8 sayfadan, 4. sayfa İlkİlk 12345678 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 154 mesajdan 61 ile 80 arası

Konu: ÖNEMLİ!!! ATLANTA HD-BOX 4011-4590 Seri aralığında Tekrar açılmama sorunu İçin.

New Member
    Giriş Tarihi
    11-09-2010
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    541728

1.70 yazılım var cihazda. Kanallarıda kendileri taradılar ?
    Ben yeni yazılım yükleyeyimmi hazır kanal listesi atayımmı ?.
    Ali bey bize işlemden sonra da neler yapacağımızı yazsa iyi olur.Cihazda açılmama gibi bir sorun yok şu an. Başka sorun çıkıyormu acaba ?
    Birde bende server yok Alman kanalları geliyormu onu nerden alacağız güvenli belki burdan hoş olmadı ama mesaj atarsanız sevinirim

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2006
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    296545

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi MuhammetAliEkbe Mesajı Göster
    1.70 yazılım var cihazda. Kanallarıda kendileri taradılar ?
    Ben yeni yazılım yükleyeyimmi hazır kanal listesi atayımmı ?.
    Ali bey bize işlemden sonra da neler yapacağımızı yazsa iyi olur.Cihazda açılmama gibi bir sorun yok şu an. Başka sorun çıkıyormu acaba ?
    Birde bende server yok Alman kanalları geliyormu onu nerden alacağız güvenli belki burdan hoş olmadı ama mesaj atarsanız sevinirim
    cihaz suan sorunsuz calışıyorsa bir şey yüklemenize gerek yok abi
    üzerindekilerle kullanın bence
    alman kanalları derken hangilerinden bahsediyorsunuz acaba??

Junior Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    404743

Ali bey cihazımı 10 gün önce Ankara'dan aldım.Bahsetmiş olduğunuz sorun bende de var yardımcı olursanız sevinirim.

Member
    Giriş Tarihi
    30-10-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    36836

bu seri numarası aralığındaki cihazda şöyle bir problem yaşıyorum. ses dalgalanması. sinyal kalite stabil. tv yi izlerken seste ani yükselme ve alçalma oluyor sürekli olarak. kesilme değil! dalgalanma bu seri numarası aralığında yada diğer cihazlarda benzer problemi yaşayan var mı? yoksa ali beye bu problemide iletelim

New Member
    Giriş Tarihi
    27-08-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    376458

merhaba arkadaslar...bendede 1 gunluk kullanım sonrası cıhazda calısmama problemı mevcuttu...hepsidijitalin yerıne gıttım ve cıhazımı sagolsunlar degıstırdıler...kendılerıne tesekkurler...yalnız problem yazılımla alakalı ımıs..kondansator problemı yok dedıler...aynı serı aralıgında cıhazımda 4 gundur bır problem yok(ınsallah olmaz olura yazarım)...sadece kutusundan cıkan cıhazı once fabrıka ayarlarına dondurduler;sonra 1.75 yazılımını yukledıler...murat beyede ılgı ve alakası ıcın tesekkurler...benzer sekılde cozum bulan oldumu acaba???

Member
    Giriş Tarihi
    30-10-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    36836

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi berkecan7474 Mesajı Göster
    merhaba arkadaslar...bendede 1 gunluk kullanım sonrası cıhazda calısmama problemı mevcuttu...hepsidijitalin yerıne gıttım ve cıhazımı sagolsunlar degıstırdıler...kendılerıne tesekkurler...yalnız problem yazılımla alakalı ımıs..kondansator problemı yok dedıler...aynı serı aralıgında cıhazımda 4 gundur bır problem yok(ınsallah olmaz olura yazarım)...sadece kutusundan cıkan cıhazı once fabrıka ayarlarına dondurduler;sonra 1.75 yazılımını yukledıler...murat beyede ılgı ve alakası ıcın tesekkurler...benzer sekılde cozum bulan oldumu acaba???
    deneyip dönüş yapacağım.. fırsatım olmadığından kondansatör değişimini yapamadım.. cihazı hiç kapanmadan kullanıyorum o yüzden.. eğer yazılımsa problem dediğiniz gibi düzelmesi lazım. yalnız kendi üreticisi donanım demiş ilgili parça değişimini göstermiş.. bayi nasıl karar vermiş ki yazılım olduğuna? orasıda ayrı bir konu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-12-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    516578

Buradan tekrar yazıyorum

Bu serdeki Bütün cihazlarda arıza yok,sadece bu seri aralığında %10 oranında bu sorun la karşılşılacak.Lütfen rahat olun sorun olan cihaz daha ilk günde kendini gösterir.

İyi seyirler.

New Member
    Giriş Tarihi
    30-07-2004
    Mekan
    80 Osmaniye
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    21743

bende 2-3 gün önce aldım benim seri 4304 ama bende elektrik gelmemesi gibi bir problem yok allaha şükür

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-06-2008
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    438515

arkadaşlar bende de açılmama sorunu vardı kondasatörü alıp kendim taktım dert edilecek bir sorun deyil cihazı söküp kondasatörü takıp çalışır hale getirmem 10 dakikamı aldı hepsi bu olan sorunlar keşke böyle basit olsa ben ismini vermediğim bir cihazla tam 7 ay uğraştım allah korusun ya ATLANTA DA böyle olsaydı şimdi nazar değmesin rahat rahat tv izlemenin keyfini sürüyorum ATLANTA ile bazıların dediği gibi herkes susacak malüm cihaz konuşacak dediler ama o malum cihazın bırakın konuşmasını daha agu bile demedi 7 ay beklememize rağmen bence HEKES SUSTU ATLANTA HD BOX konuştu tşkrler ATLANTA herkese saygılar.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-11-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    41102

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi gazisinan Mesajı Göster
    arkadaşlar bende de açılmama sorunu vardı kondasatörü alıp kendim taktım dert edilecek bir sorun deyil cihazı söküp kondasatörü takıp çalışır hale getirmem 10 dakikamı aldı hepsi bu olan sorunlar keşke böyle basit olsa ben ismini vermediğim bir cihazla tam 7 ay uğraştım allah korusun ya ATLANTA DA böyle olsaydı şimdi nazar değmesin rahat rahat tv izlemenin keyfini sürüyorum ATLANTA ile bazıların dediği gibi herkes susacak malüm cihaz konuşacak dediler ama o malum cihazın bırakın konuşmasını daha agu bile demedi 7 ay beklememize rağmen bence HEKES SUSTU ATLANTA HD BOX konuştu tşkrler ATLANTA herkese saygılar.
    Size aynen katılıyorum. Bahsi geçen cihazı konuşturamadıkları ve bende dahil bir sürü insanı madur ettikten sonra madem bu cihaz konuşamadı sağır ve dilsiz çıktı , yeni dünyaya getirdiğimiz kardeşi konuşsun diye başk bir isimde yeni malum bir cihaz piyasaya sürecekler. Neyse '' Olur böyle vakalar ATLANTA zirveyi yakalar '' Saygılrımla.
    Düzenleyen ta4chu : 16-09-2010 at 20:05

Starting Member
    Giriş Tarihi
    27-03-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    335558

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi atlanta_ali Mesajı Göster
    Buradan tekrar yazıyorum

Bu serdeki Bütün cihazlarda arıza yok,sadece bu seri aralığında %10 oranında bu sorun la karşılşılacak.Lütfen rahat olun sorun olan cihaz daha ilk günde kendini gösterir.

İyi seyirler.
    Ali Bey daha önce şöyle bir mesaj atmıştım: Cihazımın seri numarasında 3003 yazıyor, fakat fişe takıldığında açılmama sorunu benim cihazımda da var. Cihazı geçen ay aldım. ilk zamanlar önemsemediğim bir problemdi, fakat artık cihazın açılması için 3-4 defa fişini takıp çıkarmam gerekiyor. Tamir süresi konusunda da bilgi verirseniz sevinirim.

Acaba benim cihazımdaki farklı bir sorun mu, yoksa bahsettiğiniz seride görülen sorundan mı kaynaklanıyor?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-06-2008
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    438515

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ta4chu Mesajı Göster
    Size aynen katılıyorum. Bahsi geçen cihazı konuşturamadıkları ve bende dahil bir sürü insanı madur ettikten sonra madem bu cihaz konuşamadı sağır ve dilsiz çıktı , yeni dünyaya getirdiğimiz kardeşi konuşsun diye başk bir isimde yeni malum bir cihaz piyasaya sürecekler. Neyse '' Olur böyle vakalar ATLANTA zirveyi yakalar '' Saygılrımla.
    sürsünler piyasaya kardeş kim alacak ki o malüm marka cihazı kasası altın olsa bile ben artık almam ATLANTA yı gördükten sonra o malüm cihazı bir daha mı tövbe binlerce insanın canını yaktılar akıllı olan insanlar bir daha o markadan uzak durur lar herkese saygılar.:tflag:

New Member
    Giriş Tarihi
    27-08-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    376458

Atlanta ekibine saygılar

Evet arkadaslar su anda cıhazımda hıcbır problem yasamamaktayım...Bayram oncesi baska bir cihaz aldım;ama tekrar atlantaya dondum...menu;kurulum vesaıre hersey cok guzel...bırde forumu cok ıyı takıp edıyorlar..bu vesıle ıle atlanta ekibinin tum uyelerıne tek tek tesekkurler...her yazılımla dahada mukemmele ulasılacagındanda suphem yok...herkese ıyı calısmalar

New Member
    Giriş Tarihi
    09-05-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    99770

Ben bayramdan önce istanbulda bir firmadan atlanta hd box ürünü satın aldım. cihaz aldıgımdan beri açılışta sürekli welcome yazısında kitlenme yapıyor ve 4-5 kez min. kitlendkten sonra açılıyor. Sorunun çözümünü kondansatör değiştirmesi ile çözüleceği ve ücretsiz yapılacagı ile ilgili forumdaki yazıyı gördüm ve cihazdaki kondansatörün değiştirilmesi için izmirdeki bayisine götürdüm. Ürünün kondansatörü değiştirildi ve problem hala düzelmedi. Bide izmirdeki bayisi ile papaz oldum. Bayi bana ürünün bandrolü yok para almamız gerekiyor diye 10 lira istediler benim sinirlerim bozuk olan cihazdan bide bayisinin para istemesinden ve sorunumun çözülmemesinden dolayı ve 30dk ta değiştirilecek denen şeyin 3 saat sürmesinden dolayı iyice attı. sorunumun çözümü için yardımlarınızı istiyorum. Dreambox 500s cihazımı arar oldum. Elektronikten fazla anlamayan eşimle bu problemli cihazdan dolayı hersabah uyduyu açmak için cebelleştiginde beni arayarak aldıgım cihaz hakkındaki yorumlarını dinleyerek vaktimizi geçiriyoruz. Teşekkürler ATLANTA TEŞEKKÜRLER BANA BU ÜRÜNÜ SATAN FİRMA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. ÇOK ZOR DURUMDAYIM HELP ME PLEASE :))))

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    538876

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ondertoker Mesajı Göster
    Ben bayramdan önce istanbulda bir firmadan atlanta hd box ürünü satın aldım. cihaz aldıgımdan beri açılışta sürekli welcome yazısında kitlenme yapıyor ve 4-5 kez min. kitlendkten sonra açılıyor. Sorunun çözümünü kondansatör değiştirmesi ile çözüleceği ve ücretsiz yapılacagı ile ilgili forumdaki yazıyı gördüm ve cihazdaki kondansatörün değiştirilmesi için izmirdeki bayisine götürdüm. Ürünün kondansatörü değiştirildi ve problem hala düzelmedi. Bide izmirdeki bayisi ile papaz oldum. Bayi bana ürünün bandrolü yok para almamız gerekiyor diye 10 lira istediler benim sinirlerim bozuk olan cihazdan bide bayisinin para istemesinden ve sorunumun çözülmemesinden dolayı ve 30dk ta değiştirilecek denen şeyin 3 saat sürmesinden dolayı iyice attı. sorunumun çözümü için yardımlarınızı istiyorum. Dreambox 500s cihazımı arar oldum. Elektronikten fazla anlamayan eşimle bu problemli cihazdan dolayı hersabah uyduyu açmak için cebelleştiginde beni arayarak aldıgım cihaz hakkındaki yorumlarını dinleyerek vaktimizi geçiriyoruz. Teşekkürler ATLANTA TEŞEKKÜRLER BANA BU ÜRÜNÜ SATAN FİRMA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. ÇOK ZOR DURUMDAYIM HELP ME PLEASE :))))
    Anlattığınıza göre durum ciddi görünüyor. Kondansatör değiştikten sonra da cihazda Welcome sorunu devam ediyorsa Servise yollayın. (yada telefonla fabrikayı haberdar edin durumdan) Böyle durumlardan cihazda cidden bir problem söz konusu ise servise gitmesi gerekiyor ve serviste hallediyorlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-12-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    516578

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ondertoker Mesajı Göster
    Bu terbiyesizliği yapan bayi bilgilerini bize verebilirmisiniz.Bakalım ne imiş dertleri.

sizden bilgi bekliyorum.

teşekkürler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2004
    Mekan
    08 Artvin
    Üye No
    39549

Benim cihazımda geleli epey oldu değişimden ama uzun zamandır yazma fırsatım olmadı foruma. Cihaz artık harika çalışıyor. Bir kere bile açılmamazlık yapmadı. Şimdi TVnin keyfini çıkarıyorum fırsat buldukça. Buradan tüm yetkililere teşekkür ediyorum.

New Member
    Giriş Tarihi
    11-09-2010
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    541728

bende hepsidigital.com dan aldım sorun yaşadım.Cihazım açılmıyordu..Sıfır cihaz hiç kullanamadım. Genel sorun olmuş galiba.Bende çok stres yaptım .Saolsunlar burdan yardımcı oldular.Aslan kral yönlendirdi Tekrar teşekür ediyorum.Ben karşıyakadaki bayiye götürdüm..Hoş genç bir bayan gayet samimiyetle ilgilendi.Şu an sorun yok.Umarım olmazda.Kızlarımızında elekronik piyasasında olmasından ayrı bir gurur duydum
    Ali bey oğlum
    sorun nedir neden kaynaklanıyor Açılmama sorunu çok kullanıcıda çıkmış galiba.servisler konusunda bilinçlendir de kimse sorun yaşayıp stres yapmasın benim gibi

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-09-2010
    Mekan
    20 Denizli
    Üye No
    540825

Arkadaşlar
    öğlen arası bizim city e bakayım dedim.Mağlum atlanta aldıktan sonra koca bir aile olduk burda :).
    Bugün hayvanları koruma günü biliyorsunuz.
    Çocuklarla tavukmu yumurtadan ,yumurtamı tavuktan çıkmışı tartıştık.Bilimsel olarakta onaylanmışki,yılların araştırması yumurta tavuktan çıkmış:). Biraz gülelim stres atalım diye yazdık. Hayvanlarımıza sahip çıkıp koruyoruz.İnsan olarakmı geçinemeyeceğiz.Ortada yanlış anlaşılmalar varsa buraya yansımadan çözün.Biz çok güzel bir aile olmuşuz burda. Yardımlaşıp fikir alışverişi yapıyoruz. Ali bey firma yetkilisisiniz saygı duyuyorum .Cihazınıza sahip çıkmanızda bize güven veriyor.Yazılan saate bakıyorum peşin hüküm verilmiş belkide ve kullanılan cümle hoş değil aksine kırıcı.Benim cihazımda tamir gördü hatta size geldi welcome kilitlenme sorunundan. Hiç yansıtmadık.Aldığımız yerdende sizdende razıyız.Cihazdan ayrı bir memnunuz.Çok araştırma yaptım.Ürünü aldığım yerde "kalite istiyorsak dreambox ve atlanta dan şaşılmaması gerek" dedi.Burdan herkese söylüyorum. Dreambox 800hd aldık arkadaşımıza fan da çok problem çıkıyor.Klonsa özellikle ayrı bir dert inanın.Ama atlanta gerçekten çok iyi bir cihaz.Sorun çıkarmak yerine sorun çözelim.Benim welcome de cihazım neden kilitlendi kaldı neden serviste çözülemiyorda istanbula gitmesi gerekti yazın herkes bilinçlensin .Yaşlar 30-35 .Bir eğitmen olarak ayrıca yaşça sizden büyük bir abiniz olarak sükünet diyorum.Atlanta cihazım için foruma kayıt oldum.Burdaki sıcaklık güzel.Lütfen koruyalım.Kimler özür dileyecek yada sorunu çözecekse bir an önce yapılması gerekeni yapsın. Cihazımız bana göre piyasanın en iyisi ,üretici firma ilgili,bayileri diyemicem bir bayisini tanıyorum sadece oda son derece nazik güler yüzlü ve iyimser(eminim tüm bayiler öyledir)Kullanıcılar yardımsever kültürlü,anlayışlı
    Bu bölümün bir moderatörü yokmu arkadaşlar bir kahve çay ısmarlayın :). Benim birazdan derse girmem gerekecek size emanet burası :)

New Member
    Giriş Tarihi
    09-05-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    99770

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi atlanta_ali Mesajı Göster
    Bu terbiyesizliği yapan bayi bilgilerini bize verebilirmisiniz.Bakalım ne imiş dertleri.

sizden bilgi bekliyorum.

teşekkürler.

ALİ BEY Sorunun çözümü için önereceğiniz bir bayinin adını alabilirsem çok sevinirim. Benim buradaki yazımı okuduktan sonra bana gerçekten çok yardımcı olmak için ugraşan hanımefendi sorunu kendisi ile yaşadıgımızı düşünmüş. Ben bu bayanın sadece elinden geldigince bana yardımcı olmak için ugraştıgını biliyorum sizinde bilmenizi istiyorum fakat cihazımın tamirini yapan firmanın adını bu nedenle vermek istemiyorum. Ben izmir bayraklıda oturuyorum. Önereceğiniz servis desteği verebilecek firma için yardımlarınızı bekliyorum.

8 sayfadan, 4. sayfa İlkİlk 12345678 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı