Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: aradığımız müşteri hizmetleri bi haberler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-05-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    215239

aradığımız müşteri hizmetleri bi haberler

sanırım dt mh iki aşama ilk işe girenler biizim aradığımı mh oluyo bide digiwebten bizi arayanlar var..

dün mh aradım üyeşiğim bugunden itibaren dondurmuştum. dedim ki üyeliğimi aile paketine geçmek istiorum die burdan bizim bi yetkimiz yok dedi akabinde bekletti sonra dedi alıyorum aile paketine dedi peki deyip bekledim yine sonra sordum ne kadar fatura gelicek dedim 38.90 dedi modullu uyeyim dedim yine bekletti sonra dedi 28.90 dedi ne zman açılacak dedim yarın dedi, hemen dedi tamam açıorum dedi beklememe gerek varmı dedim hayır ben işlemı yaparım dedi.

sonu. digiturk üyeliğim donduruldu ? o zaman ben niye aradım açtırmak istedim onlarda neyi açtılar?
    işte arayınca böle bi mh. muhattap oluoruz oysa diğer bizi arayan mh. hizmetleri derdimizi daha ii anlıolar ...

Average Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    416428

"Size Ulaşalım " kısmında sorunumuzu dile getirdiğimiz için o sorunu çözebilecek kişiler arıyor bizi , MH biz aradığımızda ise bazen ilk günü olan bir temsilci bazende 3-4 Yıllık bir temsilci karşımıza çıkıyor ben genelde " Size Ulaşalım " kısmını kullanıyorum hem Telefon parası vermiyorum hemde karşıma en azından bilgili birileri çıkıyor ...

Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    483016

bende dün arayıp "kamu kampanyasından sinema paketi üyesiyim, 1 yıl garanti verip aylık ücreti biraz düşürmek istiyorum" dedim. mh de görevli bayan bu bilgiye nerden ulaştınız, mevcut üyelerimiz bu kampanyadan yararlanamıyor şeklinde cevaplar verdi. en iyisi digiwebten işin ehli kişilerle bağlantı kurmak sanırım.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-05-2004
    Mekan
    52 Ordu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    13585

Az önce bende kamu çalışanı indirimi için aradım benden kamu personeli kimlik kartı rotokopisini faxlamamı belirttiler. İndirimden yararlanabileceğimide ilettiler. Modüllü ailecek üyeliğim var...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı