Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Next 19500 almalımıyım?

Junior Member
    Giriş Tarihi
    15-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    28394

Next 19500 almalımıyım?

Arkadaslar next 19500 almayı dusunuyorum cihazın mkv oynatması kayıt yapması ve server kiralayarak diğer kanalları gorebilmem bunda en buyuk etken..Ben kktc deyim ve burada cihaz 500tl civarı bu fiyata uygun diye dusunuyorum ama forumda pekçok olumsuz mesaj gordum ve aklım karıstı sizce bu fiyata bu cihazı almalımıyım?bu konusulan problemler yazılımlarla iyilestirilebilirmi?bu konuda yardımcı olursanız sevinirim iyi gunler

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    65 Van
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3394

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Osmanoran Mesajı Göster
    Arkadaslar next 19500 almayı dusunuyorum cihazın mkv oynatması kayıt yapması ve server kiralayarak diğer kanalları gorebilmem bunda en buyuk etken..Ben kktc deyim ve burada cihaz 500tl civarı bu fiyata uygun diye dusunuyorum ama forumda pekçok olumsuz mesaj gordum ve aklım karıstı sizce bu fiyata bu cihazı almalımıyım?bu konusulan problemler yazılımlarla iyilestirilebilirmi?bu konuda yardımcı olursanız sevinirim iyi gunler
    bizim al veya alma dememizin kararın üzerinde sağlıklı etkisi olmaz. forumu okuyup kendin karar vermelisin.yeterince not ve bilgi mevcut. fiyat konusu senin kararın. 10 aşağı veya yukarı fiyat aynı.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2004
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    23330

piyasaya çıkmadan önce özelliklerini okudum kesin alacağım diyordum fakat alanların bu forumda cihaz hakkında yazdıklarını okuduktan sonra almamaya karar verdim fakat bir çok cihazdan daha iyi olduğu kanaatindeyim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    184162

ben forumda, em fatıh dıye bır arkadaştan 5 günluk cıhazı ikincı el olarak aldım,kendısıne teşekkürler.ızlenımlerım..

resımler hd sd kanallarda güzel,tuner kalıtelı, bır çök hd cıhazdaki kanal almama sorunu yok,
    menude yonlerdırme ve kullanımı ıyı,sıtandart kullanımda hız yeterlı, emu yazılımı çök guzel,
    tasarım ve uzman,ve dıyer arkadaşların softcam larıyle tabıı!! makinenın foksıyonları
    500-700 tl satılanlarlen aynı sayılır..

eksılerı: yazılım henuz oturmamış,
    kanal sıler,taşırken, şıfrelı kanaldan çıkınca dıyer açık kanallarda şıfrelı gibi takılma yapıyor, bır gerı gıdersen ve az beklersen takılmadan kultarıyor,
    astra 19 de 9/16 formatlı fransız ve alman kanallarının bazılarında cıhaz otamatığe takılıp açılıp kapanıyor,
    antenı sokup gelen sınyalı kesıp o kanalları sılıp atmak lazım,

arka fon resmı beğenılmıyor
    kumandada öyle..
    bence gereklı olanlar fıatına göre çök ıyı
    dıyer eksıklıkler yazılımlarla gıderılebılır..

Ha bırde, cıhazı anlatımlarla burda suruklıyen arkadaşlara, doktor nıklı arkadaş
    kükremezse bu bölum olü toprağı atılmış gibı sonuk kalmıyacağını düşünüyorum!!
    Düzenleyen muammereksi : 10-01-2011 at 18:37

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2004
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    23330

Standart kullanımda hız yeterli demişsiniz menüde gezinme hızınımı kanal değişim hızınımı kast etmişsiniz?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    184162

hd cıhalara göre normaldır , amma bır 2000 nın hızını bu cıhazlarda aramayın , çünkü HD olan cıhazlarda bır mılyarın uzerınde olanlardanda satın alsanız aynı hızı bulamazsınız!!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2004
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    23330

Anladım çok pahalı cihazlar kadar hızlı değil ama muadilleriyle kıyaslandığında normaldır demek istemişsiniz teşekkürler abi

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı