Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 14 mesajdan 1 ile 14 arası

Konu: teledünya yeni kanallarla anlaşma halindemiş

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-09-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    455551

New Icon22 teledünya yeni kanallarla anlaşma halindemiş

:warn:teledünya yıl sonuna kadar kanal sayısını 200 çıkartacakmış ve yeni gelecek kanallar ile anlaşma yapmaya çalışıyorlarmış fakat işbirliği içinde oldukları kanal isimlerini şu anda açıklayamıyorlarmış avrupa,asya ve amerika kıtalarından bazı ülkelerin popüler televizyon kanallarını şebekeye yıl içinde dahil edeceklermiş ve sinema-spor-belgesel-çocuk-müzik ve hobi kanallarını paketler halinde abonelerine pazarlayacaklarmış... (anlaşma halinde oldukları yabancı ve yerli kanalları niçin açıklamıyorlar?... anlamış değilim... mayıs ayını mı beklememiz gerekiyor acaba paket sisteminin devreye girmesi için... zira bu duruma şüpheyle yaklaşıyorum... çünkü kesin zaman veremiyorlarmış kaliteli kanalların şebekeye alınması için ve ayrıca yeni paketlerde ücretler değişik olabilirmiş... bilgilerinize sunarım... saygılarımla...

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2006
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    262525

1 mayısa kadar beklemek gerek demekki en azından fiyatlandırma politikasını öğrenmiş oluruz:Ç
    teledünya info kanalında izlediğim görüntülerde bbc hd kanalı da var bence banko gelir..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    15-10-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    391034

1 mayıs'ta ne olacak?

Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    467119

amma yavaş 1 mayısa kadar oooo...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-06-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    16360

dun aksam analog kabloda teledunya reklam kanalı gibi bir kanal var
    orda 75 kanal diyor reklamdaki bir dede heralde standart paket daha öncedende konusuldugu gibi 75 adet olucak
    valla adam gibi acıklama yapmadıktan sonra üye sayıları cok fazla artmaz ben mesela hd yayın sayısı cok artarsa düşüne bilirim ve en az 1 adet hd sinema kanalı ve tabiki fiyatlarıda dt ve dsmart a göre cok daha makul olursa

Average Member
    Giriş Tarihi
    20-10-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    142558

şuan teledunya hd de 71 kanal var.Bunlardan bir tanesi teledunya ınfo 1.sıradakı kanal.Bir tanesi de teledunya hd kanalı.71-2 69 kanal yapıyor.demek 6 kanal daha gelecek..bakalım..:)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    415008

@dağkartalı aynı mesajdan bir-iki kelimeyi değiştirip dördüncü kez yazdın pes artık. Bununla öncekiler arasındaki tek fark onlarda Türkiye'deki platformlardan, bunda diğer kıtalardan kanallar demişsin.

19 Kasım 2008
    "arkadaşlar 444 0 126 telefon numarasındaki türksat merkezinden aldığım son bilgilere göre yeni gelişmeleri size açıklıyorum: teledünyada önümüzdeki yıl içinde digiturk ve d-smart'tan bazı şifreli kanallar ücretli olarak paket yayınlar içinde şebekeye verilecekmiş ve türkiye süper futbol ligi maçlarını izleyebilecekmişiz... saygılarımla..."

21 Kasım 2008
    "teledünya bildiğiniz gibi önümüzdeki yıl içinde digitürk ve d-smart uydu platformlarından bazı kaliteli yerli ve yabancı tematik kanalları şebekeye aktaracağını belirtiyor... siz sözkonusu yayınlardan hangilerini teledünyada görmek istersiniz? fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim..."

15 Şubat 2009
    "arkadaşlar... 444 0 126 türksat merkez telefonundan öğrendiğim son bilgilere göre teledünya 2009 yılı içinde digiturk ve d-smart ile işbirliği yaparak kaliteli yerli ve yabancı tv kanallarını şebekeye alacakmış özellikle türkiye süper lig maç yayınlarını abonelerine kazandırmaya çalışacaklarmış dijital platform şirketlerinden sinema,spor,belgesel,müzik,eğlence,yaşam,hobi ve çocuk kanallarını paket yayınlar halinde ekonomik ücretler ile müşterilerine sunacaklarmış mevcut dijital platformlardan dezavantajı maalesef ****** paket yayınları olmayacakmış ( temiz yayıncılık ilkesini benimsiyorlar ) ... saygılarımla..."

Member
    Giriş Tarihi
    04-01-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    475786

fıratbozkurt kardeşim senin mesajının altına imzamı atarım ama anlasılan dagkartalı bu işten vazgeçmeyecek buradan forum sahiplerini uyarmaktan baska çare kalmıyor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    25-11-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    44432

2011 1 mayıs olmasın o

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-09-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    455551

arkadaş sen benimle dalgamı geçiyorsun?...

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Uygarman Mesajı Göster
    2011 1 mayıs olmasın o
    uygarman... ben forumda bilgi paylaşımı yapmaktayım... ne demek 2011 1 mayıs olmasın?... teledünya mayıs 2009 tarihinden itibaren kanal sayısını artırarak paket sistemine geçecekmiş... benim sana yalan borcummu var?... üstelik fıratbozkurt ve dirtylove26 siz ikiniz beni neden refüze etmeye çalışıyorsunuz?... benimle uğraşmayın artık yaaaa!... istediğim gibi bilgi paylaşımı yapabilirim... ayrıca ben teledünya çalışanı filan değilim... analog kablolu yayın abonesiyim... ve teledünyanın gelişmesini istiyorum... maksimum kanal sayısına çıktıktan sonra ve kaliteli kanallar şebekeye dahil olursa teledünyaya abone olabilirim...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    415008

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi dağkartalı Mesajı Göster
    uygarman... ben forumda bilgi paylaşımı yapmaktayım... ne demek 2011 1 mayıs olmasın?... teledünya mayıs 2009 tarihinden itibaren kanal sayısını artırarak paket sistemine geçecekmiş... benim sana yalan borcummu var?... üstelik fıratbozkurt ve dirtylove26 siz ikiniz beni neden refüze etmeye çalışıyorsunuz?... benimle uğraşmayın artık yaaaa!... istediğim gibi bilgi paylaşımı yapabilirim... ayrıca ben teledünya çalışanı filan değilim... analog kablolu yayın abonesiyim... ve teledünyanın gelişmesini istiyorum... maksimum kanal sayısına çıktıktan sonra ve kaliteli kanallar şebekeye dahil olursa teledünyaya abone olabilirim...
    Tamam yapabilirsiniz de aynı bilgiyi dört kez yazmanın mantığı nedir onu anlamıyorum ben. Aynı mesajı dört farklı konuda tekrar tekrar yazmak bilgi paylaşımı mı oluyor? Ayrıca uygarman adlı arkadaşın derdinin sizinle olduğunu sanmıyorum. Yıllardır Kablo TV'nin dijital yayına geçeceği söylentirilerine rağmen 2008 sonunda anca geçilebildiği için Kablo TV konusunda bir haber olduğunda insanlara pek inandırıcı gelmiyor.

Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    241641

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fıratbozkurt Mesajı Göster
    Tamam yapabilirsiniz de aynı bilgiyi dört kez yazmanın mantığı nedir onu anlamıyorum ben. Aynı mesajı dört farklı konuda tekrar tekrar yazmak bilgi paylaşımı mı oluyor? Ayrıca uygarman adlı arkadaşın derdinin sizinle olduğunu sanmıyorum. Yıllardır Kablo TV'nin dijital yayına geçeceği söylentirilerine rağmen 2008 sonunda anca geçilebildiği için Kablo TV konusunda bir haber olduğunda insanlara pek inandırıcı gelmiyor.
    teledünya hd üyelik sözleşmesinde zaten 5 tane sayısal yayın paketi kutucugu vardı. görmediniz ya da dikkatli bakmadınız herhalde. ben daha imzalarken digiturk gibi paketlerin geleceğini anladım. daha önce de foruma yazmıştım zaten. bu kadar yatırım yapmışlar ürünü tabiki çeşitlendirecekler. digitürk ve d-smartın oldugu bir piyasada yakında teledünyanın nasıl da piyası süpürdüğünü göreceksiniz.(her ne kadar art tv dolayısıyla türksat a.ş. den nefret etsemde 2 2 dört adamlar voleyi vuracak)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    415008

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi pireee Mesajı Göster
    teledünya hd üyelik sözleşmesinde zaten 5 tane sayısal yayın paketi kutucugu vardı. görmediniz ya da dikkatli bakmadınız herhalde. ben daha imzalarken digiturk gibi paketlerin geleceğini anladım. daha önce de foruma yazmıştım zaten. bu kadar yatırım yapmışlar ürünü tabiki çeşitlendirecekler. digitürk ve d-smartın oldugu bir piyasada yakında teledünyanın nasıl da piyası süpürdüğünü göreceksiniz.(her ne kadar art tv dolayısıyla türksat a.ş. den nefret etsemde 2 2 dört adamlar voleyi vuracak)
    O konuda bir şey demedim ben zaten. Ben de ilerleyen zamanda yeni kanalların ekleneceğini ve farklı paketlere ayrılacağını biliyorum ama birçok kişi önceki mesajımda yazdığım nedenlerden dolayı inanmıyor bunlara.

Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    467119

Sabırla Beklemek Lazım.. Bencede En Uygunu Şuan teledünya...ama art tv siz olmaz

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı