Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 23 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Vu+ Duo mu Dreambox 500 Hd mi?

New Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    299802

Vu+ Duo mu Dreambox 500 Hd mi?

Arkadaşlar birini almayı düşünüyorum.Sizce hangisi...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2006
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    283007

Bence vuduo kullanıyorum ve her yönüyle çok memnunum

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2006
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    249684

vu+duo super bi cihaz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2010
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    536580

arkadaşlar medialink ml 9700 hd cihaz nasıl özellik olarak baya güzel gibi vuoduo yu da zorlar gibi ne dersiniz

New Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    299802

Aslında medialink ml 9700 hd 'i bende çok düşündüm.Ama Yazılım desteği Vu+duo ve dreamboxa göre çok yavaş.Onun için ondan vazgeçtim.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    547363

fazla söze gerek yok her ikisinide kulandım db500hd- vuu + ları çift tuner ve modül girişi olması. diğer her yönden 500hd vuu dan üstün bir cihaz görüntüyü konuşmuyorum bile. efsane kıyazlanmaz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    35828

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi comely54 Mesajı Göster
    Arkadaşlar birini almayı düşünüyorum.Sizce hangisi...
    gidin deneyin 2 cihazıda hangisi içinize sinerse onu alın.

DM500HD kullananlarda memnun,,
    vu+ kullananlarda memnun,,

:)

New Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    299802

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi BJK Mesajı Göster
    gidin deneyin 2 cihazıda hangisi içinize sinerse onu alın.

DM500HD kullananlarda memnun,,
    vu+ kullananlarda memnun,,

:)
    Malesef Öyle yapamıyorum.İkamet ettiğim yer ve işim dolayısıyla vakitim olmuyor.Net Üzerinden sip. verecem birini.
    Düzenleyen comely54 : 29-12-2010 at 22:06

Member
    Giriş Tarihi
    14-11-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    467375

arkadaslar bu konunun uzerine konusmaya gerek bile yok vu+ dou dm 8000 e deger bir makina dm 500 hd ve dm 800 hd ile kiyaslama bile yapilmaz. Bu basligida hic arastirmadan actigin belli

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    547363

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sedati_1905 Mesajı Göster
    arkadaslar bu konunun uzerine konusmaya gerek bile yok vu+ dou dm 8000 e deger bir makina dm 500 hd ve dm 800 hd ile kiyaslama bile yapilmaz. Bu basligida hic arastirmadan actigin belli
    500 hd kulanmadığınız yazılarınızdan beli oluyor kulanıp test etmenizi tavsiye ederim aradaki farkı o zaman anlarsınız. çamurdan olsun dreambox olsun :love:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    7625

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi adam75 Mesajı Göster
    500 hd kulanmadığınız yazılarınızdan beli oluyor kulanıp test etmenizi tavsiye ederim aradaki farkı o zaman anlarsınız. çamurdan olsun dreambox olsun :love:
    Bence siz vu duo kullanmamıssınız..3 farklı dream kullanan biri olarak vu duo bence onlardan daha iyi..500 hd kulanmadım ama özelliklerini kıyaslayınca sadece çift tuner dahi yeter de artar..
    Düzenleyen caglarkavak : 29-12-2010 at 23:33

New Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    299802

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sedati_1905 Mesajı Göster
    Arkadaşım Bu Başlığı nekadar araştırıp ta açtığımı ben gayet iyi biliyorum.Bu Cihazlar hakkında 10 gündür tüm forumları gezdim.10 Günde fikrim 10 kere değişti.Sonuçta 700-900 gibi yüksek bir para verecem ve nekadar Araştırırsam o kadar isabetli bir karar vereceğime inanıyorum.Teşekkürler Yinede...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-12-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    53812

Arkadaşım Bu Başlığı nekadar araştırıp ta açtığımı ben gayet iyi biliyorum.Bu Cihazlar hakkında 10 gündür tüm forumları gezdim.10 Günde fikrim 10 kere değişti.Sonuçta 700-900 gibi yüksek bir para verecem ve nekadar Araştırırsam o kadar isabetli bir karar vereceğime inanıyorum.Teşekkürler Yinede...
    Haklısın arkadaşım. Cihazlar çok pahalı ve ne yazıkki çoğu verilen bu paraları haketmiyor.
    Kimisinin göklere çıkardığı bir cihazı kimileri yerin on kat altına gömüyor. Fiyat konusunda da hepsi uzayda malesef.

New Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    299802

Valla tekrar düşündümde Vu+Duo Ya 900 verip alacam ama Atlantahdbox 'tan ne artısı olcak diye bana ve fazla bir artısı yok gibi geldi.Televizyonum Samsung ve ben hdd deki hd filmler mkv uzantılı zaten tv imden oynatabiliyorum.Çift tuner ama pip özelliği yok.Yani TV de aynı anda yanyana iki ayrı yayın izlenemiyor.Serverla zaten AtlantaHDBOX tada izleyebiliyorum.Yarı Fiyatına ATLANTA HDBOX mı Alsam?

Adviser
    Giriş Tarihi
    22-12-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    517872

Valla tekrar düşündümde Vu+Duo Ya 900 verip alacam ama Atlantahdbox 'tan ne artısı olcak diye bana ve fazla bir artısı yok gibi geldi.Televizyonum Samsung ve ben hdd deki hd filmler mkv uzantılı zaten tv imden oynatabiliyorum.Çift tuner ama pip özelliği yok.Yani TV de aynı anda yanyana iki ayrı yayın izlenemiyor.Serverla zaten AtlantaHDBOX tada izleyebiliyorum.Yarı Fiyatına ATLANTA HDBOX mı Alsam?
    Vu+ Duo iyi cihaz, ama her zaman söylüyorum kullanmayacağınız özelliklere para vermeninde gereği yok. Sadece oturup rahatça server ile HD TV izleyim diyorsanız Atlanta her yönüyle yeterli.

Member
    Giriş Tarihi
    01-11-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    395970

Ben vu duo dusunuyordum ama gercekten pip ozelligi yokmu yani? Ben rahat rahat full hd izlemek ve kayit yapmak istiyorum, isinma, takilma istemiyorum. Cihazdan youtube'a girmek, ie ile gezinmek hic ilgimi cekmiyor. Bana sakir sakir kayitimi yapsin, takilmasin bana yeter.

Yokmu hesabli bir cihaz??

Junior Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2005
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    118706

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mgfabs Mesajı Göster
    Ben vu duo dusunuyordum ama gercekten pip ozelligi yokmu yani? Ben rahat rahat full hd izlemek ve kayit yapmak istiyorum, isinma, takilma istemiyorum. Cihazdan youtube'a girmek, ie ile gezinmek hic ilgimi cekmiyor. Bana sakir sakir kayitimi yapsin, takilmasin bana yeter.

Yokmu hesabli bir cihaz??
    ATLANTA HD BOX T Al bence....istediklerini karşılar.

Member
    Giriş Tarihi
    01-11-2007
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    395970

Arkadasim kusura bakma bilgisizim bu konuda. Atlanta'da linux ve server olayi varmi? Db'deki ve Vu'daki izlenenleride izleyebilirim dimi?

Yanlis anlama, paranin para oldugu zamanlarda kimsede hd receiver yokken fortecstar hd almistim 600 tlye elimde patladi, alet beni deli etti, donmalar, kesilmeler, guncellemeler derken simdi 2 yildan beri depoda yatiyor.

Cok iyi bir arkadasim var kendisi server, sen cihazini al, ip'ni ver ve herseyi bana birak dedi. Kendisini hangi dreambox'u alayim diye aradim ama bana Vu Duo al dedi, iyide kardesim cihaz pahali, arti benim kullanmiyacagim ozellikleri ben ne yapayim?

Takilmasin, donmasin, istedigim saatde kayit yapsin, pc'ye veya hardrive'a baglayayim, habire guncelleme ugrasmiyayim ve 5.1 ses destegi olsun, full hd versin bana yeter.
    Düzenleyen mgfabs : 30-12-2010 at 16:20

Junior Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2005
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    118706

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mgfabs Mesajı Göster
    Arkadasim kusura bakma bilgisizim bu konuda. Atlanta'da linux ve server olayi varmi? Db'deki ve Vu'daki izlenenleride izleyebilirim dimi?

Yanlis anlama, paranin para oldugu zamanlarda kimsede hd receiver yokken fortecstar hd almistim 600 tlye elimde patladi, alet beni deli etti, donmalar, kesilmeler, guncellemeler derken simdi 2 yildan beri depoda yatiyor.

Cok iyi bir arkadasim var kendisi server, sen cihazini al, ip'ni ver ve herseyi bana birak dedi. Kendisini hangi dreambox'u alayim diye aradim ama bana Vu Duo al dedi, iyide kardesim cihaz pahali, arti benim kullanmiyacagim ozellikleri ben ne yapayim?

Takilmasin, donmasin, istedigim saatde kayit yapsin, pc'ye veya hardrive'a baglayayim, habire guncelleme ugrasmiyayim ve 5.1 ses destegi olsun, full hd versin bana yeter.
    Valla Atlantada Server CCam Seyredebilkiyorsun.HDD ye kayıt yapabiliyorsun .Görüntü kaliteside iyi.Vu duo iyi cihaz ama pahalı bence.Atlanta Yeter sana bence....

Member
    Giriş Tarihi
    01-11-2007
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    395970

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kilicburak2000 Mesajı Göster
    Valla Atlantada Server CCam Seyredebilkiyorsun.HDD ye kayıt yapabiliyorsun .Görüntü kaliteside iyi.Vu duo iyi cihaz ama pahalı bence.Atlanta Yeter sana bence....
    Sagol dostum, arastirayim o zaman su atlantayi.

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı