Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 19 mesajdan 1 ile 19 arası

Konu: Denon 4308A ya hangi 5.1 hoparlör ?

Junior Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2009
    Mekan
    56 Siirt
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    477415

New Icon28 Denon 4308A ya hangi 5.1 hoparlör ?

Arkadaşlar almayı düşündüğüm denon 4308a ya hangi hoparlör markasını tavsiye edersiniz.?
    Almaya önce sub ve flourstanding ile başlıyacağım?(:puah:Tabii önce avr)
    Aklımda focal jmlab var, elbetteki avr yi götürüp deneyerek alacağım.
    İstanbul dışında oturuyorum o yüzden üçünü bir seferde almayı düşünüyorum.(avr-sub-2 flourstanding)
    Bu yüzdende doğmamış çocuğa don biçiyorum.Hepinizden özür diler anlayışınıza teşekkür ederim.
    Özellikle subwoofer için tavsiye lütfen arkadaşlar bu konuda eşi benzeri görülmemiş bir sub istiyorum evim geniş
    fiyat ise bir kere alacağımdan 2. planda.

Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    10-12-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    405377

speakerlar için bütce yi de yazarsanız tabi birde 4308 için ne fiyat aldınız onuda belirtirseniz rakamlar konusundada yardımcı olmaya çalışayım ...
    selamlar...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-11-2006
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    289492

"Ne fiyat aldınız?" en sevmediğim pazarlama sorusu.

Average Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    348862

1-JL Audio Fathom bu marka subwoofer'lara bakabilirsiniz turkiyede satan var mi bilmiyorum:)
    2-Velodyne tavsiye ederim.Madem fiyat 2.planda incelerseniz memnun kalicaginizdan eminim.

Front'lar onemli ama bana kalirsa subwoofer ve center'a onem verin.

Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    10-12-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    405377

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi postanem Mesajı Göster
    "Ne fiyat aldınız?" en sevmediğim pazarlama sorusu.
    Sevgili postanem Allahtan size sormamışım herhalde fırçayı yerdik ... şaka bir yanada amacım yardımcı olmak ... vatandaş istanbula gidip alacağım bunun için araştırma yapıyorum demiş yardım istemiş ... siz alacağınız ürünü daha ucuza almak istemezmisiniz... malesef ama bu soruları sormazsam yada birileri sormazsa ... 3 liralık cihazlar 5 liralara satılıyor ... bu konudada forumdaki herkesten daha uygun bulacağım kesin ... bundan emin olmasam sormazdım ... selamlar...
    Düzenleyen osedan : 01-02-2009 at 00:23

Junior Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2009
    Mekan
    56 Siirt
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    477415

Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim!
    Sayın osedan forumdan da anladığım kadarıyla alım satımıyla uğraşıyorsunuz bu işlerin.
    Merak etmeyin ben tavrınızdan rahatsız değil bilakis memnun oldum.Eğer aynı ürünü
    daha uyguna ve garantili bulabilirseniz neden olmasın?Fiyatları sadece internetten takip
    ettim.En düşük bir sitede 6000 tl gibi hatırlıyorum hazır olduğumda daha dikkatli takip edeceğim.
    Arkadaşlar markalarla beraber nerede bulabileceğime dair bir link ya da telefon verirseniz çok mu şey istemiş olurum?
    Bir de bu konularda tecrübeli bir arkadaş avr yerine surround işlemci+ power ampli önerdi?Önerebileceğiniz
    bir çok kanallı power ampli var mı?7 den fazla kanal olması şart mı geleceğe yönelik olarak!
    Bugün yorulduğum belli cümlelerim hep düşük :bigeyes:
    Arkadaşlar dediklerinizi araştırıcam!
    İlginize tekrar tşk

Junior Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2009
    Mekan
    56 Siirt
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    477415

Bütçe konusu gerçekten önemli arkadaşlar ama orta-üst seviye desem.!
    Rakam vermek istemiyorum birincisi almak isteyip de alamayan durumu elvermeyen
    arkadaşların üzülmesini istemem (rakamı duyunca bana küfür edenler olabilir)
    ikincisi şövenistliği sevmem.
    Üçüncüsü de değer mi sorusu hep insanı rahatsız eder?(en basiti apartman komşuları ne diyecek
    bilmiyorum)
    Yorgunum saçmalıyo olabilirim özür dilerim iyi geceler daha doğrusu iyi sabahlar!:hong:

Average Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    348862

focal'lere ilgi duydugunuzdan dolayi su anlik aklima geldi.Aklima geldikce yardim etmeye calisirim:wave:

Junior Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2009
    Mekan
    56 Siirt
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    477415

Bir de paradigm ler var?Hiç kullanan ya da bilgisi olan var mı?src satıyor bir sub var güzel bişeye benziyor
    5000 dolar dan peşinde %15 indirim diyorlar?Çok pahalı değil mi?:smashfrea

Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    10-12-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    405377

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Dr Kadir Mesajı Göster
    Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim!
    Sayın osedan forumdan da anladığım kadarıyla alım satımıyla uğraşıyorsunuz bu işlerin.
    Merak etmeyin ben tavrınızdan rahatsız değil bilakis memnun oldum.Eğer aynı ürünü
    daha uyguna ve garantili bulabilirseniz neden olmasın?Fiyatları sadece internetten takip
    ettim.En düşük bir sitede 6000 tl gibi hatırlıyorum hazır olduğumda daha dikkatli takip edeceğim.
    Arkadaşlar markalarla beraber nerede bulabileceğime dair bir link ya da telefon verirseniz çok mu şey istemiş olurum?
    Bir de bu konularda tecrübeli bir arkadaş avr yerine surround işlemci+ power ampli önerdi?Önerebileceğiniz
    bir çok kanallı power ampli var mı?7 den fazla kanal olması şart mı geleceğe yönelik olarak!
    Bugün yorulduğum belli cümlelerim hep düşük :bigeyes:
    Arkadaşlar dediklerinizi araştırıcam!
    İlginize tekrar tşk
    Anlayışınıza teşekkür ederim bilakis amacım buydu ... ben size pm den düşündüğünüz cihaz için rakam bildirdim ...
    bu arada size öneride bulunulan amfi prepower adı verilen 2 li cihaz takımıdır ... Denonda AVP-A1HD VE POA-A1HD adında bir takım mevcuttur ama malesef türkiyede yok ayrıca çok pahalı bir takımdır bunun yerine ben de size yamaha DSP-Z11 önereceğim bu aletin ses kalitesi bana hep daha iyi gelmiştir bunu da düşünebilrisiniz hatta bence avr için bu 4308 ve z11 seçeneğin dışına pek çıkmayın derim ... speaker konusunda üst seriden size önereceklerim
    klipsch palladium lar
    klipsh referans serisinden RF-83 ve uyumlu surround takımı
    yamaha soavo 1 ve kendi takımı olabilir ...
    bu takımlardan klipsch leri de istanbulda size özel demo yaptırabilrim ...
    selamlar ...

New Member
    Giriş Tarihi
    13-01-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    476975

slm osedan

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi osedan Mesajı Göster
    Anlayışınıza teşekkür ederim bilakis amacım buydu ... ben size pm den düşündüğünüz cihaz için rakam bildirdim ...
    bu arada size öneride bulunulan amfi prepower adı verilen 2 li cihaz takımıdır ... Denonda AVP-A1HD VE POA-A1HD adında bir takım mevcuttur ama malesef türkiyede yok ayrıca çok pahalı bir takımdır bunun yerine ben de size yamaha DSP-Z11 önereceğim bu aletin ses kalitesi bana hep daha iyi gelmiştir bunu da düşünebilrisiniz hatta bence avr için bu 4308 ve z11 seçeneğin dışına pek çıkmayın derim ... speaker konusunda üst seriden size önereceklerim
    klipsch palladium lar
    klipsh referans serisinden RF-83 ve uyumlu surround takımı
    yamaha soavo 1 ve kendi takımı olabilir ...
    bu takımlardan klipsch leri de istanbulda size özel demo yaptırabilrim ...
    selamlar ...
    slm oseda klipsch rf 62 haporler çift olarak nakit fiyat ne kadar whardefale 9.6 komple set 2front 2 surrond 1 center 1400fiyat aldı dogubankda..1 hafta içersinde almayı düşünüyorum

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-11-2006
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    289492

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi osedan Mesajı Göster
    Sevgili postanem Allahtan size sormamışım herhalde fırçayı yerdik ... şaka bir yanada amacım yardımcı olmak ... vatandaş istanbula gidip alacağım bunun için araştırma yapıyorum demiş yardım istemiş ... siz alacağınız ürünü daha ucuza almak istemezmisiniz... malesef ama bu soruları sormazsam yada birileri sormazsa ... 3 liralık cihazlar 5 liralara satılıyor ... bu konudada forumdaki herkesten daha uygun bulacağım kesin ... bundan emin olmasam sormazdım ... selamlar...
    Sevgili osedan, benim soruyu sevmememin sebebi; madem böyle bir imkanınız var verebileceğiniz en düşük fiyata verin. Maalesef alışverişlerimizde bu soruya rastlıyoruz, bence bu soru kapalı zarf usulü ihalede diğerleri ne teklif verdi demek gibi bir şey.
    İlk satıcı maliyet hesabı yapıp bir fiyat veriyor, ikinci soran onun verdiği fiyattan biraz inip fiyat veriyor.
    1. İlk satıcıya haksızlık
    2. Müşteriye haksızlık (müşterinin aldığı en düşük fiyat bilinmese belki daha düşük fiyat verilecek)
    3. Fiyat konusunda iddialı iseniz zaten fiyatınızı verin diğeri sizi etkilemez.
    Yanlış anlamayacağınızı düşünerek fikremi belirtmek istedim, selamlar.

Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    10-12-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    405377

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi postanem Mesajı Göster
    Sevgili osedan, benim soruyu sevmememin sebebi; madem böyle bir imkanınız var verebileceğiniz en düşük fiyata verin. Maalesef alışverişlerimizde bu soruya rastlıyoruz, bence bu soru kapalı zarf usulü ihalede diğerleri ne teklif verdi demek gibi bir şey.
    İlk satıcı maliyet hesabı yapıp bir fiyat veriyor, ikinci soran onun verdiği fiyattan biraz inip fiyat veriyor.
    1. İlk satıcıya haksızlık
    2. Müşteriye haksızlık (müşterinin aldığı en düşük fiyat bilinmese belki daha düşük fiyat verilecek)
    3. Fiyat konusunda iddialı iseniz zaten fiyatınızı verin diğeri sizi etkilemez.
    Yanlış anlamayacağınızı düşünerek fikremi belirtmek istedim, selamlar.
    Sevgili postanem
    bazı konularda haklısınız ama herkesi aynı kefeye koymamak lazım...tabi fikrinize saygı duyuyorum ....
    selamlar...

Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    10-12-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    405377

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi dieanddark Mesajı Göster
    slm osedan klipsch rf 62 haporler çift olarak nakit fiyat ne kadar whardefale 9.6 komple set 2front 2 surrond 1 center 1400fiyat aldı dogubankda..1 hafta içersinde almayı düşünüyorum
    sevgili dienddark
    wharfedale surroundlar ve center modelleri neler 9.2 9.1 9.cs 9.cm bunları yazarsanız daha sağlıklı bilgi verebilirim

Starting Member
    Giriş Tarihi
    10-09-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    453893

paradigm

Bir de paradigm ler var?Hiç kullanan ya da bilgisi olan var mı?src satıyor bir sub var güzel bişeye benziyor
    5000 dolar dan peşinde %15 indirim diyorlar?Çok pahalı değil mi?:smashfrea
    Paradigm Kanada markası olup Kanada da üretimleri gerçekleşiyor.Y.dışında hem performansı hemde muadilllerine göre (B&W özellikle avrupada karşılaştırılan marka) sağladığı fiyat avantajı yönünden tercih edilmekte.Hi-end seviyesinde ürünleri olduğundan dolayıda tabiki belirli fiyatları var.

hangi modellerle ilgileniyorsunuz ?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-11-2006
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    289492

Sevgili Osedan, sizi tenzih ederim, ben genel bir şikayetimi bildirdim. Ayrıca yapıcı tavrınız içinde teşekkür ederim.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2009
    Mekan
    56 Siirt
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    477415

Sayın Postanem!
    Tepkinizin nedenlerinde sonuna kadar haklısınız ama sayın Osedan da haklı çünkü ticarette işler böyle
    yürüyor.O yapmasa diğeri yapıyor!Ben bunları bırakalım Sayın Osedan gibi bir şansımız var bu şansı nasıl değerlendiririz ona bakalım derim(lütfen yanlış anlamayın)Alın işte forumda kendisinden fiyat alabiliyoruz!Elbetteki araştırıcaz ama biryerlerden başlamak lazım!
    Sayın Postanem!
    Yine de ticaret ahlakını koruma konusundaki çabalarınızı takdirle karşılıyor sizi saygıyla selamlıyoruz. !
    Sayın Osedan!
    Klipsch palladium p37-38-39-f bir harika, o ne haşmet, teknik özellikler de öyle!
    1 Çift bize kaça patlar acaba?
    Peki jl audio veya velodyn nerede bulunur?:shout:

Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    10-12-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    405377

Sayın Postanem!
    Tepkinizin nedenlerinde sonuna kadar haklısınız ama sayın Osedan da haklı çünkü ticarette işler böyle
    yürüyor.O yapmasa diğeri yapıyor!Ben bunları bırakalım Sayın Osedan gibi bir şansımız var bu şansı nasıl değerlendiririz ona bakalım derim(lütfen yanlış anlamayın)Alın işte forumda kendisinden fiyat alabiliyoruz!Elbetteki araştırıcaz ama biryerlerden başlamak lazım!
    Sayın Postanem!
    Yine de ticaret ahlakını koruma konusundaki çabalarınızı takdirle karşılıyor sizi saygıyla selamlıyoruz. !
    Sayın Osedan!
    Klipsch palladium p37-38-39-f bir harika, o ne haşmet, teknik özellikler de öyle!
    1 Çift bize kaça patlar acaba?
    Peki jl audio veya velodyn nerede bulunur?:shout:
    öncelikle teşekkür ederim tabi herkes belli fiyatlara ulaşır ama bireylerin bizim gibi kurumların aldığı fiyatlara ulaşması çok zor yardımcı olabilirsem nemutlu bana
    palladium ları tesadüf eseri dinleme fırsatım olmuştu gerçektende harika speakerlar ... jl ve velodyn ... kim satar açıkcası bilmiyorum okadar marka varki hepsine girmek bizim için zor biz seçimimizi daha çok bir kaç marka ile yapıyoruz palladiumlar için yarın size pm den fiyatları geçerim ... selamlar..
    Düzenleyen osedan : 02-02-2009 at 00:39

Junior Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2009
    Mekan
    56 Siirt
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    477415

denon 4308 için sayın osedan a teşekkürler kendisi ertekinden daha uygun fiyat verdi ve kendisinden aldım.
    Hoparlör için monitör audio, focal 826 , focal 1027 be, klipsch rf 83 dinleme fırsatım oldu ve fiyat performansı en uygun focal 826 buldum ve aldım.Herşey için teşekkürler özellikle sayın qwerty ve mete beye inşallah birgün yüzyüze tanışmakda nasip olur...
    Saygılarımla!

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı