Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 11 mesajdan 1 ile 11 arası

Konu: mytheatre

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    111

mytheatre

arkadaslar ss2 kartım var.
    mttheatre 3.08 kurdum sinnyal var ama goruntu yok
    biraz karıstırdım filtreleri sesi cıktı goruntu hala yok yardımcı olabilicek biri varmı
    yankse den ayrı diger plunginleri de gormuyor...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    03-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    79

Prog DVB ile birde dene!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    111

dahe evvel prog dvb kullanıyordum ama turksatta tum kanalları gostermiyordu ondan bu programa gectim mesala kanal d ile kanal 6 yı karıstırıyordu vs....
    acaba mytht bu programı kullanan birisi varsa yardımcı olacagını dusunuyorum..

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    03-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    79

Zaten taramada çıkmıyor manuel olarak frekansı yükleyeceksin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    111

manuel el de sorun var dedigim gibi aynı pakette ve aynı pidleri kullanan bazı kanalları karıstırıyor

Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    60 Tokat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    354

selam...
    my theatre özellikle w2k veya xp işletim sisteminde çalışıyor....sistemde cyberlink power dvd programının yüklü olmasını istiyor...(sadece mpeg2 dekoderleri kullanabilmek için)... main menu seçeneğinde graph'ın altında aktif olan mpeg2 dekoderlerini tek tek dene...her seçtiğinde hata mesajı alıyosan direct show filtrelerin aktif değildir veya register edilmemiştir... mytheatre klasöründe filters klasörü içerisinde claud.ax ve clvsd.ax dosyalarının var olup olmadığını kontrol et ... şayet varsa o klasöre komut satırında FOR %%F IN (*.ax;*.dll) DO regsvr32 /s %%F yaz ve entere bas dosyaları işletim sistemine kaydet.... şayet o dosyalar yoksa nette arat hemen bulursun... sonra da mytheatre altındali graph klasörüne bir bak orda da WXP XML V,A-Cyberlink.xgr , WXP XML V-Cyb, A-IVI FX.xgr , WXP XML V-Cyb, A-IVI.xgr , WXP XML V-Sonic, A-IVI FX.xgr gibi dosyaların olması gerekiyor... az önceki register işleminden sonra programı çalıştır... sağ tuş yapıp mainmenu - settings - de directshow filters in aktif olması lazım... eğer aktifse gene mainmenu - settings - graph menüsündeki başlığı w2k ve wxp olarak başlayan seçenekleri dene... mutlaka çalışması lazım..... biraz karışık oldu kusura bakma .... umarım işeine yarar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    111

goruntuyu buldum sagolun arkadaslar ama program iyi guzelde butun kanalları bulmuyor
    transponders guncel olmasına ragmen bazı frekanslara no signal diyor....
    bide watch tv pro deneme istiyorum 2.24 versionunu nerden indire bilirim ...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    111

mrb

goruntuyu buldum sagolun arkadaslar ama program iyi guzelde butun kanalları bulmuyor
    transponders guncel olmasına ragmen bazı frekanslara no signal diyor....
    bide watch tv pro denemek istiyorum 2.24 versionunu nerden indire bilirim ...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

ben burdan dosya indiremedim..

Burdaki programlar işinizi görür galiba ama inmiyor deneyin....
    Düzenleyen misfortune : 29-01-2004 at 14:07

Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    60 Tokat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    354

selam arkadaşlar
    watchtvpro nun son versiyonunu bende çekemedim... önce foruma üye olun felan diyodu...foruma üye oldum gene denedim...forum sayfasında online üyelerde nickinizin yeşil olması lazım diyordu...sanırım o programı illa parasını verip almak lazım gibi.... bir kaç rus sitesinden önceki versiyonları çektim en son çekebildiğim versiyon 2.19 full ü
    fazla da üzerine düşmedim benim kartı desteklemiyor (pinnacle pctvsat)... isteyen arkadaş olursa upload edebileceğim yer gösterin

Starting Member
    Giriş Tarihi
    27-04-2004
    Üye No
    12056

New Icon5 ss2 kullanımı

arkadaşlar ss2 kartını bir türlü kullanamadım sadece download istiyorum kendi programaları dahi hata veriyor böyle bir sey yasayan ve çözümünü bilen varsa yarrrdıııııııım..!
    hdd de bi dünya yerim var ama dolduracak sey yok gözünüzü seveyim bi çare burada forumda yer alan programları download ettim ama bir türlü olaya giremedim...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı