Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 17 mesajdan 1 ile 17 arası

Konu: spidershare ile ilgili

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    17486

spidershare ile ilgili

spidershare ile ilgili kurulum açıklaması bulamadım arkadaşlar sitede varsa veya başka biryerde yardımcı olursanız sevinirim.
    Not.konuyla ilgili yere daha önce yazdım ama kimse o konuyla ilgilenmiyor sanırım cevap veren olmadı o yüzden yeni konu açmak zorunda kaldım moderetörler kusurabakmasın şimdiden özür.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    138

Newcamd için aşağıdaki ayarları yapacaksın.Ama Gbox kullanacaksan HSIC öneririm:Basit kasmayan sorunsuz bir program...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    17486

teşekkürler arkadaşım ama bu ayarları yaptım sörvıra bağlanmadı saremaksla bağlandı ama bunla bağlanmadı sadece bukadarmı bu ayarlar diyer menülerde ayar yokmu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-05-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    213822

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi morak Mesajı Göster
    teşekkürler arkadaşım ama bu ayarları yaptım sörvıra bağlanmadı saremaksla bağlandı ama bunla bağlanmadı sadece bukadarmı bu ayarlar diyer menülerde ayar yokmu
    serverında sorun vardır ozman

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    17486

şimdi açıldı ama yine aynı paket içinde bazı kanallar açılmıyor sanırım pc den olan bu yöntem çok verimli deyil çünkü direk eternet girişli cihazla yaptığıomda bütün kanallar açılıyordu

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    17486

spidershare ile bazı paketler açılıyor bazıları açılmıyor ayrıca aynı paket içinde yine bazı kanallar açık bazı kanallar açılmıyor aynı sörvırda başka aletle aynı kullanıcı adı ve şifresiyle hepsi açık yani sörvırda birşey yok neden olabilir arkadaşlar

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-03-2004
    Mekan
    77 Yalova
    Üye No
    8924

aynı sorunu bendde yasıyorum sanırım nexte yasanıyıor bu sorun.bazı kanalllları acıyor aynnı pakette bazı karalları ı acmıyyor bende yazdım defalarca ama bır caree bulamadım

Junior Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    33 İçel
    Üye No
    786

Arkadaşlar bende "access violation at address 004F26A5 in module spider share 1.0.20 exe.Read of address 01F8C1C3" uyarısı alıyorum sürekli SpiderShare' den.Yada "access violation address 000000000.Read of address 0000000000".Ne yapmam lazım arkadaşlar.Bilgi verirseniz sevinirim.Cihazım NEXT 2000 DPCIS SUPER PLUS.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2005
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    60208

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hattan Mesajı Göster
    Arkadaşlar bende "access violation at address 004F26A5 in module spider share 1.0.20 exe.Read of address 01F8C1C3" uyarısı alıyorum sürekli SpiderShare' den.Yada "access violation address 000000000.Read of address 0000000000".Ne yapmam lazım arkadaşlar.Bilgi verirseniz sevinirim.Cihazım NEXT 2000 DPCIS SUPER PLUS.
    bağlı olduğun serverin portlarından data gelmemesi ;yani kesinti ,kapanma olduğunda programın verdiği hata uyarısıdır.
    saygılar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    17486

Arkadaşlar sorunsuz tüm paketleri yada paketin içindeki tüm kanalları açan program yokmu 3 programı denedim WSP,spaydersahere,sharemax hepsinde sorun var biri birini açıyor diyeri bağka sını hepsini açan çıkmadı lütfen yardım

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2005
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    60208

Arkadaşlar sorunsuz tüm paketleri yada paketin içindeki tüm kanalları açan program yokmu 3 programı denedim WSP,spaydersahere,sharemax hepsinde sorun var biri birini açıyor diyeri bağka sını hepsini açan çıkmadı lütfen yardım
    hangi paketin kanalarını açamadın SPIDERSHARE ile...?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    17486

freex açmıyor novadan bazıları açıyor bazıları açmıyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2005
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    60208

freex açmıyor novadan bazıları açıyor bazıları açmıyor
    freexler sky şifresinden mi geliyor yoksa i****o dan mı ?
    eğer i****o ile gelen yayınların portunu programın menüsünden option sekmesine gir hangi portu novaya verdiysen o portun i****o chids bölümünden port numaralarını yanından ok ile seç va altta Autodecet',i tıkla sırayla tüm nova kanalları üzerinde bekle açıldıktan sonra bi daha böyle işelme gerek kalmayacak çünkü tüm chidleri program auto olarak tanıyacak.nova içinde açılmayan bazı kanalların olması normal o kartın abonelik kapsamıyla ilgilidir.Gamma kart tüm kanalları açıyor diye biliyorum.freexleri de bu şekilde incele...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    17486

teşekkürler freex sky geliyor akşam dediklerini bir deneyim

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    17486

dediklerinizi yaptım nova hiç açılmıyor hiçbir kanal free x de bazen açıp bazen açmıyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2005
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    60208

dediklerinizi yaptım nova hiç açılmıyor hiçbir kanal free x de bazen açıp bazen açmıyor
    başka programla açarsan uygulamada hata yapıyorsun...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    17486

nasıl başka programla açarsam yani wsp gibimi benim anladığım kadarınca bu programların hiç biri stabil deyil wsp yi ilk kurdum çok güzel açdı hepsini ertesi günü hiçbirşey açmadı okadar uğraştım yok sonra sharemax kurdum o sadece bir paketi açdı diyeri yok spidershare kurdum o paketiaçıyor içinden kanal seçiyor anlamadım yani kendinden eternetli cihazlar gibi programı kurdum bilgileri girdim hangi paketler varsa hepsi gelsin yok sanırım neyi kurayım daha doğrusu neyi açayım bilemiyorum.bir program çalışırken diyerini kapatıyorum kaldırıyorum çakışmasın diye yani wsp kullanıyorsam o an sharemax ı kaldırıyorum dediğin buysa

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı