Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: [YARDIM] Philips HTS 3357

Member
    Giriş Tarihi
    29-10-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    277924

[YARDIM] Philips HTS 3357

Merhaba arkadaslar. Philips 3357 DVD/DivX oynaticim var. Cok uzun zamandir bununla ilgili degistirilmis yazilim bakiyorum ama hicbir yerde yok. Karsilastigim sorunlari soyle siralayayim:

-Goruntu kalitesi kesinlikle cok kotu. Bu arada, Philips'in kendi sayfasinda yayimlanan en son yazilimini yukledim. Elimde Minton 1304 var, hem de ilk cikan en eski seri. Hem Minton'u, hem de Philips'i, L.C.D. televizyonuma bagliyorum ve ayni filmi ikisinde de oynatiyorum. Minton'u YPbPr Component'ten, Philips'i de H.D.M.I.'dan bagliyorum. O kadar bariz bir fark var ki, gormelisiniz. Minton, sanki 720p'lik bir BluRay Divx oynatiyormuscasina bir goruntu verirken, Philips, cok kotu kalite bir V.C.D. goruntusu veriyor. Ustelik codec'in DivX ya da XviD olmasi fark etmiyor, sonuc ayni. Bu durum scart baglantisi icin de gecerli.

-Philips'in alt yazilari cok kotu. Ekranin neredeyse ortasinda cikiyor, filmi cok engelliyor ve karakterler kucuk. Renk degistiremiyorsunuz.

Ben neredeyse bir yildir forumda takip ediyorum ama 3357 icin yazilim yok. Bu isten anlayan ustatlar icin bunu yapmanin cok zor oldugunu dusunmuyorum. Ornegin, Minton'un kendi yazilimi bir felaketken, sidekick ustadin yaptigi muhtesem yazilimlar sayesinde alet bir canavar haline geldi. Ayni sey Philips icin de yapilabilir. Ozellikle Ankara'da yasayan ve "Elimde 3357 yok ama olursa deneyebilirim" diyen ustatlar baglantiya gecip bir yardim eli uzatirsa, benim gibi magdur olan tum kullanicilarin yuzu guldurulmus olur.

En iyi dileklerimle.

BrOwen

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    15091

Merhaba bu cihazın yazılımı nasıl güncellenir?

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı