Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: cift hard-disc

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-05-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    12582

New Icon3 cift hard-disc

Pcde 2 tane hard-disc var acipta kablolari degistirmeden her 2sinide ayri islerde kullanabilir miyiz :smiles7:yani demek istedigim Ayi ozel isler Byi is uzerinde ama tabiki birinden oburune istedigimiz zaman gecebilmek.Tesekkurler

Senior Member
    Giriş Tarihi
    03-12-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    47624

kanaatimce iki şekilde yapabilirsiniz.Birincisi programlarla ikinci hdd'yi gizleyebilirsiniz.İkincisi biostan kapatıp açabilirsiniz.Bunun için sisteminizi yeniden başlatmanız gerekecektir.Kısaca dediğiniz çok zor.
    Fakat harici usb den çalışan bir hdd alırsanız istediğiniz zaman takar çıkartırsınız.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    311116

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Le Bleu Mesajı Göster
    Pcde 2 tane hard-disc var acipta kablolari degistirmeden her 2sinide ayri islerde kullanabilir miyiz :smiles7:yani demek istedigim Ayi ozel isler Byi is uzerinde ama tabiki birinden oburune istedigimiz zaman gecebilmek.Tesekkurler
    İki Hdd de farklı işletim sistemleri mi olacak yoksa aynı işletim sistemi üzerinde kullanmayı soruyorsunuz.
    Farklı işletim sistemi ile olacaksa üstteki mesajda anlatıldığı gibi bios tan birincil hdd seçimini değiştirerek kullanabilirsiniz
    Aynı işletim sisteinde hdd leri portlara bağladığınızda otomatik görünür zaten

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı