Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 52 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: igo haritaları ömür boyu ücretsiz

Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2010
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    522968

igo haritaları ömür boyu ücretsiz

Piranha modelleri başarsoftun haritalarına ömür boyu güncelleme bedava kampanyası yapmış acaba Next cihazları içinde böyle bir uygulama varmı ya da başlama ihtimali varmı bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. yada bu kampanya düzmece mi???:tflag:

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sarsici Mesajı Göster
    Piranha modelleri başarsoftun haritalarına ömür boyu güncelleme bedava kampanyası yapmış acaba Next cihazları içinde böyle bir uygulama varmı ya da başlama ihtimali varmı bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. yada bu kampanya düzmece mi???:tflag:

Merhaba,

Bu soru bazen mail ilede sorulmakta buradanda yazayım...

Biz ürün sattığımız dostlarımızı koruyan bir firmayız,ayrıca arayanlarda bize ulaşıp her zaman mantıklı yanıtlar alıyorlar.Kaldıki bu bölümün başındaki kişi olarak "ben bu işin başıyım kardeşim gelen telefonları bana bağlamayın teknik servise yönlendirin" de demem.Arayanların çoğu bu işin başındaki kişi olan ben ile muhatap olurlar,doğru bilgi alıp almadıklarınıda zaten buraya yazanlardan herkes görür.

Ayrıca olabildiğince şeffaf bir firmayız,baksanıza direk olarak burada destek veriyoruz.Diğerlerinide görüyoruz,önce 1-2 gün bir parlama (başka sitelerde) buradayız,asarız,keseriz,yanınızdayız....ya sonra ?

Neyse bunlar hakkında yorum yapmak bana düşmez,ancak bu konuda şunu yazmam lazım.Ömür boyu diye bir güncelleme bizde olmayacak.Bu nedenle cihaz almayı düşünenler lütfen almasınlar :) Çünkü biz mio mağdurları gibi bir kitle oluşturmak istemeyiz ve gerçekçiyiz.

Kim garanti ediyor bir kaç sene sonra harita sağlayıcının bu işe devamını ? Veya harita sağlayıcının yazılımcı firma ile devamını ? Veya yurt dışı firmanın bu işten çekileceğini ? Vs. vs.vs bu uzar gider.

Sonuçta bu taahüt tehlikeli bir taahüt,detaylarını yazamam elbette ama biz yokuz :)

Ayrıca eğer koca 1 yıl güncelleme şu anda 20USD yani sadece 30 TL.....buna bile yorum yapamıyorum.

Maalesef böyle bir hakkımız olduğu halde bunu yapmıyoruz,yapmayacağız.Umarım yazımdaki detayları çözersiniz :ok:

Sevgiler

Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2010
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    522968

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Bulent Tekcan Mesajı Göster
    Merhaba,

Bu soru bazen mail ilede sorulmakta buradanda yazayım...

Biz ürün sattığımız dostlarımızı koruyan bir firmayız,ayrıca arayanlarda bize ulaşıp her zaman mantıklı yanıtlar alıyorlar.Kaldıki bu bölümün başındaki kişi olarak "ben bu işin başıyım kardeşim gelen telefonları bana bağlamayın teknik servise yönlendirin" de demem.Arayanların çoğu bu işin başındaki kişi olan ben ile muhatap olurlar,doğru bilgi alıp almadıklarınıda zaten buraya yazanlardan herkes görür.

Ayrıca olabildiğince şeffaf bir firmayız,baksanıza direk olarak burada destek veriyoruz.Diğerlerinide görüyoruz,önce 1-2 gün bir parlama (başka sitelerde) buradayız,asarız,keseriz,yanınızdayız....ya sonra ?

Neyse bunlar hakkında yorum yapmak bana düşmez,ancak bu konuda şunu yazmam lazım.Ömür boyu diye bir güncelleme bizde olmayacak.Bu nedenle cihaz almayı düşünenler lütfen almasınlar :) Çünkü biz mio mağdurları gibi bir kitle oluşturmak istemeyiz ve gerçekçiyiz.

Kim garanti ediyor bir kaç sene sonra harita sağlayıcının bu işe devamını ? Veya harita sağlayıcının yazılımcı firma ile devamını ? Veya yurt dışı firmanın bu işten çekileceğini ? Vs. vs.vs bu uzar gider.

Sonuçta bu taahüt tehlikeli bir taahüt,detaylarını yazamam elbette ama biz yokuz :)

Ayrıca eğer koca 1 yıl güncelleme şu anda 20USD yani sadece 30 TL.....buna bile yorum yapamıyorum.

Maalesef böyle bir hakkımız olduğu halde bunu yapmıyoruz,yapmayacağız.Umarım yazımdaki detayları çözersiniz :ok:

Sevgiler

öncelikle aydınlatıcı bilgi için sonsuz teşekkür ederim Bülent bey. ben sıkı bir next kullanıcısıyım ve çok çok memnunum bugün aracımla beraber next 708'e veda ediyorum nasip olursa yeni aracıma yeni next almayı planlıyorum planlarıma göre Next YE-GA 4624 Igo Primo düşünüyorum iyi bir tercih olduguna eminim sizcede öyle değilmi. Aracımın bile markasını değişirim ama Navigasyon Cihazımın markasını ASLA kullanıyorum memnunum ve çevreme tanıtıyorum

SAYGILARIMLA

:ok:Next destek tam destek :smiles34:

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15

bu iş aynı sky modül veya gömülü sky modüllü cihaz satanların işine dönmüş 2-3 kanalı 2010 yılına kadar bedava seyrettirecegiz denmişti. ama söyleyende ,vadedende göremedi kanalları. 2010 degil galiba 2008 de hepsi rahmetli oldular. kanalda kalmadı modülde cihazda ...

ömür cok uzun kimin görüp görmeyecegi bile belli degilken ömür boyu demek hayal kurmaktır ... hadi anlarım 10 yıl de önce sonrası allah kerim .. ayrıca sanayi bakanlıgı kanunlarına göre bir ürünün kullanım yılı 10 yıldır yada garanti belgesinde yazar XX yıldır diye .ürün ömrü kadar yıl yazılım bedava dersen mesala 10 yıl dersen belki mantıklı olur ..gerisine inanmak bizim ülke insanımıza kalmış nelere inanmıyorki buna inanmasın .

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-04-2005
    Mekan
    77 Yalova
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    93084

ses dosyalarının adlarını değiştirip sunmuşlar, bunu gördükten sonra bu marka ile işim olmaz. :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-11-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    513610

Success Sm ....

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi TEKNOKA Mesajı Göster
    ses dosyalarının adlarını değiştirip sunmuşlar, bunu gördükten sonra bu marka ile işim olmaz. :)
    Slm TEKNOKA ;

KONU belki ücretsiz harita ile ilgili, fakat inan sinirimi alamadım nerde, hangi bölümde unuttum kendimi buraya yazdım. Kusura bakmayın.

EDS-RADAR, Hız Kameraları dosyasını vermişler, yaw bu speedcam dosyası değilmi.

Verilen linkteki dosyayı indirdim '' speedcam_3.1_06102010 ''

Turkeyforumdan indirdiğim yani bir çok kişinin ((( !!!! '''' ....^^^^Emeğiyle !!!! '''' ....^^^^ ))) yani buna ancak bu şekilde irdelemek istedim devam ediyorum,,, yapılan işlemi başka bir sayfada AYNIII isimle görebiliyor olduğum için çok çok şaşırıyorum. İnanılır gibi değil.

Turkeyforumdan indirdiğim dosyayı diğer sitenin aldığım dosyanın üzerine çaktım, aha işte sonuç

Ben bu kadarına PESSSS Diyorum.
    SYg.
    Düzenleyen guida3443 : 26-12-2010 at 00:17 Sebep: ....

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-05-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    495072

Merhaba Bülent bey,

Yazdıklarınıza aynen katılıyorum,"Ayrıca eğer koca 1 yıl güncelleme şu anda 20USD yani sadece 30 TL.....buna bile yorum yapamıyorum." Sizin yerinize ben yapayım :) Şayet bu haritaların ne şartlarda hazırlandığını herkes bilse bu ücretin ne kadar komik olduğu daha kolay anlaşılır,ben bizzat Ankara'da bulunan yerlerini ziyaret etmiştim ve çok iyi karşılandım,o çalışanları görünce "ya değermi bu kadar emeğe" demekten kendimi alamadım.Bu iş çok basit olsaydı zaten bir çok firma olurdu,Başarsoft çok önemli başka dallarda da iş yaptığından ayakta kalabiliyor diye düşünüyorum,sadece navigasyon haritası ile bir firmanın kar edebileceğini sanmıyorum.Başarsoft'a teşekkür ediyor,çalışmalarında kolaylık diliyorum.

Saygılar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-10-2009
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    509708

Merhaba,

.............................

............................Umarım yazımdaki detayları çözersiniz :ok:

Sevgiler
    :devilprv::devilprv::devilprv: MATRİX mi len bu... (Komiser Şekspir- Okan Bayülgen Repliği) Ne oldu yaa kıyametmi kopacak ....Da Vinci nin Şifresini çözemedik, Maya takvimini çözemedik,Marduk u göremedik :) Şimdi sırada bu detay çözümümü var Bülent Bey :)

Siz bana deyin ben açık açık yazayım, kimselere söylemem...Zaten gördüğüm kadarıyla arkadaşlar olayı çözmüş :) Ömür Boyu Ücretsiz haritalar nerelerde var bilenler biliyordur, yoksa bizim burdaki Radar, vb çalışmaların kopyala yapıştır mantığı ile yayınlandığı gibi öyle bir yayınlama mı yapılacakki :)

Yav, eskiden bir NNG artık İgo8 yapmayacak dediğiniz aklımda birde bu dediklerinizle birleştirince artık biz yakın zaman sonra harita güncelleyemeyecekmiyiz, sadece Primocularmı güncelleyecek, nedir ne değildir? Çok mu ince gördüm, Kalkın dedinizde amudamı kalktım anlayamadım :)

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    490618

Ücretsiz güncelleme ile ilgili başka forumlarda feryatlar başlamış bile:smiles10:

Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2010
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    522968

New Icon26

yaa cidden şaka gibi ben şuna inanıyorum yıl içerisinde ne 30TL'ler yakıt olarak kar ettiriyor bana her emegin bir karşılığı olması gerekiyor. varmı next markasından şikayeti olan şahsen ben başta olmak üzere HEP MEMNUNİYETLE bahsettim çok küçücük bir örnek: kafama takıldı yazdım 30 dk içerisinde en yetkili en bilgili yüce insan Bülent beyden aldım cevabımı. bu konforun bu rahatlığın inanın parayla satın alınamadığını göreceksiniz.

Saygılarımla:love:

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi guida3443 Mesajı Göster
    Slm TEKNOKA ;

KONU belki ücretsiz harita ile ilgili, fakat inan sinirimi alamadım nerde, hangi bölümde unuttum kendimi buraya yazdım. Kusura bakmayın.

EDS-RADAR, Hız Kameraları dosyasını vermişler, yaw bu speedcam dosyası değilmi.

Verilen linkteki dosyayı indirdim '' speedcam_3.1_06102010 ''

Turkeyforumdan indirdiğim yani bir çok kişinin ((( !!!! '''' ....^^^^Emeğiyle !!!! '''' ....^^^^ ))) yani buna ancak bu şekilde irdelemek istedim devam ediyorum,,, yapılan işlemi başka bir sayfada AYNIII isimle görebiliyor olduğum için çok çok şaşırıyorum. İnanılır gibi değil.

Turkeyforumdan indirdiğim dosyayı diğer sitenin aldığım dosyanın üzerine çaktım, aha işte sonuç

Ben bu kadarına PESSSS Diyorum.
    SYg.

Komik olan başka şey,anlatımı zaten ezbere yapmışlar ama ÇALDIKLARI dosya KML dosyası :puah: yani bir işe yapamıyor zaten o anlatımla :bed:

Sevgiler

Member
    Giriş Tarihi
    19-10-2010
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    545238

Next firmasına sonuna kadar güveniyorum next 4624 sahibiyim Mesele ücretsiz güncelleme vermek değildir mesele müşteri memnunuyetidir yani satış sonrası hizmetleridir Duyuyor ve okuyoruz diğer markaların müşterilerine cihaz garantide olsa bile yaptığı işkenceleri yorgunu yokuşa vuruyorlar resmen Çok araştırdım herkez next diyor Bazı servisler vardır para kazanmak ikinci plandadır öncelikli olan müşteri memnuniyetidir next navigasyon servisi böyle bir servis Next ne yaparsa doğrusunu yapar bir bildikleri mutlaka vardır ve müşterilerini mağdur edip üzmez ve üzecek bir iş yapmaz

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    32508

Herşeyin bir bedeli vardır.Haritalar yıl boyunca harcanan emek ile güncelleniyor.Cihazı alırken bir üçret ödüyoruz.Vermiş olduğumuz bu üçret harita firmalarının ömür boyu harcayacağı emeğe eşit olabilirmi? Evet yeterli diyorsanız ömür boyu Garantiye de inanalım yok eşit değil diyorsak o zaman oturup bir düşünmek gerekir.Saygılar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    14770

Pirenha gerçekten müşteri memnuniyeti için bu kampanyayı başlatmışsa, bunu bizim gibi 2 sene önce ürünlerini satın almış ve bu kararından dolayı çok pişman olmuş ve şu anda da haritasını güncelleyemeyen biz kullanıcılarına da yansıtsa bari.

Saygılarımla,
    Düzenleyen alaattin : 26-12-2010 at 22:31

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-04-2005
    Mekan
    77 Yalova
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    93084

Komik olan başka şey,anlatımı zaten ezbere yapmışlar ama ÇALDIKLARI dosya KML dosyası :puah: yani bir işe yapamıyor zaten o anlatımla :bed:

Sevgiler
    ama kml için talimatname hazırlayıp sunmuşlar :smiles23:

acaba bu rardar dosyası dediği dosyayı denemişlermide talimatname hazırlamışlar !!! çok ama çok merak ediyorum... :wc:

Average Member
    Giriş Tarihi
    14-06-2004
    Mekan
    50 Nevşehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    16903

Benim anlamadığım da ne biliyormusunuz...
    Bu linkte olması gereken dosya kml değil txt olmalıydı..
    Yani yanlış dosya araklanmış ve yanlışa göre talimatname hazırlanmış...
    Ancak işin daha da ilginci şu ki.. Bu dosyanın yanlış dosya olduğunu Bülent Bey, bizim forum dahil, bir kaç yerde söylemiş..
    Buna rağmen, şimdi kontrol ettim, hala değiştirilmemiş, yapan varsa eğer, .kml ile radar uyarısı almaya çalışıyorlar..
    Yoksa bu cihaz .kml ile mi çalışıyor.. ?
    Düzenleyen Ozyurek : 27-12-2010 at 20:53

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    490618

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Ozyurek Mesajı Göster
    Benim anlamadığım da ne biliyormusunuz...
    Bu linkte olması gereken dosya kml değil txt olmalıydı..
    Yani yanlış dosya araklanmış ve yanlışa göre talimatname hazırlanmış...
    Ancak işin daha da ilginci şu ki.. Bu dosyanın yanlış dosya olduğunu Bülent Bey, bizim forum dahil, bir kaç yerde söylemiş..
    Buna rağmen, şimdi kontrol ettim, hala değiştirilmemiş, yapan varsa eğer, .kml ile radar uyarısı almaya çalışıyorlar..
    Yoksa bu cihaz .kml ile mi çalışıyor.. ?
    Değiştirilmesi değil utanarak kaldırmaları,hatta bu dosyayı Turkeyforum'da hazırlayanlar'dan özür dilemeleri lazım.:)

Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2010
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    522968

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi murat67_67 Mesajı Göster
    Değiştirilmesi değil utanarak kaldırmaları,hatta bu dosyayı Turkeyforum'da hazırlayanlar'dan özür dilemeleri lazım.:)
    evet etik olan da bu aslında ama hiç sanmıyorum ki böyle bir girişimde bulunsunlar:smiles10: hangi hırsız çaldığını götürmüş ev sahibinden özürdilemiş ki:smashfrea

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-04-2005
    Mekan
    77 Yalova
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    93084

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sarsici Mesajı Göster
    evet etik olan da bu aslında ama hiç sanmıyorum ki böyle bir girişimde bulunsunlar:smiles10: hangi hırsız çaldığını götürmüş ev sahibinden özürdilemiş ki:smashfrea
    :smiles31:

bu zihniyetteki marka "ömür boyu ücretsiz güncelleme" diyerek insanları bence kandırmaktadır, ama o markanın ömrü ne kadar ki ömür boyu güncelleme olsun ki !!

:wc:

Member
    Giriş Tarihi
    05-01-2010
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    519555

:smiles31:

bu zihniyetteki marka "ömür boyu ücretsiz güncelleme" diyerek insanları bence kandırmaktadır, ama o markanın ömrü ne kadar ki ömür boyu güncelleme olsun ki !!

:wc:
    olduğu kadar hocam bu da güzel değil mi sence?

ama bu iş harita şirketinin gelişmesini engelleyecek ise işte buna karşıyım!!!
    Düzenleyen navigaterotate : 28-12-2010 at 11:12

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık