Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: TV Kartı - SkyStar2 Uyumsuzluğu

New Member
    Giriş Tarihi
    03-04-2006
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    204193

Arrow TV Kartı - SkyStar2 Uyumsuzluğu

Mererhaba , 2 yıldır skystar 2 kullanıyordum. GEçenlerde Nvidia marka ekran kartım miadini doldurarak bozuldu. Bende gidip bir ATI Radeon X1550 model bir ekran kartı aldım. Ancak o günden beri TV izleyemiyorun.

Sizce ekran kartı ile skystar uyumsuzluğu diye bişey olabilir mi? Yoksa herhangi bir farklı sebep olabilir mi?

üşenmeden çatıya kadar çıkıp diseq bağlantısını, kabloları falan bile kontrol ettim ancak hala Sıfır Sinyal görünüyor. Problemi bulsam ona göre çaba sarfedeceğim ama sorunu keşfedemeiyorum bir türlü. Ne yapacağımı şaşırdım. Bana birkaç tavsiye de bulunabilir misiniz lütfen?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    683

benim bildiğim olmaması gerek çünkü bilgisayar skystarı ağ kartı olarak tanıyor belgi yeni aldığın kartın montajını yaparken skystar kartına dokunup slottan çıkartmış olabilirsin yada powersuply yetmiyo olabilir

New Member
    Giriş Tarihi
    03-04-2006
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    204193

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi warlock Mesajı Göster
    yada powersuply yetmiyo olabilir

Ah evet bir de o var. Yazmayı unuttum. Ekran kartı ile beraber bir de 250 watt powersupply almıştım. Ondan olma ihtimali de var yani öyle mi?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-02-2008
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    421753

SS2 ile ilgili herşeyi kaldırıp tekrar kurun. Donanım değişikliği olduğundan eski ayarlarla çalışmayabilir.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı