Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: ss2 driver sorunu

Starting Member
    Giriş Tarihi
    07-12-2008
    Mekan
    40 Kırşehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    471330

ss2 driver sorunu

1yıl dırss2 kullanıyorum ilk dea başıma geldi orj cd driveri yükledim bi kaç saat sonra 4.5.0 indirdim onu yükledim ondan sonra progdvb ye geldi ss2 kartı sedikden sonra sky2pcavsrc.ax bulamadı ınternetten buluyum diyo bul diyom bulamıyo ve kurarsam sistem başlama hatası verecegini söylüyor neyse ınternetten sky2pcavsrc.ax dosyasını buldum modules bin in içine attım gine olmadı 2 sistemin yedegini yükleyip denedim olmadı ormat attım gine ollmadı şişmdi allah rızası için yardım edin kafaaayı yiycem nedir bunun derdi:crashs::help1:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2009
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    478890

bende 450 yüklemişitm pek beğenmeidm belkide benim sistemde soru oldu ama 440 sorunsuz.kaybettiğim bişey yok 450 geçmeyip.şimdilik.offline download yapıyorum kayıt yapıyorum sorun yok.ayrıca progdvb den alt dvb yada dvb dreama terfi edip rahatlamanı tavsiye ederim :)

Starting Member
    Giriş Tarihi
    07-12-2008
    Mekan
    40 Kırşehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    471330

arkadaşım dediklerinin hepsini zaten kullanıyordum benim sorunum kartla progdvb biyi elele tutuştura mıyorum birbirlerini bulamıyolar
    :love:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2009
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    478890

ozaman kurulum cdsinden setup4 pc server4pc yi kur yani yeni baştan uzun sürücü kurulumunu yap.köşede yeşil ikonu çıkacak onu kapatma.sorunu çözmesi lazım.bu ax sorrunu progdvb power install 7,6 da otomatik kayıt yaparak çözülüyor.istersen senin için upload edebilirim.1-2 güne döneceğim eve.ozmaan hallederim

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı