 derecedeki sirius a kadar aliyormuş? kurulum programı dediğiniz? açıklarmısınız ve program için link verebilirmisiniz? iyi geceler.[/QUOTE

bu sayfaya gır,uzun,en baştakı mesajlarda uzun açıklama yazım vegereklı sıtelerdeki pırogl
    ramların açık bılgısıvar dıkkatlıca oku!!
    burası anten konusuna aııt deyıl mesaj kirlılığı yapmıyalım??

buurda-http://www.turkeyforum.com/satforum/forumdisplay.php?f=64

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı