Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 15 mesajdan 1 ile 15 arası

Konu: bursada digital yayın başladı..!

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-07-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    361799

New Icon26 bursada digital yayın başladı..!

uydunet'e tel'den kısa mesaj attım kısa yetkililerimiz sizi arıyacak diye mesaj attılar ve dün sabah aradılar bursada digital yayının başladığını ve istersem aboneliğime setup box ekleyip adrese gönderebileceklerini söylediler. 24 aya kadar faturaya taksit olarak yansıtabiliyorlar cihazı..
    yanlız 35 ytl aktivasyon ücreti varmış.. bugün gelip cihazı getircekler uan 60 küsür yayın varmış bursa da..

yanlız dikkat edin ben 24 ay sözleşme yaptım kablo tv 1 ytl kampanyası için bu hakkı kaybediyoruz...!

bursa'mıza hayırlı olsun...!:ok:
    Düzenleyen Hikocemo : 17-02-2009 at 22:10

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-07-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    361799

arkadaşlar bu setop box cihazında türksat yayınlarınıda izleme imkanımız varmı acaba?
    yani türksat anteninden gelen kabloyu cihaza bağlasak yayın alabilirmiyiz.
    başka bir deyişle uydu cihazı olarak kulanma imkanı nedir..!

Average Member
    Giriş Tarihi
    20-10-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    142558

hayır kullanılmıyor.DVB-C yayınları alıyor.Yani kablo tv yayınalrı.UYdu yayın farklı bi şey..olmaz yani

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-07-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    361799

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi brave34 Mesajı Göster
    hayır kullanılmıyor.DVB-C yayınları alıyor.Yani kablo tv yayınalrı.UYdu yayın farklı bi şey..olmaz yani
    telekkür ederim arkadaşım..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-07-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    361799

acaba bursa istanbul izmir ve ankara haricinde diğer illerdede digital yayın başladımı..?

Member
    Giriş Tarihi
    06-11-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    280957

Sonunda geldi ha,15 yıl bekledik.Bekledim ama almayacağım :menani:Kablolu yayını hükümet yanlısı kalitesiz yayınlarla doldurdular.Bunlar içinde ayda 9 tl vermeye değmez.Ben kampanyalı 1 tl den devam edeceğim.Aslında 1 tl de fazla ama internetten faydalanıyorum.Samanyolu haber,24,Ü haber,meltem,mehtap allah aşkına bu kanallar nedir ya.trt leri saymıyorum bile.Nerde o eski tarafsız yayın yapan trt???

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2006
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    262525

Konya'da da başladı..

ben de düzenli olarak televizyonumla taratıyordum dijital yayınları,dün akşam 59 kanal bulma şerefine nail oldum:Ç hd yayınları alamadım şifreli olabilir ya da test olduğu için şebekeye vermemişlerdir ama eurosport hd'nin sesini duyabiliyordum.ilk edindiğim izlenimleri söylemek gerekirse,digiturk beni tüplü tv sayesinde 7 yıldır kandırıyormuş:crashs: turksatı tebrik ediyorum 2-3 yıl gecikmeli de olsa kaliteli bir hizmeti başlattılar,inşallah doyurucu bir hd içerik sunarlar.

Member
    Giriş Tarihi
    06-11-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    280957

Bursa da dijital yayının frekansları nedir aceba,bilen varmı.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-05-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    15640

hayirli olsun,memlekete.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-05-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    213822

haylrLl olsun

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-07-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    361799

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi pikalo Mesajı Göster
    Bursa da dijital yayının frekansları nedir aceba,bilen varmı.
    arkadaşım şuan teledünya setup box cihazından hariç bir cihaz hakkındaki frekans nedir bilmem
    ama boşuna uğraşma bence frekanslar için..

sanırım teledünya setup box dışındaki cihazlarda yayınlar şifreli bildiğim kadarı ile.

yaınlar için teledünya digitale abone olmak zorundasın...!
    Düzenleyen Hikocemo : 16-02-2009 at 01:24

Member
    Giriş Tarihi
    06-11-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    280957

İstanbul,İzmir ve Ankara da deneme yayını yaptılar.Bursada neden deneme yayını yapmıyorlar.En azından 1 ay görseydik,nedir bu yayın,normalden ne kadar güzel,almaya değermi.Bursa'nın hep geri planda bırakılması hiç hoş değil.Deneme yayınını görmeden boxlarından almam.Önce malı görelim.Bursa da kimse almasın bence.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-07-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    361799

düzeltme

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Hikocemo Mesajı Göster
    uydunet'e tel'den kısa mesaj attım kısa yetkililerimiz sizi arıyacak diye mesaj attılar ve dün sabah aradılar bursada digital yayının başladığını ve istersem aboneliğime setup box ekleyip adrese gönderebileceklerini söylediler. 24 aya kadar faturaya taksit olarak yansıtabiliyorlar cihazı..
    yanlız 35 ytl aktivasyon ücreti varmış.. bugün gelip cihazı getircekler uan 60 küsür yayın varmış bursa da..

yanlız dikkat edin ben 24 ay sözleşme yaptım kablo tv 1 ytl kampanyası için bu hakkı kaybediyoruz...!
    9.5 tl'lik digital yayın ödemesinde sözleşme devam etesine rağmen fiyatta indirim olmuyor..
    sözleşme yine devam edicekmiş yani sözleşme bitmeden iptal ettirirsem kablo tv'yi geçmiş ayların 6'şar ytl'sini
    toplu şekilde alıcaklarmış. aslında artık 1 ytl 'den faydalanma imkanını bitiriyorlar madem sözleşmeyide artık bitirmeleri lazım bana göre. yanlış bir sistem olmuş..!

bursa'mıza hayırlı olsun...!:ok:
    arkadaşlar uydunet yetkililerinden aldığım yanlış bilgiyi düzeltmek istiyorum.

kablotv 1 ytl hampanyası için sözleşme yapanlardan sözleşmeyi kendileri bitirdikleri için 6 şar tl lik toplam kullanım farkını almıyorlarmış...

bunu sözleşmeyi kendiniz bitirip neden 6 şar tl lik farkları alıyorsunuz diye yaptığım şikayette uydunet merkezinden yanlış bilgi verilmiş deyip bu 6 tl farkların alınmıyacağını belirttiler.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    415008

@Hikocemo
    Peki 1 YTL kampanyası için yaptığınız sözleşmedeki taahhüt devam edecek miymiş?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-07-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    361799

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fıratbozkurt Mesajı Göster
    @Hikocemo
    Peki 1 YTL kampanyası için yaptığınız sözleşmedeki taahhüt devam edecek miymiş?
    hayır arkadaşım taahhüt falan kalmıyor ortada herşey yeni baştan başlıyor sanki..!

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı