Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 25 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Artik Yeter Son Nokta Yi Koyun Baff 6000 İÇİn

Member
    Giriş Tarihi
    31-05-2006
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    220367

New Icon22 Artik Yeter Son Nokta Yi Koyun Baff 6000 İÇİn

bu ne ya biri cıkmıs 33 derece diyiyo biri 53 derece diyiyo madem 53 derece ise hangi kanalları acıyor bizim arkadas ayarı 53 derece yapmıs ***w frexx acıyor diyiyor birde biri cıkmıs yeni makine cıkacakmıs 6000 5000 işe yaramayacakmıs herkes farklı farklı konusuyor nerede bu işin uzmanları hatice yi bırakın netice ye bakın artık dogruları yazın:warn:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2005
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    69415

aynen dediğin doğru ye bu konunun uzamaması ve daha doğru bilgi alabilmemiz için yetkili ve bilgili kişi tarafından mesaj yazılmalı ve konu kilitli olmalı ki gereksiz yazışmalar olmasın

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-08-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    25032

sonuç ne şimdi 53 mü 33 mü çalışacak
    bugün aldığım yeri aradım bana makinanın içindeki çipi değişecek ve çanak 53 e ayarlanacak dediler ayrıca bu işler için 50 lira istediler doğrumudur acaba beklesekmi 33 ü

Banned Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2007
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    353048

arkadaşlar bendede var şahsen benim bir beklentim kalmadı artık bu cihazlardan her şeyi oluruna bırakın bence .

Banned Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2009
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    480424

arkadaşlar Baff BİTTİ

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1372

aldığım cihazları iade edeceğim.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2008
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    414965

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi alpizmir Mesajı Göster
    sonuç ne şimdi 53 mü 33 mü çalışacak
    bugün aldığım yeri aradım bana makinanın içindeki çipi değişecek ve çanak 53 e ayarlanacak dediler ayrıca bu işler için 50 lira istediler doğrumudur acaba beklesekmi 33 ü
    benden 25 ytl istediler.....vermedim...fabrikada yetkili bi abim var gönderecek bugün makinayı....

Junior Member
    Giriş Tarihi
    14-09-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    132748

baff 6000 twin pvr elimizde patladı arkadaşlar
    hepimize geçmiş olsun
    baff ve yumatu ya helal olsun
    çok güzel tokatladı
    tüketici mahkemeleri bizi bekliyor

Adviser
    Giriş Tarihi
    27-02-2004
    Mekan
    81 Düzce
    Üye No
    4666

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi avahit Mesajı Göster
    hepimize geçmiş olsun
    çok güzel tokatladı
    Niye elinizde patlasın, Çanağınızın yönünü değişin Modele göre Yazılımı yada Keyleri elle yazın devam.......
    Ben 33 Ten seyrediyordum BAFF5000 ile, sistem değişince Çanağı 21.5'e çevirdim, BİSS şifreleri yazdım seyre devam ediyorum.... (Bazı kanallar noksan ama onlarda düzelir ilerde)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2006
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    296545

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Cem Yalınız Mesajı Göster
    Niye elinizde patlasın, Çanağınızın yönünü değişin Modele göre Yazılımı yada Keyleri elle yazın devam.......
    Ben 33 Ten seyrediyordum BAFF5000 ile, sistem değişince Çanağı 21.5'e çevirdim, BİSS şifreleri yazdım seyre devam ediyorum.... (Bazı kanallar noksan ama onlarda düzelir ilerde)
    sendede yok yok abi herşeyın tüm cıhazların var sendeki cıhaz eski seri ilk cıkan 5000lerdenmi abi?

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-08-2005
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    128142

redline ve neta firmaları uydudan güncelleme için data yayınını türksattan verebildiğine göre türksatın kirası data yayınları için düşük demektir.baff ve yumatu server ile data vermeyi niçin türksattan veya hotbirdden yapmıyor.53' den aparat ile data alışı bazı bölgelerde çok zayıf ilave çanak takmak gerekiyor.bu cihazları alanlar ile satanlar bu yüzden birbirine giriyor.baff firması server ile data yayınlarını türksat veye hotbird üzerinden göndermiş olsa bu çanaklara bir çiftli lnb takarak sinyal sorununu çözerdik ve kaliteli yüksek seviyede data alarak sorunlarımız kalmazdı.23-53-40- gibi kıytırık uydulardan bizi kurtarın.cihaz sattıklarımızla yok çanak ayarla yok yazılım yükle olmadı ilave çanak ve lnb tak kavga ediyoruz.cihaz sattıklarımız keşke dreambox alsaydık diyerek cihazları iade için bize geliyorlar.53' den aparat ile birçok bölgede sinyal alınamıyor ve ilave 1.20 lik çanak takmak gerekiyor.bu twin cihazları piyasaya süren baff ve yumatu bu konuda işbirliği ile çözüm üreterek yayınları-serveri 42' veya 13' ye taşıyarak çözebilirler.bu konuda firma yetkililerinden acil ve verimli çalışma ve bilgi bekliyoruz.

Adviser
    Giriş Tarihi
    27-02-2004
    Mekan
    81 Düzce
    Üye No
    4666

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi arslan kral Mesajı Göster
    sendede yok yok abi herşeyın tüm cıhazların var sendeki cıhaz eski seri ilk cıkan 5000lerdenmi abi?
    Bende şu an 5000M, 5000Xplus var ikiside keylerle sorunsuz çalışıyor...... 21.5 tan ***On TV'ler aktif hale geldi şu an......
    Düzenleyen Cem Yalınız : 10-02-2009 at 15:01

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2006
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    296545

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi satelcom Mesajı Göster
    redline ve neta firmaları uydudan güncelleme için data yayınını türksattan verebildiğine göre türksatın kirası data yayınları için düşük demektir.baff ve yumatu server ile data vermeyi niçin türksattan veya hotbirdden yapmıyor.53' den aparat ile data alışı bazı bölgelerde çok zayıf ilave çanak takmak gerekiyor.bu cihazları alanlar ile satanlar bu yüzden birbirine giriyor.baff firması server ile data yayınlarını türksat veye hotbird üzerinden göndermiş olsa bu çanaklara bir çiftli lnb takarak sinyal sorununu çözerdik ve kaliteli yüksek seviyede data alarak sorunlarımız kalmazdı.23-53-40- gibi kıytırık uydulardan bizi kurtarın.cihaz sattıklarımızla yok çanak ayarla yok yazılım yükle olmadı ilave çanak ve lnb tak kavga ediyoruz.cihaz sattıklarımız keşke dreambox alsaydık diyerek cihazları iade için bize geliyorlar.53' den aparat ile birçok bölgede sinyal alınamıyor ve ilave 1.20 lik çanak takmak gerekiyor.bu twin cihazları piyasaya süren baff ve yumatu bu konuda işbirliği ile çözüm üreterek yayınları-serveri 42' veya 13' ye taşıyarak çözebilirler.bu konuda firma yetkililerinden acil ve verimli çalışma ve bilgi bekliyoruz.
    uydudan yazılım kanal ve k.ey güncelemek farklı bir olay uydudan kart paylaşimi yapmak ayrı bir olay sanırım siz bunları karıştırdınız

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2006
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    296545

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Cem Yalınız Mesajı Göster
    Bende şu an 5000M, 5000Xplus var ikiside keylerle sorunsuz çalışıyor...... 21.5 tan ***On TV'ler aktif hale geldi şu an......
    bilgi için teşekkürler abi saygılar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    04-08-2008
    Mekan
    78 Karabük
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    447986

ben de uydudan paylaşımlı cihaz düşünüyordum ama vazgeçtim almaktan. datalar ne zaman adam gibi uydudan verilirse o zaman almayı düşünüyorum artık.ugraşılmaz sinyal alınmayan uydularla. illa birilerinin çatıdan düşmesi mi gerekiyor.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    07-07-2008
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    443399

53 ok sow cinamalar hariç hepsi ok

Member
    Giriş Tarihi
    31-05-2006
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    220367

53 derecede xdream xxxl yok neden bilen varmı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-06-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Üye No
    16768

hepimize geçmiş olsun
    çok güzel tokatladı
    Aldığın cihazın garanti belgesinde şu kanalları açar diyemi yazıyor, yazmıyor, neyi ispatlıyacan mahkemede, kılavuzda yazmayan özelliği olmadıpı içinmi, mahkeme seni bekliyormuş zaten

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2004
    Mekan
    08 Artvin
    Üye No
    39549

hepimize geçmiş olsun
    çok güzel tokatladı
    Arkadaşım şu an serverda bir sorun var ama düzeleceğine inanıyorum. Ama ifadelerinize katılamayacağım. Üç yıla yakındır bir güzel izliyordum. Daha az kanalla da olsa, bazen yayınlar olmasa da yine devam ediyor paylaşım. Şimdi bir aksaklık oldu diye de kimseyi suçlayacak değilim. Verdiğim parayı zaten çoktan haketti. Ve ileride de daha da iyi olacağından eminim. Bir geçiş dönemi yaşanıyor. Belki de cihazı yeni aldınız ve bu sorunlu döneme denk geldiiniz ve böyle bir tepki verdiniz hep böyle olacağını sanarak. Ama emin olun öyle "tokatlama" falan yok. Öyle olsa 3 yıldır yayınları izletmek için servera para harcamazlardı. Şuanki sorunlar mutlaka çözülecektir. :ok::ok:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2004
    Mekan
    08 Artvin
    Üye No
    39549

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi xfles7837 Mesajı Göster
    ben de uydudan paylaşımlı cihaz düşünüyordum ama vazgeçtim almaktan. datalar ne zaman adam gibi uydudan verilirse o zaman almayı düşünüyorum artık.ugraşılmaz sinyal alınmayan uydularla. illa birilerinin çatıdan düşmesi mi gerekiyor.
    Arkadaşım Artivn'den bile 90 cm ofset ile 53 derece sorunsuz alınıyor. Bu açıdan sıkıntıınız olmasın. Ama "Ben cihazı almak için serverın tam manasıyla düzelmesini bekleyeceğim" diyorsanız o ayrı tabii ki.

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı