Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Bedellİ Askerlİk İÇİn DİlekÇe

New Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    957

Bedellİ Askerlİk İÇİn DİlekÇe

Arkadaşlar;
    Başbankanımız BEDELLİ ASKERLİK isteyenler Askerlik şubelerine Dilekçe Verin dedi. Haberin kaynaklarını aşağıdaki linklerden NET olarak görebilirsiniz.Birbirimize destek olalım.

Birimiz Hepimiz İçin, Hepimiz Birimiz için.

Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11

ama genelkurmayda biz karşıyız dedi emir demiri kesser bakalım ne olacak bu işin sonu ?
    ama genç arkadaşlarımızın ümidi kırılmasın onlar gerekli başvurularda bulunsunlar :)

New Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    957

Bedelli askerlik ile ilgili şubeler 2 hafta süre ile dilekçe alacaklar. Dilekçenin nasıl verileceğini ve dilekçe örneğini sitesinden öğrenebilirsiniz . . . Hadi çabuk olun arkadaşlarrrr !!! Yeterli talep olmazsa bedelli çıkartılmayacak . . .

Yurtdısında bulunan vatandaslarımızın yararlanabıldıgı haktan yararlanabılmek ıstıyoruz. ESİTLİK İSTİYORUZ.

SAVASTA TEMELLİ, BARIŞTA TEMELLİ ASKERLİK YAPMAYA HER ZAMAN HAZIRIZ.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Mekan
    50 Nevşehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    2026

arkadaşlar, iki hafta diye bir sınır yok, şimdilik dilekçeler şubelerce alınmakta ve miktarlar günlük olarak merkeze iletilmekte, selamlar..............

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    223

ya parası olmayanlar !!!!!!!!!

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    6

Merhaba ,

Onlarda bizim gibi Suriye'nin Kurt Dağlarında,Amanos'larda terörist avlamaya :)

45 günde olsa , 5 günde...Ya da benim gibi 550 günde.Her vatan evladı bu vatanı korumayı öğrenecek.Bu kaçınılmaz.Önemli olan çağrıya kulak vermek.Bedelli de olsa Bedelsiz de...

" Asil Türk Milletinin Namus ve Şerefini,Vatanın Bütünlüğünü Sorumluluk Bölgemde Korumakla Görevli Gözetleyiciyim.Gözüm Sorumluluk Bölgemde,Kulağım Komutanda.Vatan ve Millet Uğruna , Seve Seve Can Vermeye Hazırım Komutanım ! "

Hudut Nöbet Tekmili.

Bakın 5.5 sene geçti üzerinden ama unutmamışım.488 gün , insan evladıyım diyenin katlanamayacağı şartlarda günde 20 saat bifiil bu vatanın sınırlarını korudum.1745 Manga Komutanı ve Baykuş Termal Kamera Operatörü idim.Türkiye Sınırlarında bulunan 1 No'lu Hudut Karakolunda görev yaptım.2 teröristin canını aldım.Karakolum baskın yedi.Arkadaşım yanımda öldü.-17-18 dereceden , gölgede +49 dereceye varan bir iklimde hergün Karakoldan kalanlarla helalleşerek çıkıp , kahramanlar gibi geri döndüm.94 saat aynı noktada pusu yattım.Mangamdan kimseyi çatışmada kaybetmedim ama bir onbaşım maalesef intahar etti.Çünkü her insanın katlanamayacağı şartlarda vazife yapıyorduk.Ama olsun , bir gün sitem etmedim.Bugün çağırsınlar ( Termal Kamera Operatörü olduğum için daha 15 sene kayıtlı askerim ) koşarak değil uçarak giderim.Yeterki VATAN SAĞOLSUN !

Herşey VATAN İÇİN !

77/4 Kom.T.Onb.
    Özel Tabur/Martavan

Saygılarımla...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    12

Bu arkadaşa hemen her yere aynı konuyu açıp bedelli ile ilgili aynı şeyleri yazıp çıkıyor.
    Bu spam ın yeni bir türü olsa gerek.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    70

Gitmek için destek topluyor herhalde, kampanya çalışması.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı