Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 14 mesajdan 1 ile 14 arası

Konu: Navitech Nav-CF7000 cihazı ile ilgili bir soru

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-12-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    551698

New Icon22 Navitech Nav-CF7000 cihazı ile ilgili bir soru

silinebilir
    Düzenleyen kenany8 : 15-04-2011 at 23:55

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    480987

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kenany8 Mesajı Göster
    :crashs:Navitech cihazları piyasada 2gb lık sd kart içinde İGo navigasyonu yüklü olarak satılıyor. Benim aldığım bu navitech nav-cf7000 cihazı sd kartlı olarak deilde direk içine yüklü olarak verildi. Şimdi ben için hız kamerası ve yol sunumu dosyaları yüklücem fakat cihazın içeriğine nasıl girebilirim. Ön yüzünde usb girişi var fakat oradan sadece usb disk okuyor pcye bağladığımızda tepki vermiyor. SD karta direk istediklerimi atarak İGO8 kurdum ve takdım ama cihazdan gpse tıkladığımda gine cihazın kendi içindeki programı çalıştırıyor. Şimdi size sorum ben bu cihazın datasına nasıl ulaşırım. (Acaba cihazın kasasının içerisinde bir adet daha sd kartmı bulunuyor gps için) Saygılar.
    Merhabalar,

Cihazınız hayırlı olsun. Ürünün web sitesinden teknik özelliklerine bakınca aşağıdaki özellikler gözüküyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

• EKRAN: 7" HD Dijital TFT LCD 800*480 çözünürlük.
    • HAFIZA: 2 GB SD kart (Navigasyon datası yüklü), USB ve SD kart girişleri
    • DVD,VCD,CD,MP3,DIVX MÜZİK ÇALAR
    • Motorize ayarlanabilir Indash içten çıkan mekanizma
    • NAVİGASYON: Navigasyon datası olarak Türkiye’nin en kapsamlı navigasyon haritası kullanılmaktadır.
    • AM/FM DİJİTAL RADYO: 30 FM/AM kanal hafızası ve RDS fonksiyonu mevcuttur.
    • Bluetooth: Bluetooth özelliğiyle sadece telefon aramaları değil cep telefonunuzdaki müzikleri de aracın müzik sisteminden dinleyebilirsiniz.
    • DUAL ZONE: Aracın ön kısmında navigasyon işlemi yapılırken koltuk arkası ekranlarından film seyredilebilir.
    • iPOD ARAYÜZ, LİSANS, KABLO

"Benim aldığım bu navitech nav-cf7000 cihazı sd kartlı olarak deilde direk içine yüklü olarak verildi. " demişsiniz ama özellikler içinde dahili hafıza gözükmüyor. Cihazın SD kart yuvasına baktınız mı ? Takılı SD kart var mı ? :warn:
    Düzenleyen K_MURAT : 30-12-2010 at 18:12 Sebep: Ek yapıldı

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-12-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    551698

tabiki baktım murat bey zaten cihazı aldığımda kutusunun üzerinde içerisinde dahili navigasyon yüklüdür diye yazıyordu. Şu an SD yuvası boş ve navigasyon çalışıyor zaten yanındada sd kart vermediler. Saygılar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-10-2009
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    509708

tabiki baktım murat bey zaten cihazı aldığımda kutusunun üzerinde içerisinde dahili navigasyon yüklüdür diye yazıyordu. Şu an SD yuvası boş ve navigasyon çalışıyor zaten yanındada sd kart vermediler. Saygılar.
    Adres: General Alirıza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Yolu No:2/5 Merter İşmerkezi
    Merter/ İstanbul / TÜRKİYE

Telefon:
    +90 212 482 86 00 pbx
    Faks:
    +90 212 482 44 31

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    480987

Bizim kullandığımız cihazların açılış menüsünün ayarlar kısmında, bilgisayar ile bağlantısı için seçenekleri vardır. (Dahili, Sync, SD kart vs...) Kullanma kılavuzunuza bakın, sizin de böyle bir ayar bölümünüz olabilir, eğer bulamazsanız, firmanın yetkili servisine danışın, size doğru bilgiyi vereceklerdir. Çünkü ara ara harita güncellemeleri verilecektir, nasıl yapacağınızı öğrenmekte yarar var.

Eğer çözümü servisden ya da başka bir yol ile öğrenme şansınız olursa, konuyada yazın, ihtiyacı olan arkadaşlarımız olablir.

Kolay gelsin.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-12-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    551698

yarın arayıp bilgilenip benden başka bu sorunu yaşayanlarıda bilgilendiricem inş.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-10-2009
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    509708

yarın arayıp bilgilenip benden başka bu sorunu yaşayanlarıda bilgilendiricem inş.
    Teşekkürler diyelim o zaman şimdiden.Cihazınızı kazasız belasız günlerde kullanın inşallah

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    490618

Telefon:
    +90 212 482 86 00 pbx
    şahin bey'le irtibata geçersen yardımcı olabilir

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-12-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    551698

evet arkadaşlar aradım ve aldığım cevap şöyle o cihazların kesinlikle hafıza kartında yüklü olması gerek ve içinde yüklü olamaz güncelleme yapmayız o cihazlar bize ait deil dediler. Şimdi metro bu cihazları kendimi ithal ediyor eğer ediyor ise navitech türkiye distribütörü ne görev görüyor. Ben şimdi metroya gidip cihaz böle böle desem beni kendilerine yönlendiricekler. Kutusunun üstünde 1 sene harita güncellemesi ücretsiz yazıodu. Güncellemeyi yapamadıkdan sonra nasıl olcucak :S

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    480987

evet arkadaşlar aradım ve aldığım cevap şöyle o cihazların kesinlikle hafıza kartında yüklü olması gerek ve içinde yüklü olamaz güncelleme yapmayız o cihazlar bize ait deil dediler. Şimdi metro bu cihazları kendimi ithal ediyor eğer ediyor ise navitech türkiye distribütörü ne görev görüyor. Ben şimdi metroya gidip cihaz böle böle desem beni kendilerine yönlendiricekler. Kutusunun üstünde 1 sene harita güncellemesi ücretsiz yazıodu. Güncellemeyi yapamadıkdan sonra nasıl olcucak :S
    Merhaba,

Bir gariplik olduğu belli. Çünkü ürünün web sitesinde, daha önce yazdığım gibi navigasyon yazılımının SD kart içinde veriliyor olması. Siz aldığınız firma ile görüşün, durumu onlara aktarın. İnşallah çıkar bir yol bulur, uzlaşırsınız.

İyi günler.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    13-03-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    331154

Navitech navigasyon cihazlarına hiç bir zaman SD kart vermiyorlar. Kendiniz ayrıca satın alacaksınız.
    PC ye bağlanma sorununa gelnce navi çalıştırın bağlandığınızı göreceksiniz.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    24-05-2005
    Mekan
    20 Denizli
    Üye No
    103668

Merhaba Arkadaşlar Yurtdışından gelme bendede bir alet var. Antenin altında Evesham Nv-Cam 7000 model no:PS1025 yazıyor. Aleti ne yaptıysam çalıştıramadım. Boot etmiyor. Soft hard ne kadar reset varsa attım nafile ekran bembeyaz duruyor. 256 mb sd kart var içinde. MobileNavigator.exe 2005 tarihli yazılım var

Starting Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2011
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    555654

kenany8
    google da "NAV-CF 7000 güncelleme" yazınca ilk burası çıkıyor
    sırf bu soruyu sormak için yeni üye oldum
    sonuç ne oldu acaba?
    bende 1 aya kadar aynı cihazdan almayı düşünüyorum ama güncelleme işinde problem varsa vaz geçeceğim. birde ekran kalitesi ve cihazın genel kalitesi hakkında ne söyleyebilirsin harhangi bir problemi varmı? güncelleme dışında.internetteki satış mağzalarında montajın yetkili bayilerinde ücretsiz yapıldığı yazıyor bu ne kadar doğru son bi soru daha kaça aldın cihazı ?:)

Starting Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2010
    Mekan
    71 Kırıkkale
    Üye No
    519767

meraba arkadaşlar bende bu typten aldım elden 2 el aldım tv için çubuk gibi bi anten vardı içinde ancak bağladım bi türlü çekmiyor alet ekranı açılırken kanalları karlıda olsa gösteriyor ama ekran tam açıldığında kayboluyor ve
    attention
    you can not use
    this function
    while driving
    yazıyor makinanın tv kısmından memnun olan varmı acaba yoksa bizim antende mi bi sorun var..
    bu arada benimkindede cd kart yok ama garantisi devam ediyor ve yetkili nayiden alınmış

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı