Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 39 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: vestel

Junior Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    920

vestel

arkadaslar ben yeni bir vestel digital kartlı receiver aldım henüz modül almadım acaba matrix modül bu cihazda çalışıyor mu boşa para vermeyelim :stupidprv

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    47

vestel alacağına arçelik beko alsaydın daha iyi olurdu en azından topfield üretimleri bu cihazlar. neyse cihazını modül almaya gittiğin yere getir orda takıp denersen daha iyi ben öyle yaptım başka türlü birşey söylemek yanlış olur bence.

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    105

Arkadaşım bende de Vestel 820 CI model digital receiver ile matrix modül 1.055 kullanıyorum. herhangi bir sorun yok. yanlız bazı kanallarda çözüm yavaş oluyor. bu artık cihazdan mı yoksa modülden mi kaynaklanıyor tam bilemiyorum. bilgine sunulur.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    920

peki modülü taktıktan sonra herhangi bir işlem yapmak gerekiyor mu? yoksa takınca kendisi otomatik olarak kanalları çözüyor mu?

Junior Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    920

sevgili agvali arkadaş; başka bir topicte bir arkadaş cihazda mr 1055 i çalıştıramadığını yazıyordu kafam karıştı dogrusu

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1220

selamlar bende vestel 840CI kartlı alici var ama mödülüm yok hangi modülü almami önerirsiniz ayrica 120cmlik iki antenim var hotbird ve turksat bi tane daha 120lik alsam hangi uydudan kanal alirim ama kanal sayisi fazla olmasi sarti ile astra diye dusunuyorum ama sizce nasil olur yardim lutfen

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    105

vestel

valla arkadaş bende çalışıyor yanlız üst slotta hafif çizgiler yapıyor o kadar ama alt sloota sorun yok. bu arada bendeki model 820 CI. sorunsuz çalışıyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    14 Bolu
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    77

Şemsettin benim hotbird listemde yazılı olan kanalların tamamını neredeyse çözüyor oarada gerekli açıklamalar var.
    1- Kesinlikle Euro ı****o, Eurocam, I****o Access modülleri almayın. Yazılımınız pek desteklemez. Az kanal seyredebilirsiniz.
    2- Matrıx reolad modül kartlı veya elle *** girerek çalışabiliyor. Hotbird uydusundaki
    Polsat paketi dediğimiz benim hotbird topicdeki listemde siyah yazılı kanalları günlük olarak elle *** girerek seyredebilirsiniz. Genelde devamlı *** değiştiriyorlar. Bu kanalları
    7-10 sn. arası çözer. Ayrıca hispasattaki şifreli yayınları çözer.
    3- Free x-tv, Zeta cam (Sarı renkte holigramı ve free x-tv yazılı) olabilir. Bu tip modüllerde free x-tv ***** yayınını kartsız otamatik olarak çözer. Polsat ve hispasat uydusundaki yayınları çözmez. Diğer yayınları kart takılarak izlenebilir. Ayrıca Ab-sat paketinde xxl vb birkaç kanalı modül içine girerek vı dediğinizde çözebilirsiniz.
    All dediğinizde frree x-tv kanalı ve diğer kanalları çözer.
    4- Blue ıce vb modüllerde dont panıc kanalı hotbirdde fazladan free x-tv ile çözer. Polsat ve hispasat uydusunu çözmez.

Durum bundan ibarettir Kısaca. Geniş bilgi için benim Hotbird listeme bakın. ve modül bölümümüzde biraz gezinin. Çünkü modül zırt pırt alınan birşeyler değil. Herkes zevkine göre modül alır.

Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1248

ArkadaŞlar Ben Yenİ Üye Oldum Herkeze Selamlar....
    Rex Marka Cİhazim Var , Anladigim Kadari İle Bu Cİhazdan Kimsede Yok ...
    Pekİ Ben Napicam Bu Yazilima Nereden UlaŞacagim İldgİsİ Olanlardan Bİ Yardim Lutfen......

Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    33 İçel
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    979

@korfezden

REX Vestelin yan üretimi bir cihaz..
    Vestel servisleri yardımcı oluyor..
    Mersin'den selamlar..

Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    33 İçel
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    979

Ayrıca Vestel cihazlarla en iyi uyumlu Modül.......JOKERcam veya ZetaCam..
    hayırlı işler bol güneşler dileğiyle...!!

New Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2004
    Üye No
    1765

:) ukaryagar arkadaşım bendede 820.cı vestel var ilk aldığımda yazılımı 1-8-16 idi i****o
    modül aldığımda hiçbir kanalı açmadı servis yazlılımını 1-8-11 yaptı açtı ve bir müddet
    sonra matrıx 1,055 aldım şifreleri bazen açıyor yada açmıyordu kanal değiştirincede aç-
    mıyordu tekrar yazılımı değiştirdim 1-8-15 yapıldı açtı ama ağır açıyor. 820.cı vestel ve
    1.055 matrıx modül için en uygun yazılım hangisi VESTEL aldığım için pişmanım. Aydınla-
    tırsan sevinirim. İyi günler dileğiyle.

Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    33 İçel
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    979

@orhanbilgic
    Arkadasim..vestelin cihazları normalde zaten agır çalısıyor..
    bu tur cihazların tek artısı gerçek garantisi ve arkasında olan servis hizmeti..
    bir tek bu nedenlerden tercih edilebiliyor...şimdikinden daha fazla hızlandıramazsın..
    teşekkürler...

New Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2004
    Üye No
    1765

UKARYAGAR Arkadaşım sağol.
    ben İzmir ili Menemen ilçesinde ikamet etmekteyim internet kafelere giderek bu siteye
    girebilmekte ve yeni yeni siz ve sizin gibi arkadaşlardan çoğu bilgileri öğrenmekteyim bu
    konuda hepinize ayrı ayrı teşekkür eder biryerlerde kullanım giriş çıkış hatası yaparsamda
    özür dilerim.Birde Hispa'daki sık sık olan donmalar için ne yapmam gerekir (Cihaz Vestel
    820.cı Modül 1.055) bende bilgisayar veya gerekli olan ekipmanlarda yok bu konularda
    İZMİR de kimden hangi elektronikçiden nasıl bilgi ve yardım alabilirim aydınlatırsan sevini-
    rim. MENEMEN'Li

Banned Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    992

arkadaşlar bence vestel cihaz alanlar dogru bi seçim yapmışlar ... cihaz larınız 2yıl garanti kapsamında oldugu için kendiniz müdahale etmeyin... matrix modülü çalıştıramayanlar 1,4,1e versiyonunu en yakın yetkili servise gidip ücretsiz yüklete bilir bu arada matrix modülü cihazın üst modül girişine takacaksınız selamlar (vestel sevis)

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Sn.03aykut

Satıcı veya servis olarak bence yardım edin,reklam yapmak olmaz,ayrıca vestel cihazla ilgili onlarca sorun yazabilirim size,ancak burası sorun ve sıkıntıları gidermek üzere açılmış bir yer.

Saygılar

Banned Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    992

bakın arkadaşlar amacım reklam degil yardımcı olmaya çalışıyorum yazılımları verememki ama en yakın servisten ücretsiz olarak yükletebilirsiniz.. dahanasıl yadımcı olayım bülent bey...

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

arkadaşlar bence vestel cihaz alanlar dogru bi seçim yapmışlar
    Bu yazınız için yazdım,mesaj altında (vestel servis) yazmasaydınız zaten yazmazdım ! Yardım elbette edebilirisiniz,zaten amaçta bu.

Sevgiler

Banned Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    992

amaç yardım elbette ama o cihazları next veya diger markalarla yardım konusunda karşılaştıramayız bu cihazların 2yıl garantili oldugunu söledim neden kendileri uğraşşınki??

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

İlk mesajınız üzere yazılmış bir uyarı o kadar,uzatmanın anlamı yok sanırım ? Yazılarda doğru seçim olaran tek markayı ve üstelik servis olarak yazarsanız bu yazıyı herkese yazarım,sanırım konuyu anlamadınız.

Neyse....konu başlığa uygun gitsin.

Sevgiler

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık