Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Film ile alt yzının illa

Banned Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    479861

Film ile alt yzının illa

Şunu anlamak istiyorum,acaba film ile alt yazının isimlerinin ayrıda olmasını desteklemesi özellikle aranıyor,çokmu zor acaba film ile alt yazıyı aynı adla 2 saniyede kaydetmek,yada aynı klasöre aynı isimde kaydetmek.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2005
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    92401

benim yaptığım araştırmalarda hep aynı olması isteniyordu böyle olunca program otomatik tanıyor zaten :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-04-2004
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    12278

Çok zor değil

Banned Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    479861

Çok zor degil densede o kadar araştırdım,almak için araştıranların %90 ı ayrı ayrı olsada tanısın istiyorlar ve bu yüzden bir çok cihazı eliyorlardı,ben aynı yapıyorum bilgisayarda yoksa KM player tanımıyor yoksa içine atmam gerekiyor,şimdide bir player almak istiyorum ama karar veremedim,iyi ve tanınmış kaliteli bir cihaz olsun günümüz codeclerini tanısın istiyorum,ve alt yazısıda 3-4 metre geriden okuyabileyim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-09-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    135877

Bazı divx playerler;altyazı ismi aynı olmasa bile veya değişik altyazıları manuel olarak istediğin altyazıyı seçip,entegre edebiliyorsun

Banned Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    479861

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi haluk13 Mesajı Göster
    Bazı divx playerler;altyazı ismi aynı olmasa bile veya değişik altyazıları manuel olarak istediğin altyazıyı seçip,entegre edebiliyorsun
    evet biliyorumda,eger kendimiz indiriyorsak buna gerek yok diyorum yada aldıgımız cihazda usb varsa bunu degiştirmek 2 saniye,yani bunu dert etmemk lazım.

Average Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    292929

Arkadaşım,filmleri arşiv için dvd lere yazdıysan ve bu isim işine dikkat etmediysen(benim gibi) ,izlemek için tekrar kaydedip isim olayını halletmen gerekiyo,bunun için altyazı ismini sorun yapmayacak playerlere yönelmek gerekiyor,o yüzden 5960 almıştım bu sorun ondada vardı ve ustaların yardımı ile cihaz kullanılır hale geldi,şimdi sadece OK ye basıyorum gerisini player hallediyor.....

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı