Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: onwa x7 cim 1mb acilll

New Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    29 Gümüşhane
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    497

onwa x7 cim 1mb acilll

:help1:
    merhaba
    arkadaslar onwa x7cim cihazim var
    bl300 yaziyor acilinca 1mb lik cihaz.
    freextv cikmiyordu bende all_v96_covn dosyasini yukledim ama su anda ekranda saat hatali yani dakika kısmı saniye atar gibi atiyor goruntusunu denemedim ama herhalde kanalda görüntüde cikmaz suan deneme imkanim yok cihazı nasıl eskisi gibi yapacagimi bilen varmi?
    yada ayni model ve calisan bir cihazdan buna aktarim yaparim bilen varmı belki calisir yardimlarinizi bekliyorum...

saygilar... :help1:

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2004
    Üye No
    1787

Yanı desem kı saat chıp ı board uzerınde de xtal i bozuk. Boyle bırsey olmadıgına gore sana onerım klasık olacak.. Fabrıka ayarına don.. Cıhazına uygun soft yukle tekrar fabrıka ayarına don ve bı bak hata devam edıyormu ? Netıceyıde yaz merakladım yaw

New Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    29 Gümüşhane
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    497

merhaba spectra kardes
    ilginden dolayi tsk.
    sadece all_v96_covn dosyasini yukledim baska bisey yuklemedim. yani hangi all dosyasini yuklemem lazim onu sormustum. bu arada flash boot uda L212 ye cevirdim. zaten görüntü var herşey normal kanallarda cekiyor sifrede cozuyor ama freex yok. bu arada freex 1mb onwada cikarmi simdi deneyen varsa tecrubelerini yazarsa sevinirim.

saygilar...

New Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    29 Gümüşhane
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    497

arkadaslar sorunu hallettim nasil yaptigimi yazayim dedim belki magdur durumda birkac arkadasa bir yardimim dokunur zaten forumun amacida bu degilmi...
    gelelim nasil yaptigima...
    once cihaza enson aya ait adresindeki gm7400 cim 1mb yazilimini attim sonra deki son surum no zapı uygun sekilde attim. ardındanda deki yani depodaki freextv izleyemeyenler icin olan 7400 dosyasini aldim onuda yukledim. cihazi sıfırladim bastan aramalarini yaptim ve freextv calisti.
    haa bu arada saat olayi duzelmedi ama sorun yok hem kart hemde freex ayni anda calisiyor...

saygilar...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı