Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: 4 Tane HIYAR ,Bide Ben

Senior Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1947

New Icon16 4 Tane HIYAR ,Bide Ben

Hani bizim şu belediyenin yeşil otobüsleri varya ... Çep telefonun açılmasının sakıncalı olduğu ve her yerde Lütfen cep telefonlarınızı kapatın yazılı otobüsler ...

Bıktım yaaa bendemi bir enayilik var yoksa millet mi çok akıllı ...
    Sabah geliyorum gene ayakta malesef ön tarafta bir birine bakan 4lü koltukta 4 dane hıyar oturuyor 4düde bir birlerinin telefonlarını çaldırıp çaldırıp duruyorlar şöför kapatııınnnnn kapatııınnn diye bağırıyor tınlayan yok bende ufaktan ufaktan sinirlenmeye başladım sonra baktım olacak gibi değil .. yahu arkadaşlar okuma yazmanız yokmu lan dedim .... ses yok .. bakın burda ne yazıyor dedim gene ses yok .... adamlar tınmıyor gıcık oldum bende çıkardım telefonu açtım başladım kurcalamaya kimsede bişey demiyor baktım olacak gibi değil bende aradım arkadaşın birini başladım krolar gibi kanuşmaya bağıra bağıra sonra şöför kapatınnnn şu telefonları diye bağırınca bende dedimki şurda oturan 4tane hıyara telefonlarını kapattır ondan sonra bana gel ben sana açıklama yaparım dedim sonra otobüs iyice karıştı her kez bir birine kapat kardeşim falan kardeşim derken edirnekapıya gelince ben indim o 4tane hıyarlardan biri bana küfür etti ama nasıl olsa yakalarım ben onu mesele değil ...

Yani kısacası demiyeceğim uzuncası diyeyim ....
    Hani her zaman her yerde uymamız gereken kurallar varya .....

Neden uymuyoruz yaaa ????NEDENNNNNNNN
    Neden uymuyoruz yaaa ????NEDENNNNNNNN

Son durum: Threads: 5,776, Posts: 52,167, Members: 9,428
    Düzenleyen MeksikAli : 03-04-2004 at 13:26

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Aynı fikirdeyim.....

Bu gibilere bizim burada öküz diyorlar (bunu yapanlar üstüne alınabilir)

Ayrıca telefonu tamamen kapatmak gerekiyor titreşim e almak değil !

Ama kime anlatıyorsun....

Senior Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1947

New Icon16

Hele o bayanlar yokmu alayı çantasının içinden çağrı geldikçe çanta titriyor aradan sözüm ona çaktırmadan bakıyorlar bende neden kapatmıyorsunuz diyorum utanmadan bazıları kapalı diyor ... kimi kandırıyorlarsa ...

Hocam öküz derken bu öküzlere ... sahici öküzlerede ayıp oluyor ama olsun öküz öküzdür.... bide bunların dişi olanları var İNEK ... heheheh

Bir karikatür var james bond la öküzün ....tokalaşıyorlar bir birlerine kendilerini tanıtıyorlar ...

James bond ...... Bond...james Bond...
    Öküz ise .......... Öküz Bildiğin Öküz diyor heheheheheh

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    960

Adam titreşime alınca telefonun etkisinin olmayacağını sanıyor.İşte tam bir öküz.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2004
    Üye No
    1787

Buyuk sehir boyle iste... Bızım buralarda yapsalar ya.. Temız bı sopa yerlerdi. Helede ben karısmam ole seylere peq ama kapatın deyıncede ya kapanır ya kapanır yada kapanır..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı