Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Kathrein ve Altyazı

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-12-2005
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    167057

Kathrein ve Altyazı

Selam arkadaşlar. Şu an bir Kathrein 910 cihaz almak üzereyim fakat aklıma takılan bir konu oldu. Ne bu forumda ne de başka yerde sorulduğunu da görmedim ve bulamadım şimdiye kadar. Sorum şu: Bu cihazlarda (910 modeli) filmlere Dm500s'deki Drtic pluginiyle yaptığımız gibi internetten indirdiğimiz türkçe altyazıları ekleyebiliyo muyuz acaba?

Cihazı almaktaki asli amacım HD film seyretmek, bu yüzden bu altyazı olayı benim için önemli. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum cevaplarınız bekliyorum...

Adviser
    Giriş Tarihi
    24-01-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    179270

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi SoulSlayer Mesajı Göster
    Selam arkadaşlar. Şu an bir Kathrein 910 cihaz almak üzereyim fakat aklıma takılan bir konu oldu. Ne bu forumda ne de başka yerde sorulduğunu da görmedim ve bulamadım şimdiye kadar. Sorum şu: Bu cihazlarda (910 modeli) filmlere Dm500s'deki Drtic pluginiyle yaptığımız gibi internetten indirdiğimiz türkçe altyazıları ekleyebiliyo muyuz acaba?

Cihazı almaktaki asli amacım HD film seyretmek, bu yüzden bu altyazı olayı benim için önemli. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum cevaplarınız bekliyorum...
    Hayır şuan için izleyemiyorsunuz. Ancak mkv konteynırlı filmleri izleyebilirsiniz (beta aşamasında).

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-03-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    424903

enigma degilde orginal img ve modife edilmis ilmagelerde izlemek istdedigin filmi kvm vide maneger ile konverte edip alt yazi akleyebilirsin kendim hic denemedim ama olmasi lazim
    Düzenleyen tosun_1 : 17-02-2009 at 16:16

Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    15 Burdur
    Üye No
    749

divx leri konvert yapıp alt yazılşı izleyebilirsiniz KVM ile. ben denedim izliyorum

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    3427

sorduğunuz olayı şuan için yapmak mümkün değil lakin yazılımlar her geçen gün biraz daha gelişiyor ve altyazı olayını sadece menüde görünmenin dışında işe yarar halede getireceklerdir. 500s de çıktığında bu özelliğe sahip değildi ve hayli uzun bir süreç sonunda bu noktaya gelmişti bunuda unutmamak lazım. Ki diğer yandan şuan için bunu yapabilen bir hd recever da yok (tabi yanlış bilmiyorsam) Ama diğer yandan yukarıda da bazı arkadaşların bahsettiği gibi harici video dosyalarınızı alt yazılı olarak seyretmek mümkün lakin bu işlem orginal yazılımda biraz zor ve uğraştırıcı keza E2 image ile ise hayli koly ve rahat altyazınız video dosyasının ismi ile aynı isimde ve aynı klasörde srt uzantılı olması kafi. Dolayısıyla eğer kathi alacaksanız bir usb stick ile kullanmanız ve açılışta yapmak istediğiniz işleme göre orginal yazılım veya E2 image ile açmanız mümkün.

Saygılarımla.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı