Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 17 mesajdan 1 ile 17 arası

Konu: Nokia 5800 express music deneyen varmı

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    45428

Nokia 5800 express music deneyen varmı

Arkadaşlar bu teleofonu denedinizmi ? nasıl? forumda böyle bir konu bulamadımda..

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    45428

kimse bu telefonu görmemiş galiba..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    10-05-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    99973

Cihaz süper. kalemi de var. kutu da tv bağlantısı kılıfı da var. mesajda ekranda klavye çıkıyor isterseniz numerik isterseniz q klavye oluyor yada kalemle de yazabiliyorsunuz. ses ve görüntü de iyi. video kayıt titreşim 3,2mp kamera ne istersen var. hafıza kartı 8 gb. çıkıyor.
    iphone yalanlarına ve saçmalıklarına inat her zaman NOKIA tavsiye olunur.
    NOKIA = Teknoloji
    iphone = yontma taş devri

Senior Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2005
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    143999

valla gerçekten güzel bir telefon kullanıyorum tavsiyede ederim.Wirellesle internete bağlanmak ve bağlantıyı full ekranda yapmak gerçekten güzel.Ayrıca dokunmatik ekran olması symbian oluşundan dolayı program yükleyebilmen ve bir müzik telefonu olmasıda cabası.Hemde 6 ay boyunca müzik indirme bedava.Tamam pek avantajlı gözükmesede yinede telefonuna rahatca mp3 indirebiliosun yasal yollardan :)

Vesselam güzel telefon :)
    Düzenleyen arasy : 02-03-2009 at 00:42

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    45428

aldım cihazı ama iki gün sonra iade ettim benim gibi 3 seneden beri nokia 6630 ile hızlı msj yazanlar için başarılı bir telefon değil bence msj yazması çok problem.. bu yüzden iki gün sonra iade ettim.şimdi 5630 cep teli bekliyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-09-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    380033

ekran dokunmatiği iphone kadar hassas değil alacaklara bilgi olsun birde tipini ben beğenmediğim açıkcası satıyorum ama satarkende için cızlıyor :)

New Member
    Giriş Tarihi
    01-07-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    361817

Bence gayet güzel tlefon.Dün bide navi yükledim, yapamayacagi sey yok gibi. Tavsiye ederim...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    20556

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi emesenli Mesajı Göster
    ekran dokunmatiği iphone kadar hassas değil alacaklara bilgi olsun birde tipini ben beğenmediğim açıkcası satıyorum ama satarkende için cızlıyor :)
    arkadaşım beğenmediğin neyi var dı neden satıyorsun ?? dokunmatiğinin hassas olmadığını söyledin bi örnek versen ?? bu cihazdan almayı düşünüorum da kullananların fikirlerini merak ediorum çok ???

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    20556

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi aykutersoy Mesajı Göster
    aldım cihazı ama iki gün sonra iade ettim benim gibi 3 seneden beri nokia 6630 ile hızlı msj yazanlar için başarılı bir telefon değil bence msj yazması çok problem.. bu yüzden iki gün sonra iade ettim.şimdi 5630 cep teli bekliyorum.
    mesaj yazarken karşılaştığın zorluklar neydi arkadaşım ?? ve ne kadara aldın ? nerden aldın ?

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    126313

bende şipariş verdim 2 güne gelicek ama bu yorumları görünce aklıma kurt düştü.

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-09-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    28681

arkadaşım, bu tür merak ettiğin elektronikleri youtube da arayıp tüm videolarını bulabilirsin, kamerası nasıl çekmiş, özellikleri nedir herşey için şiddetle tavsiyem

Senior Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2005
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    143999

dokunmatiği o kadarda sorun değil yeterince hassas.Ben şahsen kalem kullanmadan işimi görüyorum telefonla.Ancak şu bi gerçekki bu telefonu ne kadar sevsemde sorunlu bi telefon.Kimi sitelerde ahizede problem var diolar,arada açıklık var diyolar.Bendede sorun eksik olmadı sağolsun wlan sihirbazı sorun yarattı.Bir siteye giriyorum.Başka bi link v.s biyere tıkladığımda telefon kasılıyor ve bi süre sonra wlan sihirbazı kapanıyor.Servise götürdüm ancak cumartesiye hallolur dediler.Yani sonuç olarak problem yaşatıyor telefon.Ki ben internette okuduklarıma pekte inanmak istememiştim.

Member
    Giriş Tarihi
    27-12-2004
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    56189

Nokia 5800 bende aldım. Çok şükür ahize problemi çıkmadı. Açıklık içinde özellikle almadan kutusunu açık iyice baktım.
    Dokunmatiği konusunda daha önce dokunmatik telefon kullanmadığımdan kıyaslama yapamayacağım. ancak telofonu ben beğendim.

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    45428

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi somalı Mesajı Göster
    arkadaşım beğenmediğin neyi var dı neden satıyorsun ?? dokunmatiğinin hassas olmadığını söyledin bi örnek versen ?? bu cihazdan almayı düşünüorum da kullananların fikirlerini merak ediorum çok ???
    eğer çok msj yazan biriseyniz bu telefon çok başarılı değil bakmadan yazılmıyor, mesela yolda yürüyürsunuz durup msj yazmanız lazım tuşları hissetmediğiniz için yazılamıyr. iade ettim şimdi e51 cep tele bakıcam alıcam gibi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-06-2004
    Mekan
    43 Kütahya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15664

ben yeni aldım bence çok güzel bir telefon...mesaj konusuna gelince el yazısı ile yazabiliyorsun kalemiyle... 4-5lik bir telefon bana göre...
    sygılar...
    Düzenleyen o.r.c.a : 25-03-2009 at 17:53 Sebep: düzeltme

Junior Member
    Giriş Tarihi
    11-10-2004
    Mekan
    62 Tunceli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    33487

Arkadaşlar bence herşeyi ile güzel ama dokunmatik olduğu için ekran cok cabuk pisleniyor.Ama ben kullandım hakikaten güzel bir telefon bence alcak olan düşünmeden alsın ...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı