Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 23 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: sıktı artık....

Vip
    Giriş Tarihi
    01-07-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    114033

sıktı artık....

ekim ayında dsport ve belgesel kanalları izlemek için dsmart kutusu aldım,bu zaman içeriğinde adı geçen kanalları ne zaman izlesem sık sık kırmız,siyah,vs noktalı reklamlar artık çekimez oldular,tamam reklamlar ekmek parasıdır,zaten periyodik olarak aralarda verilmektedir
    bu kırmızı noktalar yüzünden kanal değiştiremiyorsun illede noktayı izleyecen,buna mecburmuyum yahu sıktı artık,,eğer önceden bu noktalar hakkında bilgim olsaydı dsmart'ı almazdım,

sevgiler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-12-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    168728

bu bi dijital platform olduğu için bu şekilde reklamlar vermek zorunda bundan para kazanıyor zaten o tarz reklamlar çıktığından gerii tuşuna basarak pasif duruma getirebiliyorsun sanırım

Vip
    Giriş Tarihi
    01-07-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    114033

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi efsane_2 Mesajı Göster
    bu bi dijital platform olduğu için bu şekilde reklamlar vermek zorunda bundan para kazanıyor zaten o tarz reklamlar çıktığından gerii tuşuna basarak pasif duruma getirebiliyorsun sanırım
    üstad biliyorum,
    herseferindede olmuyorki,bence insanın psikolijisini bozuluyor:Ç
    öncede takmadım baktım sık sık noktalar ortaya çıkmaya başladı:Ç
    burda paylaşayım dedim

sevgiler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-04-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    337652

evet, ben de bu reklamlardan ve b-mail lerden sıkıldım.. zaten toplasam günde 2 ya da 3 saat d-smart başındayımdır.. ama o süre zarfında bile bıktırmayı başardılar..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-09-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    453098

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi boya1 Mesajı Göster
    ekim ayında dsport ve belgesel kanalları izlemek için dsmart kutusu aldım,bu zaman içeriğinde adı geçen kanalları ne zaman izlesem sık sık kırmız,siyah,vs noktalı reklamlar artık çekimez oldular,tamam reklamlar ekmek parasıdır,zaten periyodik olarak aralarda verilmektedir
    bu kırmızı noktalar yüzünden kanal değiştiremiyorsun illede noktayı izleyecen,buna mecburmuyum yahu sıktı artık,,eğer önceden bu noktalar hakkında bilgim olsaydı dsmart'ı almazdım,

sevgiler
    Evet zaman zamna an sıkıyor,ama nedense bugün pek çıkmadı.Hd film ve kanalları seyrederken bugün çıkmadı.
    Ancak bir tuşla kurtulmak pek zor değil.
    bu tür reklamlar herhalde sık seyredilen zamanlarda konuyor,ancak doğru değil.Dtde de futbol maçları sırasında reklam oluyordu.Paralı platformlarda reklamların az ve ara zamanlarda olması gerekmez mi!

Senior Member
    Giriş Tarihi
    25-11-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    44432

bence d-smart olayı son buldu zaten bu vergi borcu felan derken d-smart başlamadan bitti

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-07-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    237348

acaba bu digitürkte de böylemidir arkadaşlar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2007
    Mekan
    Üye No
    396113

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Uygarman Mesajı Göster
    bence d-smart olayı son buldu zaten bu vergi borcu felan derken d-smart başlamadan bitti

2,5 yıldır aynı şeyleri söylüyorsunuz forumlarda. 2,5 yıldır da D-Smart piyasada var.:) Bence artık kabullenmek gerek. Bir D-Smart gerçeği var. İyidir, kötüdür. Kalitelidir, kalitesizdir ayrı konu. Ama artık kabullenmek gerek.

Ben de alalı 1,5 yıl oldu. Zaman zaman yaşananlara sinir olsam da eskisi kadar sorun yaşamıyorum.

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi tuzlalı Mesajı Göster
    Maalesef Digiturk'te de son zamanlarda 10. yıl kampanyası, film galaları ile ilgili reklamlar arttı. Tam Moviemax, Goldmax gibi kanallarda güzel bir film izliyorum altyazılı. Reklam çıkması sırasında altyazı kayboluyor, kumanda kitleniyor.

D-Smart'ta en azından geri tuşuna basınca reklam gidiyor. Digiturk'te bu olay da yok.:(

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-07-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    237348

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ozanoz Mesajı Göster
    2,5 yıldır aynı şeyleri söylüyorsunuz forumlarda. 2,5 yıldır da D-Smart piyasada var.:) Bence artık kabullenmek gerek. Bir D-Smart gerçeği var. İyidir, kötüdür. Kalitelidir, kalitesizdir ayrı konu. Ama artık kabullenmek gerek.

Ben de alalı 1,5 yıl oldu. Zaman zaman yaşananlara sinir olsam da eskisi kadar sorun yaşamıyorum.

Maalesef Digiturk'te de son zamanlarda 10. yıl kampanyası, film galaları ile ilgili reklamlar arttı. Tam Moviemax, Goldmax gibi kanallarda güzel bir film izliyorum altyazılı. Reklam çıkması sırasında altyazı kayboluyor, kumanda kitleniyor.

D-Smart'ta en azından geri tuşuna basınca reklam gidiyor. Digiturk'te bu olay da yok.:(
    desenizle dsmartı olanda digitürkü olanlarında sikayetleri cok her iki platformunda eksiyi var ozaman
    Düzenleyen tuzlalı : 20-02-2009 at 12:26

New Member
    Giriş Tarihi
    13-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    27900

arkadaşlar ben de d-smart kullanıyorum 1yıldır ve bu interaktif reklamlardan şikayetçiyim. dediğiniz gibi geri tuşuna basmakla pek kolay kurtulunmuyor o reklamlardan. geri tuşuna basıp reklamı iptal ettiğinizde5-10sn kumanda çalışmıyor ve bu esnada bastığınız tüm tuşlar, belli bir süre sonra aktif oluyor ve makineli tüfek gibi kanallar değişiyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    173940

bende çok sıkıldım reklam çıkıyo geri diyince aynı kanala gelince aynı reklam yine çıkıyo :) ve reklamda çıkınca cihaz kitleniyo 10-20 saniye kumanda işlemiyo :smiles20:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-04-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    337652

digiturk plus cihazının belki bir eksiği bu ama hiç bir interaktif reklam, mesaj, mail falan gelmiyor.. ileride yazılımla ''gelir'' hale gelecektir cihaz belki ama şu an için bu tarz sıkıntılarım yok valla d-smart taki gibi..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-07-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    237348

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi orhans83 Mesajı Göster
    arkadaşlar ben de d-smart kullanıyorum 1yıldır ve bu interaktif reklamlardan şikayetçiyim. dediğiniz gibi geri tuşuna basmakla pek kolay kurtulunmuyor o reklamlardan. geri tuşuna basıp reklamı iptal ettiğinizde5-10sn kumanda çalışmıyor ve bu esnada bastığınız tüm tuşlar, belli bir süre sonra aktif oluyor ve makineli tüfek gibi kanallar değişiyor
    arkadaşlar bu sorunu ben söyle hallediyorum böyle bir reklam gelince geri tusuna bastıktan sonra 3 saniye bekliyorum bu sırada ekranda bir genişleme oluyor yani bundan sonra kanal deyiştirme yapabilirsiniz sayet geri tusuna basıp hemen kanal deyişme yaparsanız cihaz takılma donma yapar ben böyle hallediyorum
    Düzenleyen tuzlalı : 20-02-2009 at 18:29

Senior Member
    Giriş Tarihi
    30-04-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    212095

benim digiturk makineme gelen reklamlar back le gidiyor.makinemde kitlenmiyor.ama dsmart makinelerinde gormustum kitlenmeler oluyordu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-06-2008
    Mekan
    05 Amasya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    441537

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi borajik Mesajı Göster
    benim digiturk makineme gelen reklamlar back le gidiyor.makinemde kitlenmiyor.ama dsmart makinelerinde gormustum kitlenmeler oluyordu
    nasıl kilitlenmiyor arkadaşım reklam geliyor back e basıyorum reklam kalkıyor ama 5-10 saniye kilitleniyor kanal değişmiyor diğer tuşlarda işlemiyor 5-10 saniye özellikle de lig tv de maçlarda gelen ''ok'' a bas geldiğinde de back e basıldığında yine bu problem oluyor.dikkat et farketmen lazım:ok:
    Düzenleyen fatal05 : 20-02-2009 at 19:18

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    426414

Hayır arkadaşım hiç kilitlenmiyor reklam bile yok sabahleyin CNBC-e, NTV, CNNTURK ve hatta BLOOMBERG kanalında en üst sağda BORSA yazı çıkıyor BACK tuşuna bastığı zaman hiç kilitlenmiyor. Donmuyor bile... İnteraktif Kanalın'da bir kilitlenme oluyor ama fişini çek tak çek tak gerek kalmıyor kendin kendini düzeliyor. Millet kimse şikayetçi olmuyor ki....

Ablamda D-SMART'ı var inanın ne bu ya her tarafı reklam çıkıyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2007
    Mekan
    Üye No
    396113

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 24 Jack Bauer Mesajı Göster
    Hayır arkadaşım hiç kilitlenmiyor reklam bile yok sabahleyin CNBC-e, NTV, CNNTURK ve hatta BLOOMBERG kanalında en üst sağda BORSA yazı çıkıyor BACK tuşuna bastığı zaman hiç kilitlenmiyor. Donmuyor bile... İnteraktif Kanalın'da bir kilitlenme oluyor ama fişini çek tak çek tak gerek kalmıyor kendin kendini düzeliyor. Millet kimse şikayetçi olmuyor ki....

Ablamda D-SMART'ı var inanın ne bu ya her tarafı reklam çıkıyor.

Sinema kanallarındaki 10.yıl hediye yağmuru ve film galası reklamlarında kilitlenme çok can sıkıyor arkadaşım. Sendeki üyelikte sinema kanalları dahil değilse bilmezsin.

Ama reklamlar sırasında altyazı bile kesiliyor. Çok can sıkıcı. Ekonomi kanallarındaki borsa reklamında ve Lig Tv'deki top işaretinde çok sorun yok. Ama sinema kanallarında akşamları gelen reklamlar tam bir eziyet.:write:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-07-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    20970

9002 kullananlarda sorun yok çünkü interkatif değil bu cihazlar.

Member
    Giriş Tarihi
    16-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    41229

New Icon13

bu ne biçim mantıktır arkadaş

ben oturup kafamı dinleyeyim diye sakin birşeyler seyretmek isteyecem

400 küsür para verecem peşin

bir de üstüne
    saçma sapan gerekli gereksiz interaktif reklamlarla sinir mi olacam !!:crashs:

pes artık!
    :wc:

vazgeçtim dsmarttan

iyi ki burada bu tarz konuları dile getiriyorsunuz.

öğrendiğimiz iyi oldu.

:crashs:
    Düzenleyen ozgurco : 20-02-2009 at 22:06

Member
    Giriş Tarihi
    11-07-2008
    Mekan
    33 İçel
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    443999

cihazlarda kilitlenmeler sinyallerin zayıf olmasından kaynaklı arkadaşlar bence. bütün kullanıcılar aynı sorunu yaşayacak olsa kıyamet kopar. bi çanak anten ayarınızı kontrol edip sinyalleri biraz daha yükseltmeye çalışın birdu bunu deneyin. işe yarayacağından eminim...

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı