Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: Online Oynamak Pes 2011

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    277211

Info Online Oynamak Pes 2011

Arkadaşlar Pes 2011 güncelleme yaptım 1.01 fakat online oynamak için 1.02 sürümü gerekiyormuş ingilizce sitesinden konaminin indirdim tam açarken böyle bir hata oluştu;

No prior installation of Pro Evolution Soccer 2011 was found Please re-install it and then retry the installation of Pro Evolution Soccer 2011 patch 1.02.
    Sebebi nedir ? Çözüm yolları nelerdir? Yardımlarınızı bekliyorum. Bu arada ilave içerikte yeni bir sürüm gözükmüyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-06-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    16457

Tekrar yüklemeyi deneyin ayrıca Oyun içinden yeni sürüm indirilebilir Yada Daha önce yaptığınız tüm yüklemeleri silin internet bağlantısı yaptıktan sonra oyunu yeni almış gibi tekrar kurun.

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    277211

Cevabını için teşekkürler. Sizin dediğiniz gibi yaptım fakat yine bir hatayla karşılaştım;

Yükseltilecek program bulunamadığından veya yükseltme düzeltme eki, programın farklı bir sürümünü güncelleştirmek için olduğundan yükseltme düzeltme eki Windows Installer hizmeti tarafından yüklenemiyor yükseltilecek programın bilgisayarınızda bulunduğundan ve doğru yükseltme ekini kullandığınızdan emin olun.
    Herhangi bir sıkıntı yoktu. 1.01'i yüklediğimde ama 1.02'i yükleyeyim deyince online oynamak için bu şekilde hata verdi.

Çözüm yolu başka varmı acaba?

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    277211

Sorunu hallettim. Fakat online hesaba giriş yapınca giriş yapılamıyor hatası alıyorum. Acaba orjinal olması şartmıdır oyunun ?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    12-03-2005
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    82250

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi WILDBOYS Mesajı Göster
    Sorunu hallettim. Fakat online hesaba giriş yapınca giriş yapılamıyor hatası alıyorum. Acaba orjinal olması şartmıdır oyunun ?
    tabiiki orjinal olmasi sart,
    oyunun serverina baglandiginda seri numarasi kontrolu olur, korsan *** ile olan baglantilar online oynayamaz

online oynamak istiyorsan pes serisinden, pes2009 oynanabiliyor, pes 10 ve 11 suan imkansiz

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    277211

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi syndrom Mesajı Göster
    tabiiki orjinal olmasi sart,
    oyunun serverina baglandiginda seri numarasi kontrolu olur, korsan *** ile olan baglantilar online oynayamaz

online oynamak istiyorsan pes serisinden, pes2009 oynanabiliyor, pes 10 ve 11 suan imkansiz

Teşekkürler cevap için. Birde spiker ile ilgili bir sorun var pes 2011'de örneğin; Real Madrid ve Barcelona maçı yaparken spiker saçma sapan bir şekilde farklı takımların oyuncularından vs. bahsediyor nasıl düzeltebilirim bu sorunu ?

New Member
    Giriş Tarihi
    30-12-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    551725

bi program var sanırım pes11 imultiplayer oynamak için bi araştır, görmüştüm biaralar

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    420584

game ranger ile denediniz mi acaba?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    31-12-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    551775

dzgnce ses dosyası burada ing olan trkçesini denedim ama hepsi oyunu bozuyor birde bunu dene
    h t t p : / / w w w .turkcespiker.c o m /forum/pro_evolution_soccer_2011_ingilizce_spiker-t40360.html
    boşlukları silermisin zahmet olmassa benim link hakkım yok...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı