Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Navigon 3300 max lütfen yardım edin!

Starting Member
    Giriş Tarihi
    14-12-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    550514

Navigon 3300 max lütfen yardım edin!

arkadaşlar foruma yeni katıldım. sorum şu; Navigon 3300 max navigasyon cihazı aldım. İşim gereği Balıkesir civarındaki köyleri dolaşıyorum. Fakat bu cihaz bırakın köyleri, Manyas gibi bir ilçeyi bile göstermedi. Sözde bir yükleme yapıldı ondan sonra manyası gösterdi. Ama maalesef köy yollarını, ayrımlarını göremiyorum. Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-10-2009
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    509708

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi demahdem Mesajı Göster
    arkadaşlar foruma yeni katıldım. sorum şu; Navigon 3300 max navigasyon cihazı aldım. İşim gereği Balıkesir civarındaki köyleri dolaşıyorum. Fakat bu cihaz bırakın köyleri, Manyas gibi bir ilçeyi bile göstermedi. Sözde bir yükleme yapıldı ondan sonra manyası gösterdi. Ama maalesef köy yollarını, ayrımlarını göremiyorum. Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
    İhtiyacınıza göre yanlış cihaz seçmişsiniz, TR de kapsama alanı en fazla olan harita Navngo nun kullandığı Başarsoft verileri olan haritadır.

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    480987

Cihazınız hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

Başarsoft, Google'ın veri sağlayıcısıdır. Harita detaylarını adresinden görebilirsiniz. Bakın bakalım, gitmek istediğiniz yerler burada gözüküyor mu !
    Düzenleyen K_MURAT : 14-12-2010 at 23:48 Sebep: düzeltme

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    490618

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi demahdem Mesajı Göster
    Yapabileceginiz fazla birşey yok,ya oşekilde kullanacaksınız yada başarsoft data'lı bir cihaz alacaksınız..Şu anda türkiyede en gelişmiş harita datası,google harita partneri olan başarsoft'un.Size tavsiyem cihazı iade edebiliyorsanız iade edin,yada satın başarsoft harita kullanan bir cihaza bakın:)

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı