Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: next 2000 cı plus digi tv sorunu

Senior Member
    Giriş Tarihi
    09-04-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    206116

next 2000 cı plus digi tv sorunu

next 2000 cı plus cihazıma yazılım ve *** atarak digi tv seyrediyorum. 2 arkadaşım da aynı şekilde. ancak kanalları değiştirirken bir anda açılan kanallar şifre değişmediği halde şifreliymiş gibi açılmamaya başlıyor. cihazı fişten çekip takınca eski haline dönüp açıyor. üç cihaz da da aynı oluyor. keyleri mi bir anda görmüyor yoksa yazılımsal mı. 614 p yazılımı yani son yazılım yükledim.

Member
    Giriş Tarihi
    25-12-2008
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    474262

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cimit1 Mesajı Göster
    next 2000 cı plus cihazıma yazılım ve *** atarak digi tv seyrediyorum. 2 arkadaşım da aynı şekilde. ancak kanalları değiştirirken bir anda açılan kanallar şifre değişmediği halde şifreliymiş gibi açılmamaya başlıyor. cihazı fişten çekip takınca eski haline dönüp açıyor. üç cihaz da da aynı oluyor. keyleri mi bir anda görmüyor yoksa yazılımsal mı. 614 p yazılımı yani son yazılım yükledim.
    bendede bir iki kere ayni seyi yaptı ama fişi cekip taktığımda düzeldi 2 aydan buyanada bir daha yapmadı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-02-2005
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    77119

yeniden sofcam dosyası atıp deneyiniz....

Member
    Giriş Tarihi
    11-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    418450

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cimit1 Mesajı Göster
    614 P yazılımında neden herkes hala ısrar ediyo anlamış değilim.zaten tps içindi ee oda gittine göre bi espirisi kalmadı teletext de yok zaten.yaklaşık 1 yıldır 614 P işe yaramadından beri 614 A yazılımını kullanıorum bence en güzel yazılım bütün şifre bölümleride var zaten.digi tv de sorunsuz ayrıca teletextte var yine aynı şekilde kart paylaşımı falan çok güzel bence.konuyu baya önce açmışsın ama yinede yazmak istedim yazılım için.güncel softcamıda atarsan kanallarıda istersen baştan tarat sorun olmadan izlersin diye düşünüorum.saygılar.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    08-07-2006
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    235950

yazılım ve softcam hak.

merhaba..
    next 2000 xcı plus serisi cihazımın 614p olan yazılımını 614a olrak değiştirebilirmiyim?
    evet ise yazılım ve softcam proğramları ile ilgili dosyaları da verirsen sevinirim.
    teşekkürler..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    313210

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi maturıty Mesajı Göster
    merhaba..
    next 2000 xcı plus serisi cihazımın 614p olan yazılımını 614a olrak değiştirebilirmiyim?
    evet ise yazılım ve softcam proğramları ile ilgili dosyaları da verirsen sevinirim.
    teşekkürler..
    linkte gerekenler var yazılımı 614a olarak değiştirebilirsin ancak linkte verdiğim
    614k yazılımıdır ve teletexlidir

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı