arkadaşlar bugün bana bi mail geldi gönderen: Microsoft Müşteri Desteği ([email protected])
başlık zaten açtığım konunun başlığı ama ben böyle bir uygulamanın etik açıdan doğru bulmadığımdan böyle birşeyin yapılacağına inanmıyorum acaba gerçekten de böle bi uygulama varmı şahsen ben güvenip hesap adımı ve şifremi girmedim sizlerin görüşünü bekliyorum eğer kötü amaçlı bi uygulamaysa herkes bilgilenmiş olur bu vasıtayla maili aynen kopyalıyorum:

Merhaba

Microsoft Müşteri Desteğine Hoş Geldiniz.

Windows Live kişi listenizde sizi engelleyen kullanıcılarınızı görmek için aşağıdaki yönergeleri izleyin.

İSTEĞİ ONAYLAMA VE ENGELLEYEN KULLANICI LİSTENİZİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN ;

1. Aşağıdaki web adresini kopyalayın:

ÖNEMLİ: Sahte ("kimlik avı") e-postalarda çoğunlukla yanıltıcı bağlantılar kullanıldığından, Microsoft e-posta içindeki bağlantıları tıklatmamanızı, bunun yerine bu bağlantıları yukarıda açıklandığı gibi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırmanızı önerir.

2. Web tarayıcınızı açın, bağlantıyı adres çubuğuna yapıştırın ve sonra ENTER tuşuna basın.

3. Açılan web sayfasındaki yönergeleri izleyin.

DİĞER BİLGİLER

Windows Live gizliliğinizi korumak için çalışmaktadır. adresindeki gizlilik bildirimimizi gözden geçirmenizi öneririz.

Daha fazla bilgi için adresindeki Windows Live Hesabı sitesine gidin.

Teşekkürler,

Microsoft Müşteri Desteği

NOT: İzlenmeyen bir e-posta adresinden gönderildiğinden lütfen bu iletiye yanıt göndermeyin. Bu adrese gönderilen postalar yanıtlanamaz.

Microsoft Corporation © 2009