Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: İstanbul'da İnternet Sorunu Yaşayan Varmı?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    35297

İstanbul'da İnternet Sorunu Yaşayan Varmı?

Yaklaşık 2 aydır özellikle hafta sonları ama bazen hafta içinde de oluyor, internet çok yavaş, sayfaları zar zor açıyor, internetten video izlemek mümkün değil, normalde 350-400 ile indirdiğim dosyalar en fazla 5 ila 15 kb arası indiriyorum, şu anda bile bu konuyu açarken bayağı uğraşı verdim, bilgisayarım gayet stabil, her hangi bir klasör yada dosyayı anında açıyor. Son zamanlarda benim gibi İstanbul'da özellikle Bahçelievler-Yenibosna yada Kocasinan'da internette sorun yaşayan varmı? Birde Smile ADSL kullanıyorum 4 MB. Telefonla aradığımda hiç bir sorun olmadığı söyleniyor. Hiç bir firmayı karalamak gibi bir niyetim yok ama 3 aydır smile adsl kullanıyorum, Ttnet'te yavaşlama değilde zaman zaman hat bakımı yada arıza nedeniyle kapanmalar oluyordu. Böyle bir sorunla karşılaşanlar burda paylaşırlarsa sevinirim. Teşekkürler.

Saat gecenin 1'i ve hotfileden indirdiğim bir dosya
    Düzenleyen muh52 : 12-12-2010 at 00:53

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    536573

Merhabalar,

Ben Güneşli'de oturuyorum, internet yavaşlamaları kimi zaman oluyor ama bu aralar ben bir sorun yaşamıyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    35297

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Bilica Mesajı Göster
    Merhabalar,

Ben Güneşli'de oturuyorum, internet yavaşlamaları kimi zaman oluyor ama bu aralar ben bir sorun yaşamıyorum.
    Bilgi için teşekkürler arkadaşım.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    483227

sorun yok herşey normal ama bazen viris ksynaklı yavaşlama oluyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-08-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    255679

selamlar.yerim kadiköy kuyubaşı .ben kablo net kullanıyorum muh 52 arkadaşın yazdıkları ile birebir aynı sorunlar var.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    35297

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi muh52 Mesajı Göster
    Yaklaşık 2 aydır özellikle hafta sonları ama bazen hafta içinde de oluyor, internet çok yavaş, sayfaları zar zor açıyor, internetten video izlemek mümkün değil, normalde 350-400 ile indirdiğim dosyalar en fazla 5 ila 15 kb arası indiriyorum, şu anda bile bu konuyu açarken bayağı uğraşı verdim, bilgisayarım gayet stabil, her hangi bir klasör yada dosyayı anında açıyor. Son zamanlarda benim gibi İstanbul'da özellikle Bahçelievler-Yenibosna yada Kocasinan'da internette sorun yaşayan varmı? Birde Smile ADSL kullanıyorum 4 MB. Telefonla aradığımda hiç bir sorun olmadığı söyleniyor. Hiç bir firmayı karalamak gibi bir niyetim yok ama 3 aydır smile adsl kullanıyorum, Ttnet'te yavaşlama değilde zaman zaman hat bakımı yada arıza nedeniyle kapanmalar oluyordu. Böyle bir sorunla karşılaşanlar burda paylaşırlarsa sevinirim. Teşekkürler.
    Normalde 3400-3600 olması gereken download 320, 850-900 olması gereken upload ise 737. Upload normale yakın ama download yerlerde. Haftanın 2 yada 3 günü maalesef internet bu durumda. Başka alternatifimiz de yok. Devam TTnet alt yapısıyla.:crashs:

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı