Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: toshiba laptop ekran kartı sorunu

New Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Üye No
    2029

toshiba laptop ekran kartı sorunu

arkadaşlar toshiba satellite 2670 dvd notbook elime geçti bunun ekran kartı driverini bulamıyorum trident video accelarator 9525 dvd bunun windows 2000 driveri lazım olanlardan ricam net adreseni veya dosyayı bir yere upload edebilirmisiniz.tşk ben nette aradım bir yerde buldum oda paswort istiyor dowload için.
    Düzenleyen adolf : 28-03-2004 at 17:55

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Buradan bir bak...2000 driver'ını bulman zor,bu eski bir ürün aslında,ama 2000 tanımıyormu ?

New Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Üye No
    2029

bülent hocam tanımasına tanıyor ama tv ye çıkış bölümü driver olmadan çalışmıyor birde bu cihazın çözünürlüğü 800x600 yukarı çıkmıyor çıksa bile ekranın altındaki başlat menüsü kayboluyor mausla oynağım zaman ekran bir yukarı bir aşağı gidiyor altı gözükünce ekranın üstü yukarı kayıyor bu sefer bilgisayarım yazısı görünmüyor .yani senin anlayacağın bu laptopla kafayı sıyırdım .

Junior Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2081

Toshibatr.com dan driver sitesinden indirebilirsin. Ayrıca tv out çıkışı Fn+F5 tuşları ile oluyor.

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Bence en kolayı Toshiba Türkiye'yi ara ve anlat durumu...

Sevgiler

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Aha mesajların saniyesi bile aynı oldu :)

Average Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1858

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi adolf
    bülent hocam tanımasına tanıyor ama tv ye çıkış bölümü driver olmadan çalışmıyor birde bu cihazın çözünürlüğü 800x600 yukarı çıkmıyor çıksa bile ekranın altındaki başlat menüsü kayboluyor mausla oynağım zaman ekran bir yukarı bir aşağı gidiyor altı gözükünce ekranın üstü yukarı kayıyor bu sefer bilgisayarım yazısı görünmüyor .yani senin anlayacağın bu laptopla kafayı sıyırdım .
    Adolf selamlar, bahsettiğin alet zamanında VEEZY kampanyası ile dağıtılan laptop. Aletin 12 inch'lik bir LCD ekranı mevcut ve maksimum çözünürlüğü 800x600.
    Daha yüksek çözünürlükte kullanabilmek için evde veya işte monitöre bağlamak gerekir ama bana sorarsan değmez.

800x600'ün üzeri çözünürlüklerde ise virtual bir desktop yaratır ancak o desktop'ın sadece 800x600'lük kısmını gösterebilir. Mouse bu kısmı kaydırmak mümkün oluyor ancak verimli değil.

Gerekli bütün driver'lara arkadaşların da verdiği Toshiba Europe sitesinden ulaşabilirsin. (Zamanında ben indirmiştim oradan)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    6710

Toshiba'nın yetkili ve etkili sitesidir. (direkt driver'lara yönlendirmek için bu link'i tıkla

Buradan laptop'un modelini seçerek o modele ait driverları bulursun. Geçenlerde ben bu siteden Toshiba-Satelitte-M30-S309 model laptop'un bütün driverlarını indirdim.

Ayrıca biraz önce baktım 2670 diye bir model yok 2675dvd var sen laptop'un altındaki seri numarasını tekrar kontrol et

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı