Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: convert ettiğim videoyu nextte izleyemiyorum

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    393

convert ettiğim videoyu nextte izleyemiyorum

:help1:cihazım 2000 cıs süper plus ve son ota yazılı yüklü ve uydudanda güncelledim.pc de anlatıldığı gibi ts formatına çevirdiğim videoları usb ye atıyorum receivere takıyorum görüyor oynatacak biçimde ama tıkladığım zaman receiver açılıp kapanıyor.kaç kere değişik değişik yollardan yaptım gene aynı.yanlış yaptığım bir yermi var.bu işi yapabilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.teşekkürler.
    Düzenleyen kaannnnn : 03-03-2009 at 15:04

New Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2007
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    386121

burda verilen konverter programlarını kullan mp2 formatına ondan sonrada ts formatına nasıl yapılacağı var benim hardiske 20 -25 tane film çevirdim böyle canım sıkıldıkça izliyorum. hiç bir problem olmuyor..

Member
    Giriş Tarihi
    24-12-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    407739

idx dosyasını görmeyince okumuyor sanırım... TS dosyanın yanında onu tanımlayan bir IDX uzantılı, aynı isimli dosya oluyor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    15-09-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    262429

ıdx olması şart değil ıdx yoksa sadece ileri geri hızlı oynatım yapamaz.
    XviD4PSP5 programını kullanmanı tavsiye ederim hem ücretsiz hem de hızlı.ayrıca ondan ona çevirmeye gerek kalmıyor.her türlü formatı anında ts formatına dönüştürüyor...

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    15091

ben total video converter ile ts'ye çeviriyorum (gerçi biraz uzun sürüyor ama) sorunsuz biçimde izliyorum idx dosyası arkadaşlarında belirttiği gibi ileri geri sardırmak için gerekli olmasada olur yani.

Member
    Giriş Tarihi
    17-06-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    17164

VideoReDo TVSuite birde bu proğramı deneyin daha hızlı ve kaliteli...

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    393

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi İMD Mesajı Göster
    ıdx olması şart değil ıdx yoksa sadece ileri geri hızlı oynatım yapamaz.
    XviD4PSP5 programını kullanmanı tavsiye ederim hem ücretsiz hem de hızlı.ayrıca ondan ona çevirmeye gerek kalmıyor.her türlü formatı anında ts formatına dönüştürüyor...
    arkadaşlar sorun benim dosyayı ts formatına çevirmem değil dün XviD4SP5 programıylada çevirdim filmi ama usb yi açıp filmi tıklayınca receiver kapanıp geri açılıyor reset atıyor yani.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    11-10-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    460141

New Icon7 Uydu Alıcısından Ts formatı ile film izlemek hakkında...

Arkadaşlar bende Next cis super plus var...
    Xvid4psp 5.0 programıyla filmleri dönüştürüyorum ve gayet başarılı bir şekilde izleyebiliyorum usb bellekten ....
    Fakat filmleri ileri geri saramıyorum , bunun için uydu alıcısına ayrı bir yazılım mı yüklenmesi gerekiyor veya idx dosyasından bahsetmiş bazı arkadaşlar incelediğim diğer konularda; detaylı bilgi verirseniz sevinirim , şimdiden herkese teşekkürler :)

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    393

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kaannnnn Mesajı Göster
    :help1:cihazım 2000 cıs süper plus ve son ota yazılı yüklü ve uydudanda güncelledim.pc de anlatıldığı gibi ts formatına çevirdiğim videoları usb ye atıyorum receivere takıyorum görüyor oynatacak biçimde ama tıkladığım zaman receiver açılıp kapanıyor.kaç kere değişik değişik yollardan yaptım gene aynı.yanlış yaptığım bir yermi var.bu işi yapabilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.teşekkürler.
    arkadaşlar ben çözümü buldum.aynı sorunu yaşayacak olan arkadaşlar için yazayım dedim.kimsenin başına gelmemiş heralde bu konuda kimse yardımcı olamadı bana.sorun dosyaları çevirmemde değil sorun film adının uzun olmasındaymışl.filmlerin ismini kısaltınca sorun çözüldü.:banana:

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı