Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Tek üyelik ile iki ayrı odada digi

New Member
    Giriş Tarihi
    09-04-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    428656

Tek üyelik ile iki ayrı odada digi

Merhaba,

Yeni taşınacağım evde hem oturma odasında hem de salonda televizyon olacak. Sitenin digiturk ve uydu için ortak anteni (leri?) var ve her iki odada da duvardan çıkışlar mevcut.

Digiturk'ün verdiği OPTV3900 kutuyu oturma odasına koyacağım (HD şu anda düşünmüyorum). Salona da başka bir uydu alıcısı koysam oturma odasında kullanmadığım zamanlarda kartı diğer cihaza taksam çalışır mı? Ya da hangi cihaz ile çalışır. Deneyip yapan vardır mutlaka....

teşekkürler...

Vip
    Giriş Tarihi
    12-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    13572

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi McT9 Mesajı Göster
    Merhaba,

Yeni taşınacağım evde hem oturma odasında hem de salonda televizyon olacak. Sitenin digiturk ve uydu için ortak anteni (leri?) var ve her iki odada da duvardan çıkışlar mevcut.

Digiturk'ün verdiği OPTV3900 kutuyu oturma odasına koyacağım (HD şu anda düşünmüyorum). Salona da başka bir uydu alıcısı koysam oturma odasında kullanmadığım zamanlarda kartı diğer cihaza taksam çalışır mı? Ya da hangi cihaz ile çalışır. Deneyip yapan vardır mutlaka....

teşekkürler...
    Bildiğim kadarı ile Seoul tüm serileri destekliyor, ben üst katta kartımı alıp cihaza takarak izliyorum. Tabii LNB seçimini doğru yapmanız lazım. Yoksa sinyal alamazsınız.

Selam ve sevgiler.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-09-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    134511

dreambox al kardeş.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-11-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    282493

Dreambox alırsanız bütün gün salonda durursunuz.:)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-12-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    168067

Eğer üyeliğinizi taahhütlü 9.90 ile başlatırsanız büyük olasılıkla DCR 9002 verirler bu makine I****O 2 ile çalışıyor bunun kartını başka cihazda kullanamazsınız.
    Normal üyelik alırsanız ki ya OPTV ya da PHILIPS cihaz alırsınız bunlar da CRYPTOWORKS kullanıyor, bu kartlar tüm CRYPTOWORKS destekli cihaz ve modüllerde sorunsuz çalışıyor.
    Ki anladığım kadarıyla sizde hali hazırda OPTV var ,
    Size gerekli olan CI destekli bir cihaz ve en azından XCAM modül, ya da direk dahili kart okuyuculu receiver.
    Hangisi sizin için daha hesaplı olursa onu seçiniz.

Adviser
    Giriş Tarihi
    10-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    423904

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi McT9 Mesajı Göster
    Merhaba,

Bendede OPTV Digiturk kutusu var. Mesela Dt nin cihazı yatak odamda duruyor. Onun haricinde salonumda Next2000 CIS SuperPlus var. Next'in bu modelinde dahili kart girişi mevcut bu cihaza kartını taktığın an yayınları sorunsuz ve rahatlıkla izlersin.. Mesela ben maçları yatak odamda hiç izlemedim, hep salondaki next receiver da izledim ve izliyorum. 6 Ay olmasına karşılık şimdiye kadar bir kez bile hata vermedi..
    Ayrıca Next'in bu modelinde usb flash disk'e kayıt imkanıda var. 8GB lık flas belleğimle bazen maçları bezen moviemax yada turkmaxde yakaladığım güzel filmleri bu alet sayesinde kaydediyorum. Sonrada bilgisayarıma yükleyip arşivliyorum.. :ok: kolay gelsin..

Member
    Giriş Tarihi
    23-05-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    218326

eğer merkezi sistem var ve odanızdada sinyal mevcutsa herhangi bi cw uyumlu makina işinizi görür.DCR 3900 =OPTV

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı