Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: E71 problemi

Member
    Giriş Tarihi
    12-06-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    357240

E71 problemi

arkadaşlar e71 aldım içine yüklediğim videoları açmıyor yani mp4 ve avi desteklemiyor ne yapacağımı bilmiyorum birde ortasındaki yanıp sönenışığı bir türlü kapatamadım yardımcı olursanız sevinirim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

telefonunuza mp4 ve .avi formatlı oynatıcı programlar yüklemeyi deneyin.videolarınızı total video converter isimli programın telefon bölümündeki nokia sekmesinden modelinizi seçip ona göre dönüştürün.
    ortadaki yanan ışığa gelince bildiğim kadarıyla ya uyku modu varsa (aktif haldeyse) yanar veya telefonunza yeni bir ileti veya cevapsız çağrı geldiğinde yanar.bu ikisinden biri olması lazım.

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-03-2007
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    334273

Cevaba katılıyorum. Mp4 oynatıyor fakat yüksek çözünürlüklü videolarda görüntü çıkmayabiliyor. Avi de oynatıyor. Avi için Divx'in sitesinden symbian programını yükleyin.

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

Nokia E 71 telefonuma şirket e-maillerimi almak için "DME" Dynamic Mobile Exchange diye bir program yüklediler...fakat bu program sürekli "bağlı" durmuyor...her sefer yeniden şifremi girerek programı açmak zorunda kalıyorum...halbuki daha önce kullandığım "duality" adındaki program 24 saat kesintisiz Turkcell Internet bağlantısı sayesinde, mesajlarımı görebiliyordum..

Bu programı kullanan var mı acaba ? "ayarlar" kısmına girdim ama sürekli bağlı kalsın diye bir komut göremedim..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı