Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 41 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: D Smart' In Kampanyalarini BeĞenİyormusunuz??

Member
    Giriş Tarihi
    26-10-2008
    Mekan
    22 Edirne
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    463177

New Icon22 D Smart' In Kampanyalarini BeĞenİyormusunuz??

Arkadaşlar
    d smarrtın yaptığı ve uyguladığı kampanyadan memnun musunuz????
    hiç olmayacak kanallarda nasıl fiyatlar isteniyor..bu bir rezillik
    kaliteli kanal istiyoruzzzzzzzzzzzzzzz.......:warn:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-06-2008
    Mekan
    05 Amasya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    441537

kampanya diyorsun kanallardan bahsediyorsun:)

kampanyaları ben beğeniyorum

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-06-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    226307

kaliteli kanal geleceğini zannetmiyorum

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    446433

kampanyalar süper fakat bazı(yeşilçam,beyazperde vb.) kanallar bir hayli üzer
    Düzenleyen raikkonen13 : 08-03-2009 at 20:24

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-05-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    432496

kampanyalar bence güzel beğeniyorum ben kanallarda yeşilçam ve beyazperde dışındakiler güzel bence
    Düzenleyen enstantane : 08-03-2009 at 20:11

Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2008
    Mekan
    33 İçel
    Üye No
    470122

Arkadaşlar,

D-smart'a yaklaşık 1 ay kadar önce üye oldum.2009 cihazım var.Geçtiğimiz günlerde arayıp 1 hafta full paket ücretsiz verdiler.Gerçekten memnun oldum.Şu anda ise LCD tv'de görüntü kalitesi oldukça doyurucu diyebilirim.Kesinlikle memnunum diyebilirim.Elbette eksileri var.Bazılarını sıralayacağım.

Öncelikle,kanallardan örneğin Movie Smart,D-spor,Futbol Smart yeteri kadar doyurucu değil.Şu anda bende hiçbir paket yok ama sadece gözlemlerimle bunları size yazıyorum ve bu şekilde de d-smart'a bir mail olayına girebiliriz.Çünkü çoğu kişinin de sıkıntıları benzer durumda öyle değil mi ?

Evet,Movie smart da filmler daha doyurucu olmalı,artık kaliteyi arttırmalılar biraz da seyir zevki getirmeliler.D-spor 'da Bankasya ve iddia programlarının dışında hiçbir atraksiyonu yok.Futbol smart da bence bazı noktalardan izleyicileri yakalayamıyor.

Mesela,hafta içi bir akşam 2.lig'den de bir program yapmalılar,yorumcularla beraber bu ligi de değerlendirmeliler.Maçlar Hollanda ligi ve İskoç Ligi olduğu için ne yazık ki seyir zevki olamıyor kanımca.Aslında benzer bir sorun da NTV SPOR 'da da var.Ntv spor'da da sabah - akşam Süper lig değerlendirmelerini izliyoruz.Hafta içi sadece 1 akşam da olsa ,2.lig dosyasına vakit ayırmaları gerekir.

Sinema Tv ,her ne kadar aylık birkaç tane iyi film verse de bir türlü geniş kitleye yakınlaşamıyor.LOCA'daki filmler de bu şekilde hala devam ediyor.

Sizlerin de fikirlerini bekliyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    446433

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi msendogan33 Mesajı Göster
    Arkadaşlar,

D-smart'a yaklaşık 1 ay kadar önce üye oldum.2009 cihazım var.Geçtiğimiz günlerde arayıp 1 hafta full paket ücretsiz verdiler.Gerçekten memnun oldum.Şu anda ise LCD tv'de görüntü kalitesi oldukça doyurucu diyebilirim.Kesinlikle memnunum diyebilirim.Elbette eksileri var.Bazılarını sıralayacağım.

Öncelikle,kanallardan örneğin Movie Smart,D-spor,Futbol Smart yeteri kadar doyurucu değil.Şu anda bende hiçbir paket yok ama sadece gözlemlerimle bunları size yazıyorum ve bu şekilde de d-smart'a bir mail olayına girebiliriz.Çünkü çoğu kişinin de sıkıntıları benzer durumda öyle değil mi ?

Evet,Movie smart da filmler daha doyurucu olmalı,artık kaliteyi arttırmalılar biraz da seyir zevki getirmeliler.D-spor 'da Bankasya ve iddia programlarının dışında hiçbir atraksiyonu yok.Futbol smart da bence bazı noktalardan izleyicileri yakalayamıyor.

Mesela,hafta içi bir akşam 2.lig'den de bir program yapmalılar,yorumcularla beraber bu ligi de değerlendirmeliler.Maçlar Hollanda ligi ve İskoç Ligi olduğu için ne yazık ki seyir zevki olamıyor kanımca.Aslında benzer bir sorun da NTV SPOR 'da da var.Ntv spor'da da sabah - akşam Süper lig değerlendirmelerini izliyoruz.Hafta içi sadece 1 akşam da olsa ,2.lig dosyasına vakit ayırmaları gerekir.

Sinema Tv ,her ne kadar aylık birkaç tane iyi film verse de bir türlü geniş kitleye yakınlaşamıyor.LOCA'daki filmler de bu şekilde hala devam ediyor.

Sizlerin de fikirlerini bekliyorum.
    salı 20:00'da bank asya maçlarının özetleri ve yorumları oluyor futbolsmart'ta
    onun dışında söylediklerinize katılıyorum

Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2008
    Mekan
    33 İçel
    Üye No
    470122

Teşekkürler dostum,

Ama yine de ben D-smart'dan umutluyum kesinlikle gelişmeler olumlu yönde olacak.Ama şapkalarını önlerine koyup yayıncılıklarını enine boyuna objektif olarak değerlendirmeliler.

Sinema tv-2'nin sadece ve sadece kaçıran izleyiciler için bir kanal olmasından acilen bir çıkış yapmalı,en azından günlük ,haftalık farklı programlarla en azından bu kanalı süslemeliler şeklinde düşünüyorum.Belgesel kanallarına söyleyecek fazla sözüm yok,gayet yeterli.

Ama Futbol smart,d-spor,sinema tv kanalları,movie smart kesinlikle yeni bir imaj kazanmalı şeklinde düşünüyorum.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-07-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    444851

ŞİMDİ SAYIN AYDIN DOĞAN halktan para toplamak için yeni uygulamaya geçmiştir belkide vergi cezasını ödemek için sürüm olayını başlattı hem d-smart hemde smile adsl i beraber vermeye yani satmaya çalışıyor.

böyle bir ŞİRKET TEN kalite beklemek ne kadar doğru olur konu başlığına gelince ben düzenledikleri kampanya ları beğenmiyorum yakında şöyle bir kampayada başlar kim bilebilir kii

poaş tan 5 defa 100 tl lik benzin alana ilk ay tüm kanallar hediye ve smile adsl 1 ay sınırsız bedava nasıl kampanya

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    126313

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi UYDU3405 Mesajı Göster
    ŞİMDİ SAYIN AYDIN DOĞAN halktan para toplamak için yeni uygulamaya geçmiştir belkide vergi cezasını ödemek için sürüm olayını başlattı hem d-smart hemde smile adsl i beraber vermeye yani satmaya çalışıyor.

böyle bir ŞİRKET TEN kalite beklemek ne kadar doğru olur konu başlığına gelince ben düzenledikleri kampanya ları beğenmiyorum yakında şöyle bir kampayada başlar kim bilebilir kii

poaş tan 5 defa 100 tl lik benzin alana ilk ay tüm kanallar hediye ve smile adsl 1 ay sınırsız bedava nasıl kampanya
    sana aynen katılıyorum

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-05-2005
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    99363

slm d smart kampanyalarının hıc bıri cazıp degıl bence hsplayın fıyatları.ıkı yılda tam 1000 tl ye yakın para vereceksınız ama pek cok kanal olmayacak.zaten su paket olayını bır turlu anlamadım dt aynısı d smartta paket seklınde yayınlar verıyor.acaba avrupada boylemı hep yayaınlar parca parcamı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-12-2007
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    408841

LİG ihalesine kadar bu gidişat böyle gider...pek gelişme olmaz....ama ihale zamanı dsmart atak yapar

Member
    Giriş Tarihi
    27-11-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    290154

fiyatı bir türlü aşağıya doğru oynatmıyor.Yok şu paket yok bu paket bakıyosun xxx tl demiş üzerini çizmiş 99 tl yazmış.cihaz almadan o fiyatlar hikaye.Cihaz kaç para? en uygunu 299 tl.geçen sene alanlarla aynı yayını almak için ekstra ücret.Bu sene yeni çıkan kanalları almak için ekstra ücret en az bi 400 tl çıkacak cepten.Bence şuan için değmez.Sadece belgesel kanalları tatmin edici.Sinama ve eğlence kanalları konusunda yetersiz .İstediği kadar gampanya yapsın bence şu an için hep göz boyama.Ne zaman lig ihalesi yapılır .İhaleyi alırsa bence DT gibi sistemini oturtabilir.Öteki türlü benim için dijital platform değil uydu satıcsı olarak kalmaya devam edecek dsmart.
    Düzenleyen byilhan : 09-03-2009 at 16:45

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-06-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    226307

gerçek kaliteli belgeseli ancak doğuş grubu yapabilir
    dsmartın 1 milyon üyesi olsa bile kalite açısından doğuş grubunun yanından bile geçemez

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2008
    Mekan
    68 Aksaray
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    427572

ne d-smart'ı beğeniyorum ne şifreleme sistemlerini çok zorlanıyoruz ne vizyonlarını nede misyonlarını

unutmadık ilk günkü reklamlarını şahan gökbakar'ın (onada yakışmayan tek reklam anlaşmasıydı recep ivedik'in)

çay'a markamı veriyorduk w.c ye paramı veriyorduk vs. vs.

allah bizi onların kanalında maç izlemek nasip etmesin yoksa yandımığızın resmidir artık bir maçı bilmem kaç smart para ya izleriz o zaman oturup iki elimizin arasına kafamızı alıp düşünürüz nerde yanlış yaptık diye
    Düzenleyen chevo : 09-03-2009 at 22:59 Sebep: ekleme

Member
    Giriş Tarihi
    01-07-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    232232

Arkadaşlar şu son kampanya hakkındaki görüşleriniz nelerdir.
    D-smart + İnternet olan ben hesapladım adamlar hem internet hemde uydu alıcısının parasını alıyo.
    39,90 *24 ay = 957
    ADSL = 26*24 ay= 624
    D-smart=39,90-26 * 24 ay= 333

normal adsl ile yine aynı para ne anladım ben bu kampanyadan ?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-05-2005
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    99363

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi blazer95 Mesajı Göster
    Arkadaşlar şu son kampanya hakkındaki görüşleriniz nelerdir.
    D-smart + İnternet olan ben hesapladım adamlar hem internet hemde uydu alıcısının parasını alıyo.
    39,90 *24 ay = 957
    ADSL = 26*24 ay= 624
    D-smart=39,90-26 * 24 ay= 333

normal adsl ile yine aynı para ne anladım ben bu kampanyadan ?
    slm gözünü sevdıgım matematıgı nasıl da herseyı ortaya cıkarıyor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-05-2005
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    99363

slm bu arada kımse benım d smart dusmanı oldugumu dusunmesın ben yanlızca verdıgımız helal paranın tam olarak karsılıgını almak ıstıyorum

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-09-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    134511

D-Smart kampanyaları orta şekerli.Ne iyi nede Kötü.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    446433

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi quaresma_79 Mesajı Göster
    D-Smart kampanyaları orta şekerli.Ne iyi nede Kötü.
    katılıyorum kardeşim:ok:

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık