Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: LG mi yoksa PHİLİPS mi...?

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-06-2006
    Mekan
    02 Adıyaman
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    222594

LG mi yoksa PHİLİPS mi...?

lcd almayı düşünüyorum.öğrenmek istediğim şu: görüntü kalitesi,kullanımda sorun çıkarmama ve arıza yapmama,dayanıklılık gibi önemli faktörler bakımından LG ve PHİLİPS markalarından hangisi daha öne çıkıyor.
    mesela şu anda philips 29PT9521 CRT modelini kullanıyorum.bu televizyonun ekranının ortasında zaman zaman yeşil renklenme oluyor. philips LCD modellerinde böyle birşey oluyor mu?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-04-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    339522

Arkadaşım elektronik şans işi, ben LG ' nin modellerini inceledim fena değil. Philips' e bir türlü ısınamadım açıkçası.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2004
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    23330

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Extralarge Mesajı Göster
    Arkadaşım elektronik şans işi, ben LG ' nin modellerini inceledim fena değil. Philips' e bir türlü ısınamadım açıkçası.
    Phılıps'in ne gibi kusurunu gördün ben 4 aydır phılıps led kullanıyorum fena değil lg kullanmadığımdan onun hakkında bilgim yok fakat diyebilirimki herbir markanın artılarıda eksileride mutlaka vardır kim neyi kullanıyorsa onu metheder en iyisi satılan yere gidip gözünle görecek hangisinin görüntüsü hoşuna giderse onu alırsın

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

her iki markada LCD TV konusunda öncü olmuş firmalar ve pazarda önemli yerlere sahip.....Internette bu konuda biraz araştırma yapıp şu anda incelediğiniz 2 ürünüde iyice araştırıp özellikleri daha iyi olanı alın....yani teknolojik olarak hangi Model daha yeniyse onu almanızı öneririm... ( kontrast oranı, milyon piksel adedi v.s )

Average Member
    Giriş Tarihi
    08-06-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    108075

arkadaşım; phlips ile lg hemen hemen aynı lg ekran üretiyor, philips'de diğer parça ve teknolojisini ortaya koyuyor. birbirlerinden kendilerinde olmayanı alıyorlar diye biliyorum. ben iki yıldır philips kullanıyorum, çok memnunum.

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-06-2006
    Mekan
    02 Adıyaman
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    222594

tüm cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    86666

philipsin 8404 efsane modelini bulabilrsen hemen al derim hatta hiç düşünmeden...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    479758

benim bildigim kadarıyla zaten lg firması philipsi satın aldı ama yinede lg derim.

Average Member
    Giriş Tarihi
    31-05-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    220255

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Extralarge Mesajı Göster
    :ok:Aynen katılıyorum. Çok iyi bir marka diye alıyorsunuz arızalanıyor bazen de düşük kaliteli bir ürün alıyorsunuz taş gibi çıkıyor. Dediğiniz gibi şans işi

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı