Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: Medya oynatıcısı tavsiye

Member
    Giriş Tarihi
    17-08-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    450070

Medya oynatıcısı tavsiye

Arkadaşlar medya oynatıcıları ile ilgili fazla bir bilgim yok.İlgili forumda bazı şeyleri okudum ama benim istediğim şu:
    Hardiskten kayıt edilmiş filmleri seyretmek.Bu filmleri kendim indirmeyeceğim arkadaşlarımda bulabildikleri mi arşivleyeceğim.Çevremden bulabileceğimi düşünüyorum.Bu filmler Hd kayıtta olabilir.Başka formatlarda olabilir.

Alacağım medya oynatıcı birçok formatı fazlasıyla sorunsuz çözen gösterebilen olsun istiyorum.İnternete bağlanması benim için önemli değil.Sadece harici hdd yi sorunsuz görsün.Bu iş için 200-250 Tl ayırabiliyorum.
    Bunlara bağlanacak hardiskin formatı Fat32 veya ntsf olması farkeder mi?

Hepsi Burada com.da bazılarının fiyatları bu birkaç gün için bayağı düşmüş.Lütfen bu işi bilen arkadaşlar önerilerde bulunsunlar.Sizin önerileriniz benim için hep önemli oldu.Aldığım birçok şeyi Turkey forum önerileri doğrultusunda aldığımı belirtmek isterim Saygılar.

Ezcool HD Dream Full HD 1080p MKV/DTS/Dolby/Torrent Media Player ve Internet Radyo HDMI Kablo Hediye !! 199.49 dan 169.06 Tl ye indi.

Dark Mini Mania 1080p Network MKV/DTS/Torrent HDMI Kablo Hediyeli Media Player (DKMPMINI) 231.10 dan 169.06 Tl ye düştü.

Dark Movix FUN Full HD MKV/DTS HDMI Kablo Hediyeli Media Player (DKMVFUN) 193.86 dan 139.43 e düştü.

Novatron NTD 57 Full HD Media Player HDMI kablo Hediyeli !!!276.08 den 215.59 a düştü..

bunlardan birisini mi? tercih edeyim.:smiles20:

Adviser
    Giriş Tarihi
    29-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    57205

hayır azıcık daha paraya kıy popcorn a200 al

Member
    Giriş Tarihi
    17-08-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    450070

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sadays Mesajı Göster
    hayır azıcık daha paraya kıy popcorn a200 al
    Sayın Sadays cevabınız için gerçekten teşekkür ederim.Egreat M34A benim istediklerime uyuyor galiba onun
    Fiyatını 240 Tl civarı buldum bir sitede.Okuduklarıma göre sigma 2 işlemci çok iyi diye yazıyordu.Bu Egreat M34A da bu işlemci mi? var.Saygılar..Bir de size bir şey daha sormak istiyorum.Bu ikisinden birisini alırsam (Egreat M34A veya popcorn A200)bunlar Sony Dvd Home Theatre Sysytem Dav Dz 630'a bağlana bilir mi?Yani anfi gibi kullanabilir miyim?

Adviser
    Giriş Tarihi
    29-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    57205

m34 eski sigma chip ayrıca senin ses sistemine hiç bir medya oynatıcı bağlanamaz

adın koskoca sony ama bir optik girişin yok:crashs:

Member
    Giriş Tarihi
    17-08-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    450070

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sadays Mesajı Göster
    m34 eski sigma chip ayrıca senin ses sistemine hiç bir medya oynatıcı bağlanamaz

adın koskoca sony ama bir optik girişin yok:crashs:
    Cihazın arkasına daha önce bakmıştım ve inşallah öyle değildir diyordum ama siz öyle deyince sony den iyice soğudum.Bide ozamanın parasıyla 1000 Tl bayılmıştım.:crashs:Neyse saygılar.Artık popcorn A200 için para bir****rmeye başlayacağız.(hanımı ikna çabaları):hong:

Adviser
    Giriş Tarihi
    29-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    57205

a-200 güzel oynatıcı ancak yine sony üzerinden ac3 ve dts ses dinleyemeyeceksin

bu sonyden işte bu nedenle nefret ediyorum its a sony ama yersen adı kadar çapı büyük değil klasik çekik gözlü muhabbeti benden uzak olsun da kime yakın olursa olsun
    Düzenleyen sadays : 30-12-2010 at 18:29

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı